Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
tulip911

Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 86

tulip911 2:1 dxe14

Meczyk wyrównany ze wskazaniem na mnie, rywal dostał czerwo, może dlatego taki wynik.
ps. irlandia pln. to lamy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez tulip911 dnia Wto 23:22, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:57, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

para nr 2

rezerwa! 3:2 banan1707

Mecz zaczyna sie od atakow rywala i w 21 min trafia swietnym strzalem z 25 metrow, ja sie przebudzilem i po ladnych akcjach od 36 min do 46 min zdobywam 3 gole. Pozniej mecz na remis w loss rywal trafia kontaktowa bramke lecz zabraklo czasu...

dz
Wto 23:20, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 63

Skąd: Będzin

PARA 3:mariusz(korea) 1-0 marian(belgia)

Zostala nam minuta gry napisalem do kolegi ale nie odp niestety pomimo ze jest dostepny na gg ale minuta gry nic by nie zmienila wiec wynik zostaje 1-0 dla mnie. Mecz bardzo wyrownany lecz mialem jednak gdzies o dwie sytuacje wiecej i wygralem lecz mecz bardzo rowny
Wto 23:22, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:1 Ben_Ass

Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Wto 23:27, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Powiem tak Arabowie to cela nie maja.W strząłach 17:3
Obity słupek i poprzeczk bramkarz sie nie nudzil.Rywal ze swojej połowy wyszedł w 10minucie dopiero poprzez dlugi wykop bramkarza.Juliusz mial trzy akcje MAX dwie wykorzystal...zazdroszcze skutecznosci a raczej farta

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Wto 23:35, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:34, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 2-1 Dosia 1987

Zaczne od teog ze sedzie przeje**l mi mecz, karny z dupy i do tego czerwo ;/ ale po zdobyciu bramki przeciwnik nic nie gra i to ja atakuej ale nic nie chce wpasc :/ dopiero trafiam w 65 na 1:1 i chwile pozniej na 2;1. Po chwili wyskoczyl lag a gosciu doi mnei ze specjalnie wyszedlem :/

Sebus93 napisał:

Juz druga osoba tak mnie robi. za pierwszym razem Ronaldo dostaje czerwo a typ wychodzi z gry po pierwszej polowie a w drugiej ronaldo strzela mi 2 gole.Opisuje mecz że wygrywa bez problemu. Zawsze lepiej grać cała druzyna.Ale luzik bo nie o zadyme chodzi.Sebus takich ludzi jak ty wole omijać i mam nadzieję że sie nie spotkamy w żadnym expresie.

A tak ogólnie to jestes mistrz i tego sie trzymajmy.

Ostatnio zmieniony przez dosia1987 dnia Śro 0:02, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:49, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
MarianGKS

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 171

Mariusz91bn napisał:

Chyba sobie zartujesz...i czego klamiesz bo pierwszy napisałem i sam zapytales czy masz wpisac;/ STOP KLAMCĄ!

5:0

Mecz mimo wyniku wyrownany.W pierwsze połowie bez bramek w drugiej sie rozstrzelałem.Szybkie dwie bramki przymuliły troceh rezerwa.Zmienił taktyke na szesciu z przodu i sie posypalo.Nie powinnobyc takiego wyniku.Przed meczem bałem sie o arabów.Wszedłem do formacji dwie "gwiazdy" szare strzałki i wsadzilem jakiś abdullabów ,którzy okazali sie skuteczni.Wiedziałem ,że musze zagrac dobrze w obronie i chyba z tego co wiem rywal oddal tylko jeden groźny strzal z poza pola karnego:)

Dziękuje za mecz powodzenia w nst turach

Kamil dałeś ciała!
Śro 0:07, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 4:0 LGZuczek

Przeciwnik dostaje 3 czerwone kartki , ja w zamian jedna czerwona.
Śro 0:09, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 3-2 Kanakure po dogrywce

Przeciwnik wychodzi przed koncem meczu...

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Śro 0:12, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:10, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
kanakure

Posty: 239

kankure - sebus93 2:2 po dogry 2:3 dzięki za mecz

Ostatnio zmieniony przez kanakure dnia Śro 0:16, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:11, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

PARA 3:mariusz 5-1 tulip

Myslalem ze cos dobrego powiem o rywalu ale jednak sie nie da niestetym, wystarczylo go zaatakowac lepiej a wykopywal pilki do przodu ile sil w nogach w ostatnich minutach jedynie zrobil dwie ladne akcje w meczu i ten gol wczesniej. Ozdoby to moje 4 bramki cudne bramki i to w dodatku na spokojnie gdy mialem czas idelanie tak jak chcialem
Śro 0:12, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
tulip911

Posty: 86

Na początku co kopnął w stronę bramki to wpadło i tak wyglądało jego przeważanie na boisku, pogratulować samooceny. Nie nazwałbym tego skillem tylko zwyczajnym szczęściem. Na pewno będzie się teraz chciał ze mną mierzyć więc zapraszam. A piszę to tylko dlatego bo denerwują mnie ludzie, którzy piszą jacy to nie są wspaniali, a rzeczywistość jest zupełnie inna. WEOL to bardzo losowa gra, a znajdzie się kilku majstrów co pozjadali wszystkie rozumy. W strzałach było 8-10 dla rywala, czy to takie straszne przeważanie? Raz Ci się udało Mariusz, ale ogarnij się troche i miej odrobinę skromności, bo na kilometr bije od ciebie pychą. Jeszcze mi za to podziękujesz, bo kiedyś takie samochwalstwo się na tobie odbije.

Ostatnio zmieniony przez tulip911 dnia Śro 0:21, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

godlo vs mariusz91bn 3;0

do przerwy 0;0 po przerwie sie rozstrzelalem.Oprocz jednego sam na sam wyladowowanego na slupku rywal nie mial zadnych okazji.Wiecej wykonał wślizgów niz podan i strzałów razem wzietych
Śro 0:37, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

tulip911 napisał:

Kolego to podaj przyklad co ty zrobiles w tym meczu?? nic doslownie nic to ja mialem jeszcze dwie okazja sam na sam nie wykorzystane a ty nic wiec nie mow mi tu o samoocenie opisuje mecz a ze kopales pilke od razy gdy zaatakwoaem to nie moja wina a jesli naprawde tak ci zalezy na sprawdzeniu mojej samooceny to zapraszam na inne turnieje i popatrz na moje komentarze jak niektorym gratulowalem ze mnie robli jak chcieli
Śro 0:40, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)