One Hyper Cup [HC]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

burza-lukas 1 - 4 nadolski

**************************************
pierwsza polowa nawet ładna, pierwszy objąłem prowadzenie a pierwsza stracona bramkę ujrzałem w doliczonym czasie. druga połowa to rewelacyjny popis mojego bramkarza, jak gram tutaj nie widziałem takiego czegoś co odpierdzielał mój bramkarz z Japonii. Pierwszy i ostatni raz biorę ta DRUŻYNĘ. Co strzał to ciągle miał problem ze złapaniem nawet te słabszej piłki ciągle obijał zamiast łapać i rezultat jak widać po tym co robił mój bramkarz.

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pon 20:19, 07 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:18, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8 Finału

Inko 3:1 Marv

Juz 3 minuta meczu pokazała że mecz bedzie ciekawy , gdyz mój bramkarz dostał czerwona kartke szczęśliwy Pozniej przycisnelem Marv'a ale nic nie chciało wpasc. Do przerwy w strzałach 7:3 dla mnie. Po przerwie nadal kontrolowałem mecz , kiedy wydawało sie że bramka dla mnie bedzie kwestia czasu , Marv groznie skontrował i pokonał mojego bramkarza ... Na szczescie w Maroko gra niejaki Chamakh szczęśliwy W ciagu 15 minut strzelił 3 gole i zapewnił mi zwyciestwo Wink Dzieki za mecz

Teraz czas na Lukasso bardzo zły diabeł
Pon 20:20, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Zero kontaktu z Piotrkiem89, na servach też go nie ma.

Pisałem do niego już 3 razy, czekam na reakcje. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 20:31, 07 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:24, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

50ml-rogas 3:0
w sumie rozegralismy 3 polowy,po braku synchro w koncowce pierwszej polowy postanowilismy zagrac caly mecz,pierwsza polowa dla mnie co daje prowadzenie 2 bramkami,2 odslona spotkania juz bardziej wyrownana,rogas mogl strzelic kontaktowa bramke ale moj bramkarz dobrze bronil,Finowie postawili na ofensywe co sie zemscilo po jednej z kontrmecz grany w lagach,9:5 w strzalach
thx za mecz
Pon 20:33, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

dzidzi 0 - 1 ...Koshaolin...

Mecz wyrównany, na początku meczu nie strzelam karnego. Do połowy 3:1 w strzałach dla drużyny Polski prowadzonej przez ...Koshaolin'a... Gola na wagę awansu strzeliłem w 80 minucie, chwilę wcześniej czerwoną kartkę dostaje bodajże Kamil Kosowski z drużyny dzidzi'ego.

Pon 20:35, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - soniak ?-?

Zaczynamy grę 5 minuta strzelam gola 1-0. Lost w 10. po chyba 7 probach na kazdym serwerze na ewro udalo sie "zagrac" znow dziesiec minut i znow gol dla mnie 2-0. Znowu LOST.

Przeciwnik napisal WO dla mnie

wedlug mnie slusznie

Czekam na decyzje

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 20:39, 07 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:36, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Leszczu wchodzi do gry za Piotrka89 .
Pon 20:39, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8 Finału

marky_ramone (Tunezja) 2:1 (Peru) Grzechu92

uff mogę odetchnąć, słabo u mnie ostatnio z formą, strasznie się męcze z każdym.
Mecz pod dyktando Grzecha (5-10 w strzałach) jednak nie potrafił zakończyć akcji celnym strzałem, ciagle było blisko, ja grałem strasznie nerwowo przez co moje ruchy były troche sparaliżowne, widząc że nie idzie za dobrze zdecydowałem sie raczej na bronienie remisu i grę z kontry, w tym celu ustawiłem się bardziej defensywnie, miałem to szczęście że moi podopieczni byli skuteczni i wykorzystali to co było, dzięki temu gram dalej choć nie powinienem

dzienks za meczyk i do następnego

Pon 20:47, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4 Finału

Inko 1:1 ( 3:2 k ) Lukasso

Swietny szybki mecz , w 3 minucie Lukasso za sprawą Żurawskiego wychodzi na prowadzenie , odrazu rzuciłem sie do ataku , ale bramka Polakow byla jak zaczarowana. Ok. 30 minuty rzut wolny z 35 metrow wykonywał Chamakh , zdecydował sie na silne uderzenie , które wraz z nieporadnoscią bramkarza polakow (Boruca ?) zakonczyła sie bramką dla Maroka. Do przerwy w strzałach 12-6 dla mnie... Po przerwie mecz stał sie jeszcze bardziej emocjonujacy , co chwile ktos marnował dogodne sytuacje ... Pierwsza polowa dogrywki niezbyt ciekawa , praktycznie zadnego groznego strzału. W drugiej odsłonie dogrywki , jedynie Smolarek miał dobra sytuacje na strzelenie gola , ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Maroka. Przyszedł czas na karne ... Niestety pierwszy moj karny i odrazu pudło , a dokladnie poprzeczka ... Na szczescie pozniej moj bramkarz obronił trzy karne pod rzad i mogłem sie cieszyc z awansu do dalszej fazy pucharowej Wink Dzieki za mecz

3:3 (k. 4:2)
Ale ładny meczyk szczęśliwy Początek należał do mnie, ale Kanoute trafił w słupek.. Później około 35. już się nie myli i wyprowadza Malijczyków na prowadzenie 1:0. Ale chwilę później robocop Carew wyrównuje i jest 1:1. Róg dla mnie w loss time, wrzutka i gool... Do przerwy 2:1 dla mnie, w strzałach 6:1. Druga połowa zaczyna się doskonale dla Prz3m4sa, który znowu za sprawą Carew wyrównuje... Mecz wyrównany do końca... W dogrywce znowu Kanoute strzela gola, jednak w 2. połowie przeciwnik stawia wszystko na jedną kartę. Po akcji Carew, który przedryblował kilku moich obrońców pada gol na 3:3 i czas na rzuty karne... Tutaj byłem bezbłędny, przeciwnik pomylił się 2 razy. 4:2 w karnych dla mnie po bardzo dobrym spotkaniu. W strzałach na koniec 13:7. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pon 21:06, 07 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:06, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... napisał:
1/4 Finału

Mecz z przewaga Koshaolina. Zirytowalem sie gdyz okolo 20 minuty po kontrze ide sam na sam kosa od tylu. Nic tylko wolny, ani kartki. Ja minimalnie chybiam po podaniu, W 25 strzal z lini pola karnego gol. Pozniej gol po wrzutce 2-0. 3 gol blad obroncy przejecie i gol 3-0. I zeszlo ze mnie powietrze. I sie stalo 7-0 wink Coś probowalem zrobic ale nic nie wychodzilo. Morale zlamane i w ostatnich 10 minutach trace 4 bramki lool

Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Są 2 punkty do klasyfikacji yeah

Pon 21:12, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

nadolski 3-0 marky_ramone

Można powiedzieć ,że dyktowałem warunki w tym meczu Wink były chyba 2 czy 3 akcje markiego ale nie przyniosły skutku radosny dzieki !

1/4 finału
Leszczu - 50ml
2:1
Tak jak w pierwszym meczu, teraz też spotkanie było bardzo wyrównane. Mimo wszystko, myślę że to zwycięstwo jest trochę niezasłużone, ponieważ mój bramkarz w tym meczu obronił chyba 2 sam na sam przeciwnika. W sumie Kanoute też miał okazje, ale chybił za każdym razem. Decydująca bramka dla mnie w 85. minucie po strzale Kanoute i wbiegnięciu Tunezyjskiego obrońcy do bramki. W strzałach 11-7, do przerwy 4-3. Dzięki za mecz.
Pon 21:26, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2 Finału

Inko 3:2 Nadolski

Fatum Trzeciej minuty ...

1/8 Finału - 3 minuta mój bramkarz dostaje czerwona kartke ...
1/4 Finału - 3 minuta trace gola ...
1/2 Finału - 3 minuta trace gola ...

Jak widac mecz dobrze zaczal sie dla Nadolskiego , pozniej zaczelem smielej atakowac i po chwili Moha doprowadził do remisu... ok. 30 minuty moj obronca dostaje czerwona kartke za bezmyslny faul od tyłu ... Po przerwie Nadolski znow groznie zaatakował i po raz drugi pokonał mojego Golkipera Wink Na szczescie w druzynie Maroka gra Moha , to on strzelił gola na 2:2 ... Kiedy wydawało sie że bedzie trzeba grac dodatkowe 30 minut , Moha wrzucił pilke w pole karne , bramkarz Peru wybiegł , ale chyba sam nie wiedzial gdzie pozostawiajac pusta bramke , dzieki czemu Zairi z najblizszej odleglosci strzelił zwycieska bramke Wink Dzieki za mecz

Pon 21:46, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2 finału
Leszczu - ...Koshaolin...
1:2
Tym razem to nie ja strzelam jako pierwszy bramkę, ale przeciwnik za sprawą strzału Matusiaka. Niedługo później sprawę na swoje ręce bierze Kanoute, który po zwodzie strzela mocno w długi róg obok Boruca i jest 1:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy, w której obaj zawodnicy oddali po 5 strzałów. Druga połowa to słupek Smolarka i gol z karnego dla Polski... Niestety karny z kapelusza, ale w tej grze już takie dyktują, szkoda. Pewnym egzekutorem okazał się Matusiak. Mimo prób, nie udało mi się choćby wyrównać... Strzałów nie będzie, bo był lost...
Dzięki za mecz radosny

Pon 21:58, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Finał

Inko 1:0 ...Koshaolin...

Mecz jak na finał przystało , dynamiczny , szybkie zwroty akcji czyli to co tygryski lubia najbardziej Wink Akcja za akcje , strzał za strzał , duzo zmarnowanych dogodnych sytuacji na strzelenie gola , do przerwy raczej badanie sie nawzajem , zaś po przerwie obie ekipy zaczely "grac" ... Ok. 60 minuty Chamakh wyszedl sam na sam z bramkarzem Polski (Boruc ?) ale niestety trafił prosto w niego ... W odpowiedzi Smolarek mija 2 obroncow wyklada pilke do Zurawia ale w ostatniej chwili obronca Maroka blokuje strzal z ok. 6 metrow ... Jedyny gol w tym meczu pada ok. 80 minuty a strzelcem jest nie kto inny jak Chamakh , ktory założył sito bramkarzowi polakow Wink Dzieki za świetny mecz Wink
Pon 22:24, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Mecz o 3. miejsce
Leszczu - nadolski
3:1
Pierwsza akcja i już słupek... Szkoda, ale mam rzut rożny i tutaj fatalny kiks Butrona, na miejscu jest Kanoute i pakuje piłkę do bramki. Parę minut później po szarży tego samego zawodnika na prawym skrzydle, doskonale obsłużony zostaje Diallo i trafia na 2:0. Takim wynikiem kończy się 1. połowa, w strzałach 9:7 na moją korzyść. Druga połowa to ataki nadolskiego, które mogły się podobać, ale fatalnie pudłował, bądź zniecierpliwiony strzelał zza pola karnego. Ale w końcu Guerrero trafia do siatki i Malijczycy nie są już tak pewni zwycięstwa jak przed paroma minutami. Ale tutaj od razu akcja schematyczna Mali, drugiego gola w meczu strzela Diallo. Do końca meczu nie działo się wiele, poza czerwonymi kartkami dla zawodników z obu drużyn (po 1). W strzałach na koniec 14-13, co świadczy o dość ofensywnym ustawieniu obu zespołów. Dzięki za mecz.

PS. Super turniej dzidzi, naprawdę przyjemnie się grało... brawo
Pon 22:41, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Gratki dla inko i Leszcza radosny. Szkoda, że nie mogłem zagrać smutny

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 22:48, 07 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:48, 07 Sty 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje dla zwycięzcy, w nagrodę otrzymuje on żółtą gwiazdkę i pas, który będzie bronić za 2 tygodnie.