Opolanin Cup [EC]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Grupa C
adek4 3:1 andzi

Równy mecz po pierwszej poLowie po 6 strzalow w drugiej polowie podobnie.Jednak moje akcje na szcęście były skuteczniejsze. szczęśliwy

Sob 21:13, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grupa C

Żal. Mecz w miarę wyrównany, ale to ja miałem więcej sytuacji. Rywal 2 razy strzela po dobitce. Szkoda, bo ja mogłem strzelić 4 bramki po dobitkach, tylko zawsze jakoś w obrońcę trafiałem :/

Gr. C

rogas 3-2 adek4

Dzięki radosny
Sob 21:16, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grupa C
adek4 2-3 rogas

Pierwsza polowa w moim wykonaniu tragedia 0 strzałów miałem.Przegrywałem 3:0 i w drugiej połowie zacząłem odrabiać straty jednak zabrakło czasu.Ale w po całym meczu należała mu sie wygrana.

Meczyk wyrównany.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 21:17, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Zasłużone zwycięstwo, w strzałach 21-1 ;p

Ostatnio zmieniony przez kemocik dnia Sob 21:33, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:27, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Grupa A

godlo - pRoMiL 2:2

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do rywala, który raczył moją defensywę licznymi atakami, jednak nieskutecznie i wynik 1:1 , później już gra się wyrównała i wysuwam się na prowadzenie, w drugiej połowie lekka przewaga mojej ofensywy jednak godlo w końcówce meczu zdołał wyrównać.

dzięki i powo!!!

A co do reszty meczy to brak skupienia, dzięki zasługom mojej starej, zły diabeł "biała" mnie łapała przez nią, utwierdzam się w przekonaniu by się wyprowadzić bo nie da mi się grać, jak non stop przeszkadza(sapiąc za uchem). ocb? Przez co np. w meczu z Rafałem jeb*łem jak nie w słupek to w poprzeczkę to w spojenie.
Jak ktoś też ma taką starą jak ja, to też współczuje. wink

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Sob 21:53, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 21:32, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-kksg 5-0
Cały mecz pod moje dyktando jeśli sie niemyle kksg oddał 1 strzął na dodatek niecelny xD
Dzieki i powo dalej
Sob 21:53, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/4

soniak 2-3 rogas

Szybki mecz, dużo gry w środku pola, wygrywałem 3-1, w loss time jeszcze rywal strzela gola kontaktowego, ale po tym sędzia kończy mecz.

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Sob 21:55, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:54, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Ćwierćfinał

adek4 2-1 po dogrywce ...koshaolin...

Równy meczyk wbiłem o jedną bramke więcej i to jeszcze w dogrywce szczęśliwy

1/4

Rafal6217 3:3 pk 3:1 kemocik

ależ się działo szczęśliwy, mecz wyrównany, ale kemocik prowadził 3:0 a kewell walił wszystko co miał, ale to on mnie uratował i dał dogrywke w której zepsół ze 3 setki, a kemocik mial chyba z 1, w karnych już była loteria, 2 kemocik nie trafił, a 1 obroniłem, on natomiast obronił moje 2 i udało mi się awansować, dzieki i powo

0:1

Mecz dosc ciekawy.W pierwszej połowie Petri poprostu nie istniał w koncówce miał dwa groźne strzały.W drugiej połowie mecz troche sie wyrównał a Pietri raz po raz zagrażał swloimi dosrodkowaniami moją bramke,aż nadeszła ta akcja po ktorej Pietri zdobyl Gola,piękna wrzutka z prawej strony ,napastnik z Ghany uderzyl mocno piłkę ,ktora od poprzeczki wpadła do bramki obok bezradnego Kalaca.DZIEKI ZA MECZ I POWODZENIA DALEJ!!!!
Sob 22:30, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/2

Rafal6217 2:1 adek4

przegrywałem do 80min, z czerwoną na koncie strzelam z dystansu na remis, a nastepnie w ostatniej na zwyciestwo, 2x kewell, kewell i'love you szczęśliwy

Sob 22:41, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

1/2

rogas 3-3 (dogr. 5-4)

Oj, trudny mecz pierwsza połowa w strzałach to 9-1 dla przeciwnika wynik 2-1, potem edytuje taktykę i jakoś sie nastrzelało. na koniec w strzałach 14-12 dla rywala.

Sob 23:02, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

o 3 miejsce

adek4 1:0 pietri

Równy mecz 10 do 7 w strzałach dla Pietriego.Prawda że miał z 2 setki ale trzeba też umieć wykorzystywać sytuacje.Ja też troche ich miałem i strzelilem jednego gola więcej szczęśliwy

DZ za TURNIEJ mój 1 mam i nadzieję że nie ostatni(na podium szczęśliwy )

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Sob 23:24, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:24, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Finał

rogas 0-0 (dogr. 1-0)

Lagi i trochę wku*****y, ale trzeba było zagrać. W mecze co prawda wpadł gol, ale to był bug gry, strzelam w boczną siatkę i tu bramka lool . Wracając do meczu to powinienem go wygrać spokojnie wyżej. Nie dość że 2 słupki, to na dodatek chyba z 3 razy sam na sam Emerton a on strzela obok bramki, bądź w niego, no ale formy ni mieli więc są usprawiedliwieni.

3pkt. - pRoMiL

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 23:38, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:38, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)