Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Posty: 1656

Skąd: Wolne Miasto Gdańsk

1/8

Inko 1:0 Lukasso

Coz to był za piekny mecz , te akcje , wrzutki , bramki ... ekhg to chyba nie ten mecz ... Gola na wage awansu zdobyłem w 38 minucie ... w strzalach 4:4 , oczywiscie na koniec meczu szczęśliwy Dzieki za mecz Wink

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Czw 20:16, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

nadolski 3-2 andzi

Mecz wyrównany , ja strzelam gola andzi robi akcje i strzela szczęśliwy andzi strzela sobie i 2-1 dla mnie radosny , potem wyrównanie 2-2 i strzelam bramke na 3-2 . wszystkie gole wpadły w pierwszej połowie zdzier myślałem ,że będzie powtórka jak z inko radosny

dzieki i pozdro

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Czw 20:15, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:14, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Nowaxis

Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 274

Skąd: to samo co godlo

nowaxis 2:1 smoluch ostatnia sekunda zadecydowala o awansie przegrywalem 1:0 ale role sie odmienily

Ostatnio zmieniony przez Nowaxis dnia Czw 20:16, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:16, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
andzi

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 1287

Skąd: Lesko

Drugi raz z rzędu odpadam, ponieważ ta gra jest na tyle "realna" ,że samobóje wpadają w takich sytuacjach, gdzie w rzeczywistości nigdy by się tak nie zdarzyło :/.
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 2-3 marky_ramone

No mówi się trudno :/ 1-0 dla marky, po czym szybkie wyrównanie na 1-1 po pięknym strzale prosto w okienko. Po tym strzale zacząłem mocno dominować. Jak zwykle moja celność jest słaba. Poprzeczka, sam na sam itp. Nic nie wpadło. W strzałach 9-4 po pierwszej połowie. Druga połowa już dominacja markiego. 2-1, 3-1 i po meczu. Po koniec strzeliłem jeszcze na 3-2. Zawiodło mnie to co wczoraj doprowadziło mnie do finału, czyli obrona... Powodzenia marky radosny
Czw 20:18, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
marky_ramone

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 1452

Skąd: rumia

no dodam jeszcze że w 20 minucie przy stanie 0:0 dostałem czerwo (mój jedyny faul w całym meczu)
Czw 20:20, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Prz3m4s 4:0 mALo

Zasłużone zwycięstwo. Do przerwy w strzałach 5-0, na koniec chyba 14-3. Mogłem strzelić jeszcze jedną bramkę, ale pod koniec spotkania Carew przy prawie pustej bramce, trafia w bramkarza.

Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 20:20, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Bushmen 5-0 Kicek

Co tu dużo powiedzieć, do połowy wynik 2-0, później chyba psychika pękła.... Dzieki za mecz pełen emocji...
Czw 20:40, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Nowaxis

Posty: 274

nowaxis nadolski 1:5 swietny mecz nadolskiego moj faworyt na wygranie tego pucharu gral swietnie nie mialem z nim nic do powiedzenia powodzenia i gratuluje
Czw 20:42, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
nadolski

Posty: 1435

Skąd: Koło

1/4

nadolski 5-1 nowaxis

mecz na moją korzyśćw 43minucie II połowy był lost więc dodaje bo przez 2min pewnie i tak nic by nie było Wink

fObber - Krystian
po 90 min - 1:1.........gola na 1-0 w pierwszej połowie strzela Carew....wyrownanie szybko przez Dos Santosa...4-4 w strzalach
po dogrywce - 2:2........Dos Santos w I cz. dogrywki szybko strzela bramke na 1-2 po błedzie obrońcy......jednak szybka odpowiedz....i nie kto inny....Carew....wyrownuje...
karne 3-1.........wspaniale wyczucie bramkarza Norwegów, ktory wybronil 3 strzały....."niczym Dudek tanczyl na lini bramkowej....szczęśliwy elO
Czw 20:46, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Krzysiuk - totomix 2-3

Znowu porazka smutny

Mecz z przewaga przeciwnika. Strzelam pierwszy gola. Po 2 akcjach na tablicy widnieje remis 1-1. W pierwszej polowie jeszcze gol rywala i 2-1. W strzałach 6-2. Staram sie atakować nie wybijać na oślep i przynosi to skutek w postaci bledu rywala sam na sam i 2-2. Chwile później pusta bramka ale moja Steller minimalnie chyba z 20 metrow. Około 30 minuty rywal strzela na 3-2. Później rywal umiejętnie utrzymuje sie przy piłce nie dając mi strzelić gola.

Dzieki za mecz i powodzenia dalej radosny
Czw 21:02, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 5:1 fObber

Mecz bez wiekszej historii, moja przewaga byla od 1 do 90 minuty. W strzalach 15:3 radosny Dzieki za mecz
Czw 21:09, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone 2:1 totomix

mimo małego laga bardzo dobry meczyk, prowadziłem juz 2:0 ale potem rywal strasznie przycisnął, już myślałem że dojdzie do wyrównania ale na szczęście ustrzelił tylko 1 gola

do następnego rywala czyt. Inko - półfinał moge dopiero o 21 bo mam pilne wyjście, z góry przepraszam

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Czw 21:12, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:11, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

1/4

Prz3m4s 0:3 bushmen

Generalnie przewaga bushmena i zasłużone zwycięstwo, ale przynajmniej na jedną bramkę zasługiwałem. Bramkarz bushmena 3 razy wyciągał okienka. smutny Bramka na 3:0 dla busha, pada w loss time.
Czw 21:15, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
nadolski

Posty: 1435

Skąd: Koło

nadolski 2-1 bushmen

bushmen sobie strzela na 1-0 i sie zirytowałem bo wiedziałem ze przegram zdzier miał przewagę ja jedną dobą akcje i 1-1 , bushmen atakuje a ja sie bronie w Loss Time rożny dla mnie , bushmen wybija ja podaje na bok strzelam bramkarz wybija przed bramke i goool szczęśliwy

dzięki !
ps. Moj pierwszy finał szczęśliwy
Czw 21:29, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Co tu dużo powiedzieć, nie udało sie ukuć finału Wink przed rogiem, zrobiłem już zmiany na dogrywkę, po czym mój bramkarz zachował sie jak amator, wybijając piłke pod nogi JI Sunga radosny no ale cóż taka gra, Nadolski powo w finale
Czw 21:35, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1452

Skąd: rumia

marky_ramone 2:1 inko

genialny mecz w świetnych warunkach, przegrywałem 0:1 ale powalczyłem i mam pierwszy swój finał
Czw 22:10, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 1:2 Marky

... Qrwa !! z poczatku meczu Marky marnuje 2x sam na sam ... pozniej strzelam gola z glowki ... a pozniej to juz by ch** ten mecz strzelił ! Nominalnie mam 5 obroncow ... a przy 2 akcjach markiego byl tylko 1 obronca (kur****!!!!!!!!) nie rozumiem tego , wqrwia mnie juz ta gra , a dokladnie zachowanie zawodnikow ktorymi steruje komputer ... Dzieki za mecz