Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

FInał:

marky_ramone 1:1 (k 4:3) nadolski

JJJJeeeeeeeeeeeeee pierwszy raz wygrałem jakiś turniej, meczyk zarąbiście wyrównany, akcja za akcje, pierwsza połowa bardziej dla nadola druga moja, dogrywki juz asekuracyjnie, wygrywanie karnych mam we krwi.

dzienks - tośmy im pokazali nadol a sie kłócili o to kto wygra w off topie
Czw 22:34, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone napisał:
FInał:

hehe radosny Pewnie wykrzyknik mecz piękny szczęśliwy Ale mnie zdenerwował Park Ji Sung bo mi karnego nie strzelił zdzier

pzdro marky_ramone

GRATKI !!
Czw 22:38, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

Inko 1:6 Bushmen

Co tu duzo pisac , od 3:1 trzymalem tylko [] ... z Markym moja obrona biegała do ataku , z Bushmenem obroncy zamiast wybijac pilke na pale , najpierw ja przyjmuja i zamiast wybic wola poczekac az rywal zabierze im pilke ... Najlepiej grało mi sie 8-0-2 i ta taktyka bede grał szczęśliwy Dzieki za mecz

- marky_ramone

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 22:59, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 22:55, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Heh. Gratki marky. Tak czułem, że wygrasz radosny Tym bardziej mnie to cieszy, że wygrałeś, bo przegrałem ze zwycięzcą radosny Czyli nie jestem chyba aż tak strasznie słaby lool lool lool
Czw 23:34, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)