Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 1-0 Minio

Ufff.... Bramka strzelona na samym początku meczu, a później już tylko same zmarnowane akcje. Za bochatera uznaje mojego rezerwowego bramkarza, który obronił sam na sam radosny

Inko 0:1 Piauro vel Kristo

Smiech na sali ... Przeciez to jest Kristo ... No albo jakas idealna kopia jego ... Typ ma pilke to wykop do napastnikow ... zbieganie do lini autowej i wrzutka , oczywiscie gol wpadl z wrzutki ... Albo nieznany do tego czasu gracz , ma taki talent ... Dziwne ocb? Do tego dochodzi jeszcze udawanie kompletnego nooba na gg

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Wto 20:22, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:22, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

Zgadza się.

PIAURO kolejne konto kristo2323. BAN!
Wto 20:26, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

Myślałem że kristo jest inny, ale się myliłem.

Krystiaan 1-2 rogas
Wto 20:28, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan - rogas 1:2
bramke strzelam w końcówce 1 połowy. W pierwszej połowie w strzałach 3:3. Do 70 minuty kontroluje ataki rogasa, on odbija się od moich obrońców i...następuje oos. Gramy od nowa 20 minut i odrazu trace bramke na 1:1. A potem trace bramke w
No właśnie uznaje to za mój błąd, niezauważyłem, czas leci i trace bramke.

@dół
No niepamiętam jak to było z tą akcją, ale to nie zmienia faktu że jestem porządnym i uczciwym kolegą lool cool wink

Ostatnio zmieniony przez Krystiaan dnia Wto 20:36, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:29, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krystiaan to nie jest Twój błąd. Zachowałeś się po prostu fair play wink

Przeważnie sędzia dolicza troche czasu,dlatego jeśli rogas miał swoją akcje to nie przerywasz gry naciskając ESC tylko pozwalasz mu ją dokończyć. Zatrzymujesz gre w momencie gdy piłka jest na połowie boiska,bądź wyjdzie za linie końcową czy boczną. Oczywiście jeśli przeciwnik ma rzut rożny to pozwalasz mu go wykonać - to samo w przypadku kolejnych. Po minięciu dogrywanego czasu zachowujesz się tak jakby było loss time. A wiadomo kiedy sędzie kończy zwykle spotkanie radosny I do tej zasady się stosujemy głównie....

Pozdr.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 20:34, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:32, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-1 dogr. nadolski
_____________-_strzały: 14-7

Mecz wyrownany, nawet moge napisac, ze nadolski miał dogodniejsze sytuacje. Nadolski dosyc szybko wyszedl na prowadzenie, a jego plany pokrzyzowala czerowna kartka jaka dostał okolo 60 minuty. Ja staralem sie wyrownac, chociaz wychdzilo mi to bardzo nieudolnie. Pod koniec meczu zmienilem ustawienie na mocno ofenswyne i dało to skutek w 85 minucie, gol padl po ladnym strzale z dystansu. Na poczatku pierwszej czesci dogrywki udalo mi sie wyjsc na prowadzenie, a przewagi bramkowej nie oddalem do konca meczu.

Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 20:59, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:34, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8

Kicek 3 - 1 Krzysiuk

Wygrałem rezerwami Togo + Adebayor szara strzała szczęśliwy
Myślałem,że z Polską nie mam szans a tu prosze. Udało się.

Wez1 0-1 ..:Koshaolin:..

Kosh przeważał, ale ja z wolniaka przysadziłem w poprzeke i piłka znajdowała się z 5 sekund na lini smutny Zaraz po tym chaski strzał prosto w bramkarza. Pomimo tego zasłużona wygana Kosha. Dzięki za meczyki i fajnego tura szczęśliwy
Wto 21:09, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-0 Inko

Park Ji Sung strzela z rzutu wolnego, 1-0 (5 minuta). Gol z rzutu roznego i mamy 2-0 (20 minuta). Czerwona kartka dla Marokanczyka (30 minuta). Gol z akcji na 3-0 (60 minuta). Drugie czerwo dla pilkarza z Maroko (70 minuta).Park Ji Sung po raz drugi z rzutu wolnego (75 minuta). W miedzyczasie obie druzyny oddawały grozne strzaly, jednak nic nie wpadało, szczegolnie Marokanczykom. Minuty wydarzen podane orientacyjnie.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 22:09, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:31, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

rogas 1-1 (p.k 3-2) bushmen

Mecz z przewagą rywala, marnował dużo sytuacji, ale piłka jest okrutna i to ja szczęśliwie zwyciężam. Dzięki radosny
Wto 21:33, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

Kicek 2-2 (4-2 PK) Prz3maS

Powinienem wygrać mecz spokojnie w regulaminowym czasie gry,ale niestety marnowałem sytuacje. Ja atakowałem,a przeciwnik strzelał bramki dwukrotnie wychodząc na prowadzenie. W końcówce meczu gdy wyrównałem na 2:2 rywal dostaje czerwoną kartke. Dogrywka to już tylko wyczekiwanie na karne u Prz3maSa.
W strzałach na koniec 14:4. A łącznie z dogrywką 17:5.

W karnych szczęście mi dopisało i przy dobrych układach wybroniłbym 3 na 4 strzały przeciwnika.

Pozdr. i dzięki
Wto 21:39, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

totomiX 2-3 Kicek

Subtelnie podejrzalem formy zawodnikow mojego rywala, odrazu rzucila mi sie w oczy biała strzalka Adebayora, ktory jednak zajal miejsce za srodku ataku w wyjsciowym skladzie. Nie ukrywam, ze poczulem sie lepiej, bo wiedzialem, ze jest to gwiazdor tej druzyny bez ktorego ciezko gra sie reprezentacja Togo. Nic bardziej mylnego, Kicek nie dosc, ze go wystawił to Adebayor praktycznie wygrał dla niego mecz. 10 minuta meczu, wrzutka z prawej strony, moj bramkarz mija sie z pilka, Adebayor silnie uderza z głowy do pustej bramki. Pozniej zdolaem wyrownac, jednak jeszcze przed koncem pierwszej polowy Adebayor przyjmuje pilke w polu karnym, swietnie sie zastawia i uderza bardzo mocne w samo okienko bramki, moj bramkarz byl bez szans. W drugiej polowie Kicek grał bardzo dobrze, nie dawał mi sie rozegrac. Na dodatek w 60 minucie wspominany juz Adebayor dobrze sie zastawia, drybluje i wypuszcza swojego kolege z zespolu sam na sam, mamy 1-3. W 90 minucie jeszcze poprawiam sobie humor bramka na 2-3 Wink

Dzieki za mecz i powodzenia w finale.

Wto 22:10, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/2

...Koshaolin... 0-0 (p.d 0-1) rogas

Mecz do najciekawszych nie należał. Mało sytuacji podbramkowych. 6-7 w strzałach na moją korzyć wraz z dogrywkami. Utkwiło mi w głowie jedna ciekawa sytuacja. Ładny strzał któregoś z Polaków, dobra interwencja mojego bramkarza dobitka słupek i piłka turla się po lini, dobiego chyba Hyppia i wyjazd. Wtenczas mecz zapewne potoczyłby się inaczej i we finale moglibyśmy zobaczyć Kosha. Bramkę zdobywam w drugiej połowie dogrywki a była to 13 minuta. Dzięki za mecz radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Wto 22:21, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 22:17, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 totomiX

Wto 22:39, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

FINAŁ

Powtórka z rozrywki (czyt.z wczoraj szczęśliwy )

Kicek 4 - 0 rogas

Co tu dużo mówić. Rogas w tym meczu zagrał ogroooomne NIC. Robiłem co chciałem,bawiłem się na jego połowie i oddawałem bardzo groźne strzały z dystansu. Nie było momentu żebym przestraszył się o wynik tego spotkania, jak inny niż moje zwycięstwo.
Czasami są takie mecze,że nic nie mozna zrobić mimo,że sie chce. Akurat rogas miał taki własnie teraz radosny

W strzałach 19 - 2.

dzięki za meczyk

Pozdr.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 23:11, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Inko - 2 pkt

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 23:23, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:19, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)