Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat
kakarot

Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 47

kakarot 2:0 Rogas

Przeważałem w meczu lecz Rogas miał kilka świetnych sytuacji. Co ciekawe , grałem w dużych lagach, lecz Rogas twierdzi że żadnych lagów nie było. Zawsze zdawało mi się że obydwoje gracze mają lagi albo ich obydwoje nie mają. No cóż, w każdym razie dzięki za mecz i powo i pozdro !
Pon 20:45, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:0 Przemas

Mecz z moja przewaga.Przemas rzadko atakował, ja zas wykorzystałem to co mialem do wykorzystania Wink Dzieki za mecz

Pon 20:55, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

lukasso-50ml 3:4 ( pytanie : pytanie ,wiecej mial lukasso)
mecz zaczal sie doskonale bo juz w 2 minucie Kierzakow pewnie strzela z glowy,nastepna akcja i zajebista brama lukasso,klasa,w samo okno,duzo akcji z obu stron ale to lukasso oddawal wiecej strzalow i po jednym pilka znalazla droge do bramki,do przerwy 2:1,po przerwie szybko wychodze na prowadzenie,w 55 minucie bylo juz 2:3(Kirylenko i Kierzakow),15 minut przed koncem Irlandia doprowadza do remisu i potrzebna jest dogrywka,10 minut po wznowieniu Kierzakow kompletuje hat-tricka i daje awans Rosji do nastepnej rundy
thx
Pon 20:57, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
RONALDO 1

Posty: 1017

Skąd: Orzesze

Ciosek ja powiem więcej wink Najpierw musiałem czekać na rywala około 10 min ok w końcu zagraliśmy po 45 min miałem reset kompa nawet i dobrze bo nie ustaliliśmy dogrywki no ale Gracz myślał że ja uciekłem ocb? Graliśmy znowu mecz od nowa ale gracz gdy wygrywał powiedział że nie gra już żal.pl ocb? (JUTRO REWANŻ) bardzo zły diabeł

dzięki za meczyk

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pon 21:03, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 40

Tak, mialem wazna sprawe, nie zaprzecze ze czekales, ale dobra jak chcielismy grac co chwila wyskakiwalo ze Lagujesz i sie wylczala gra,ok. Ale jakos zaczelismy grac, pierwsza polowa 0-0 po czym przy drugiej jak byl gwizdek na poczatek to Ronaldo zrobila pauze, potem aptrze na kailerze i pisze ze znowu lagowal. Dobra potem znim pisalem na gg a on mowi ze musial komputer zrestartowac. Dobrze. To wiec dogadalismy sie ze dogrywamy 45 minut (mam wszystko w archiwum na gg) Po dogrywanych 45 minutach bylo 2-1 dla mnie wiec uznalem ten wynik za koncowy a on z pretensjami wtedy. Panowie...

Ostatnio zmieniony przez Ciosek dnia Pon 21:28, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 89

xxolimpiaxx-promil 5-2 (2-2 d 3-0=> 5-2)
Pon 21:58, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
kakarot

Posty: 47

w meczu było 1-1 do 63 minuty, ale niestety 2 razy pisało Inko lagged, i stwierdził że chce WO ;/
Mam nadzieje że kiedyś jeszcze się zmierze w jakimś turze z Inkiem i wtedy pokonam go w normalny sposób radosny Powo

Ostatnio zmieniony przez kakarot dnia Pon 22:09, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:08, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-50ml 2-1
strzały 10-6 dla mnie

----------
Ciosek-Kicek
3-0
Walkower Kicek wogle nieopisywał na gg Cioska.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pon 22:10, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 737

Mecz ciekawy w pierwszej rywal miał sporo sytuacji i przeważał, jednak obudziłem się i zdołałem wyrównać i remis 1:1 do przerwy, później już ja przeważałem strzelam na 2:1 ale na koniec rywal zdołał wyrównać na 2:2 po jednej z nielicznych jego akcji w drugiej połowie. No i dogrywka miałem masę setek czasem na pustą ale wszystko tuż obok słupka albo na poprzeczką, "biała" mnie łapała jak na to patrzyłem na ten brak skuteczności, za to xxolimpiaxx wykorzystał to co miał.

Pon 22:18, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

PIETRI naucz sie grac a nie caly czas faulujesz, co to kur*a gra byla z twojej strony co mialem pilke to faul , ja pier*ole

xxolimpiaxx-pietri 0-2

ZZZZZZZZZAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Pon 22:43, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:34, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ciosek

Posty: 40

Ciosek 3 - 2 Kakrot

Mecz niesamowity, strasznie ofensywne, slupki poprzeczki, jedank przewage mial Kakarot, mecz akonczony 2-2. w pierwszej czesic dogrywki gol dal cioska i 3-2 tak do konca
Pon 22:49, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

xxolimpiaxx Pogadaj sobie...Miałem pare fauli a nie tak jak ty mówisz to co miałes piłke to faul...Przegrałeś i dlatego się mścisz..zal.pl
PS: Swoje faule też miałes i niegadaj,że tylko ja ^^

-----------
Finał
Pietri-Ciosek
3-2
Mecz toczył się na szybkich poziomie jak na finał przystało..Akcja za akcja.No i dużo przepięknych bramek xD