Prosze o jakieś opisy tych dwóch meczów.
Czw 22:56, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora

Posty: 413

Skąd: małopolska

DR_man 2:1 boleks
strzały 6-7

Pierwsza połowa to lekka moja przewaga co owocuje golem (tylko nie pamiętam jak go strzeliłem oops). Na początku drugiej połowy mam wolengo z 20 metrów i piłkę do siatki pakuje Oguro. Rywal zaczął coraz mocniej naciskać i udało mu się strzelić gola (którego też nie pamiętam). To tyle.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Czw 23:14, 07 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

W strzalach 19:6 dzieki

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Czw 23:24, 07 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:23, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora

FINAŁ

lager (Finlandia) 1:1 (PK 3:2) andzi (Ekwador)

Ogólnie kris mnie miażdżył - wiadomo dlaczego. W strzałach po dogrywce 19:6, ale mimo to miałem więcej od niego set (dokładnie 5) lool , było by ich więcej gdyby nie LAGI. Szkoda, że w finale musiałem się męczyć, a nie cieszyć się grą. Wielkie THX.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Czw 23:25, 07 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:25, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Podsumowanie turnieju Ruch Chorzów Night Cup

Wielki Finał: Zwycięsca: kris10

kris10 1:1 (p.k 3:2) andzi

Ogólnie kris mnie miażdżył - wiadomo dlaczego. W strzałach po dogrywce 19:6, ale mimo to miałem więcej od niego set (dokładnie 5) , było by ich więcej gdyby nie LAGI. Szkoda, że w finale musiałem się męczyć, a nie cieszyć się grą. Wielkie THX.

Mecz o 3 miejsce: Zwycięsca: DR_man

boleks 1-2 DR_man

Pierwsza połowa to lekka moja przewaga co owocuje golem (tylko nie pamiętam jak go strzeliłem ). Na początku drugiej połowy mam wolengo z 20 metrów i piłkę do siatki pakuje Oguro. Rywal zaczął coraz mocniej naciskać i udało mu się strzelić gola (którego też nie pamiętam). To tyle.