Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

rozpisane pary 1/8 - można grać !!!!

gramy do 2 zwycięstw, ustawiamy dogrywkę i karne !!!!

Iras w miejsce Prz3m4sa

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Nie 0:01, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy

m3: 4-0

ku memu ogromnemu zdziwieniu poszło gładko. pierwsze minuty drugiej połowy pierwszego meczu były rozstrzygające zaaplikowałem 3 bramki edim. W drugim meczu było ciężko bo były lagi... mimo to mój rywal mógł odnieśc większe zwycięstwo tak z 2-0, 3-1 no ale było tylko 1-0, trzeci mecz pomimo iż nerwowy jakos poszedł gładko 2 kontry typu kwadrat z obrony do przodu może ktoś dobiegnie i 2-0 dla mnie potem dołożyłem gola i to podłamało mojego rywala a mi pozwoliło spokojnie dorzucić czwartego gola.

dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Nie 0:29, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

marky_ramone 4:1 Cheero
marky_ramone 1:4 Cheero
marky_ramone 3:2 Cheero

lekkie zaskoczenie ale awans mój
Nie 0:35, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Iras 2:1 kemocik

Strzelam 1 bramkę, jednak kemocik w 85 min wyrównuje. W następnej akcji na szczęście strzelam na 2:1 Wink W strzałach 10-11.

Iras 3:2 kemocik

Po strzeleniu bramki na 3:0 kemocik szybko zmniejsza straty. Resztę meczu się bronię i wyprowadzam kontry. Kemocik w końcówce trafia na 3:2.
Nie 0:41, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - Giuly 0:2

Mecz wyrównany, Giulyemu wyszedł strzał z pierwszej piłki w okno w 10min co ustawiło mecz a jak wiadomo nie łatwo odrabia sie zawodnikami z acc 15 zagubiony w koncówce za zbyt ofensywna formacje dostałem jeszcze bramke na pozegnanie

Arturo3H - Giuly 3:3 (PK 4-3)

Mecz wyrównany, ja starałem sie rozgrywac akcje czescie byłem w posiadaniu piłki a Giuly walił z kontry. I znowu pierwsze 10min i 0-1 w plecy. Wynik utrzymywał sie do 75min kiedy wyrównałem a w 80 strzeliłem na 2:1. W Loss Time Giuly dosrodkował i strzałem z nozyc doprowadził do dogrywki. Na poczatku EXT zdobył gola na 3:2. W loss time 2 EXT z rogu wsadziłem gola na 3:3
Pk - loteria ale oliwa sprawiedliwa zasługiwałem na zwyciestwo w tym meczu mimo wszystko

Arturo3H - Giuly 2:1

Mecz chyba najbardziej wyrównany ze wszystkich i najbardziej zachowawczy. Gola na 2:1 zdobyłem w 78min meczu

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 0:44, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:43, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Białoniebieski

1-0 chyba z 30 strzałów oddałem ale nic niechciało wejść po za tą 1 jedyną bramką radosny

wasiak 0 (et 2-1) minio

Wszystkie bramki padly w extra time. Minio konczyl w dziesiatke.

Nie 1:18, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 napisał:

Nie dzięki za mecze radosny

UWAGA NA ŚCIANĘ PŁACZU !!! I 2 napastników specjalnie stojących bardziej po jednym skrzydle i tego pomocnika, który po drugiej tylko stoi i wrzuca na wbiegających napastników Wink
Nie 1:19, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Marky
6-0
Jak strzelam bramke na 2-0 przeciwnik gra jak nowicjusz fauluje ..wyjeżdrza bramkarzem bawi się nim...Koniec. Podobno tak niewolno.

3-0 WO

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Nie 1:27, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

1/4

Arturo3H - promil 3:0

Promil wychodzi z ustawieniem 5 obrońców i 2 def oczywiscie cała magiczna 7 strzałki do tyłu lool lool W meczu oddał zaledwie 2 strzały lool

Arturo3H - promil 1:1 (PK 5-3)

To samo... no parodia... Firewall w pierwszym meczu sam nie wiem jak udało mi sie strzelic 3 gole w tej ciasnocie. Promil w meczu oddaje 2 strzały z czego jeden to bramka bo obróciłem sie obronca w jego napastnika.. 0-1. Podobnie jak w 1 meczu gra promila nie zmienia sie czyli NON STOP LAMERSKIE WYKOPY i obrona.. no kpina ja nie wiem po co niektózy zapisuja sie do turów i graja taka formacja wykrzyknik ale do rzeczy... w 80min strzelam na 1:1 póxniej w loss time OSS...
Dogrywamy 30min i po tym jak upomniałem promila, zagral dogrywke normalna formacja. W Karnych wygrywam... oliwa sprawiedliwa
Nie 1:41, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

marky idzie spać dograjcie półfinały oraz finał i mecz o 3 miejsce.
Nie 1:43, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

wasiak - kristo2323 ? ?

pisze do wasiaka od 00:30 i nie daje znaku życia do tej pory.

PS a o 3 miejsce i finał też sie gra do 2 zwycięstw?
Nie 1:51, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kristo nie dziwie sie... wróciłes i syf na WEOLU sie robi przez ciebie juz słysze... zagubiony

1/2

Arturo3H - Pietri

3:0 WO
3:0 WO

Pietri pisał ze moze nie dograc meczy i prosi o WO bo musi spadac i tak naprawde zagralismy 20min po których prowadziełm 1:0
Nie 2:03, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

Arturo podkolorowałeś eheh ja niby oddałem 2 strzały lool oddałem ich sporo i to całkiem groźnych, niestety moja nieskuteczność i dobra postawa Twojego bramkarza przyczyniła się do takiego wyniku a nie innego. A co do defensywy to sam też miałeś podobnie. Fakt większość czasu Ty atakowałeś ale ja też miałem wystarczającą ilość akcji, po których mogłem zdobyć 3 pkt.(mowa o 2 meczu). Dogrywka już była z moją zdecydowaną przewagą. Bo 1 mecz wygrałeś zasłużenie.
Zazwyczaj gram ofensywnie, ale nic.
Czasem też można poszaleć Wink

powo dalej

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Nie 2:16, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 2:12, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Skoro wasiak milczy to kristo przechodzi do finału.

pRoMiL - wasiak

Z tego co widzę, wasiak chyba dał sobie spokój, bo nie daje znaku życia, piszę do niego ale zero reakcji z jego strony, :/ przez co nie mam jak rozegrać tego meczu.