Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Grzehu92 0:0(p.k 3-2) rogas

Mecz grany na raty, sporo niewykorzystanych sytuacji z obu stron.
Czw 20:24, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Adrian 1993 2-0 rymp@lus13

troszeczke cieło ale straciłem 2bramki na poczatku kazdej polowy ,ale mówi sie trudno gra sie dalej
zycze powodzenia
Czw 20:27, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Hawok 2-0

Wykorzystalem co mialem. Rywal oddaje duzo strzalow wydaje mi sie ze bardziej na podbicie statystyk. Mecz wyrownany.

Inko 2:0 Adrian1993

Wyrownany mecz , w pierwszej polowie nikt nie mial żadnej klarownej sytuacji na strzelenie gola. Zas w drugiej polowie szybko wyszedłem na dwu bramkowe prowadzenie ktore utrzymałem do konca Wink Dzieki za mecz
Czw 20:50, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik 5 - 2 fObber
Mecz dość ciekawy dopóki przeciwnik nie dostał czerwonej kartki za głupi faul od tyłu (;
Czw 20:51, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

marky_ramone 2:0 Grzechu92

pierwsza połowa to dobre warunki do gry i wyrównany meczyk, choć to ja miałem dobre sytuacje bramkowe (4:1 w strzałach), jednak nic nie wpadło. Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy zaczeło się klatkowanie co nam bardzo utrudniło grę, jakoś udało mi się zdobyc 2 bramki.

dzienks za mecz
Czw 20:52, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Iras 2-4

W meczu prowadzilem 1-0 po rogu i 2-1 po strzale z dystansu. pozniej Iras przeprowadza 2 akcje prawie identyczne rozklepal moich obroncow podaniami i nie pozostalo nic wiecej jak wpakowac pilke do bramki.

Mysle ze stawilem opor Irasowi zdzier

Dzieki za mecz i powodzenia dalej
Czw 20:59, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Iras 4:2 Krzysiuk

Musiałem gonić wynik, a potem poszedłem za ciosem i szybko strzeliłem 2 bramki.
kemocik

Posty: 355

1/2
kemocik 4 - 2 Inko
Z 0-2 wyciągnąłem na 4-2 ;D inko zbyt mało atakował po swoich dwóch golach ;p
Czw 21:09, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Niestety wychodze i nie wiem kiedy bede :/ Tak wiec musze oddac WO w meczu o 3 miejsce :/ Sory ...

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Czw 21:24, 24 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:12, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Iras 7:0 marky_ramone

Szybko strzelam na 1:0, potem po błędzie markiego podwyższam na 2:0. Rywal odpowiada ładnym uderzeniem w spojenie. W drugiej połowie strzelam na 3:0, marky zaczyna faulować i w końcu dostaje czerwoną kartkę. Potem podwyższam na 4:0 mocnym strzałem pod poprzeczkę i od tego momentu marky się poddaje i zaczyna bawić się w obronie. Bramkę na 5:0 strzelam jeszcze normalnie, przy 6:0 marky nie ruszał się obrońcami, a przy 7:0 wybiegł bramkarzem, ja przejąłem piłkę i wbiegłem do pustej bramki... W strzałach 14-7, marky zasłużył na conajmniej 1 bramkę, ale zawsze strzelał koło słupków, a raz właśnie w słupek zdzier
Czw 21:21, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora
godlo

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 1118

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

Inko tak samo mysle o Kollerze z Czech to co on wyprawia to tez jest zdecydowane przegieciemno ale co zrobisz?
Czw 21:25, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Iras 3:2 kemocik

Pierwszy strzeliłem bramkę, jednak kemocik szybko wyrównał strzelając Kanoute w okienko zdzier W drugiej połowie zdobyłem bramkę na 2:1, jednak kemocik znowu szybko wyrównał po moim błędzie ;/ Gdzieś koło 70 minuty strzelam na 3:2 i tym razem daje wszystkim swoim zawodnikom defensywne nastawienie (nie zmieniam formacji, tylko strzałeczki). Marnuje 2 dobre sytuacje, najpierw Solano sam na sam trafiam w bramkarza, a potem Pizarro panikuje i strzelam koło bramki zamiast jeszcze pociągnąć do przodu. Wiadomo, że niewykorzystane sytuacje się mszczą... Przyszedł czas na 90 minutę meczu... Kemocik przeprowadza akcje, strzela, jakoś tam mój bramkarz broni i wybija na rożny. Z rzutu rożnego Kanoute trafia w obrońcę, dobija, ale znowu trafia w obrońcę i kolejny rzut rożny. Znowu wrzutka, ktoś podaje do Kanoute, ten na wprost bramki, nikogo przy nim nie ma... Strzela technicznie koło słupka, myśle sobie no to koniec, ja pierd.le szczęśliwy Ale... piłke mija bramkę o centymetry, Kanoute nie może w to uwierzyć, kemocik pewnie też, a mnie dopada śmiechawa xD
W strzałach 9-9, tak jak powiedział kemocik "momentami podcinało".
Czw 22:13, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

No niestety nie strzelił szczęśliwy
Mogłeś dodać, że przy 2-1 dla Ciebie dostałem głupią czerwoną kartkę, dzięki czemu później mogłeś stworzyć więcej okazji ;D

fObber 2 pkt.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Czw 22:34, 24 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:34, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)