Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 306

Skąd: Łaskarzew

memlok 3:0 falon

Zasluzone zwyciestwo, przy stanie 3:0 zupelnie sie rozluznilem i przeciwnik zaczal atakowac lecz nie udalo mu sie zdobyc bramki. Troche sie zdenerwowalem bo moglbyc final, ale dobre i 3 miejsce.
Dzieki.
Sob 23:58, 09 Sie 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Tomalon 1 - 1 (dogrywka 1 - 2 ) adrian1993 mecz dobry rywal czesto atakowal w dogrywce strzelil bramke gratuluje zwyciestwa
Nie 0:03, 10 Sie 2008 Zobacz profil autora

FINAŁ

Adrian1993 (Peru) - Tomalon (Polska) 2:1 po dogrywce

Kapitalny mecz, obaj mieliśmy doskonałe sytuacje. Boruc wyciągał kapitalne strzały podobnie jak Forsyth. Jednak na 7 minut przed końcem dogrywki uderza Farfan wybija Boruc, jednak prosto pod nogi Guerrero który nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

10 pkt. - mackal

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Nie 0:10, 10 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:08, 10 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)