Wto 23:48, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

Sinus 3:2 roni1979

strzały 9:9

fajny wyrównany meczyk bez lagów. strzelam decydującą bramkę w loss time po tym jak 5 minut wcześniej roni wyrownuje na 2:2.

AWANS: Bart0o0sh

Ladny wyrownany mecz, bramka pada po ladnej kiwce i strzale Łobodzinskiego w 2 polowie meczu.
Dzieki radosny

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Śro 0:08, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:05, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Cristiano17

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 83

CristianoKSG 3 - 1 Rezerwa!

Mecz należał do mnie od poczatku do przerwy prowadziłem 3:0 pozniej rezerwa zaczoł nacierac ale nic nie dało tylko bramka na pocieszenie radosny pozdrawiam
Śro 0:06, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

zak21 4:1 coyote85, strzały 13:9
Bez kopania na pałę, całkiem niezłe spotkanie, udało się wyjść na prowadzenie 2:1. Rywal w końcówce starał się mnie przycisnąć, co tym razem obróciło się przeciwko niemu.

para 6

memp 5:2 Minio

Do przerwy remis 2:2, cios za cios... ale po przerwie to koncert gry moich napastników radosny Anorthosis rządzi!! szczęśliwy
barthelmo

Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 9

barthelmo LECH - falon WISŁA 3:1

Falon przyciska od początku i zdobywa gola. Lech pokazuje że potrafi walczyć i odrabia straty. Falon w drugiej połowie wzmacnia atak zmiana taktyki. Wynik kończy ładna bramka Rengifo który obraca się z piłka w polu karnym i z ostrego kąta zdobywa gola.
Śro 0:15, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Kenny

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 108

Skąd: Świdnica

united2001 1-3 Kenny

Mecz bardzo wyrównany przeciwnik miał dużo sytuacji tak jak i ja z tym że byłem skuteczniejszy szczęśliwy
Śro 0:18, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

panczo - ukazaki 0-0 pd 2-2 karne 4-1

gdy zobaczylem ze wylosowalem ukazakiego to od razu wiedzialem ze bedzie ciezko gdyz 10 min predzej gralem z nim do ranku:) i tak tez bylo, w 1 polowie kazdy mial kilka dobrych sytuacji ale nic nie wpadlo, pozniej moja czerwien i mecz robi sie o wiele trudniejszy a awans sie oddala. W koncowne meczu strzelam z okolo 30 metrow w slupek na koniec w ldoliczonym czasie ukazaki pudluje z okolo 13 metrow. W dogrywce wkoncu padaja bramki, najpiew robi sie 1:0 dla ukazakiego w efekcie zastosowalem ultra ofensywne ustawienie z jednym srodkowym obronca szczęśliwy efekt... druga polowa dogrywki 10 min do konca i trace 2 bramke i gdy juz myslalem ze koniec przygody z tym turem niedzielan strzela ladna bramke na 2:1 a w ostatnich minutach dogrywki druga bramka dajaca karne! ktore wygralem 4:1 a niemozliwe stalo sie mozliwe, zwlaszcza iz przez caly mecz ukazaki gral defensywna pilke i przy stanie 2:0 i 10 min do konca tur praktycznie dla mnie sie skonczyl a ukazaki pewnie myslal o kolejnym rywalu szczęśliwy
Śro 0:31, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

1/4

PARA 1: Bart0o0sh 3:1 CristianoKSG

Mecz z moja przewaga ale to przeciwnik przez wiekszosc 1 polowy prowadzil 1-0 po rzucie roznym. Zienczuk pod koniec polowy strzela na 1-1, natomiast druga polowa to moja dominacja duzo klepania i dwie ladne bramki zza pola karnego. Dzieki.
Śro 0:36, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

zak21 3:1 Kenny, strzały 8:9
Starałem się kontrolować wydarzenia na boisku, statystyka strzałów troszeczkę dziwna, jednak rywal strzelał np. z połowy boiska. Jedyną bramkę zdobył w 90. minucie.

barthelmo - panczo 0:1

ogolnie moja przewaga ackolwiek kazdy mial po kilka dobrych sytuacji, jednakze ja strzelam bramke dajaca mi prowadzenie i jak sie pozniej okazalo awans:)
Śro 0:56, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 4:0 zak21

strzały 13:~9

przy stanie 2:0 zak się odsłania full ofens i dokładam jeszcze 2.

dyzy i powo w meczu o 3 miejsce.
Śro 1:06, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

1/2

PARA 1: Bart0o0sh 3 : 0 panczo

Mecz z moja niewielka przewaga, przeciwnik mial swoje sytuacje ale zadnej niewykorzystal. W ostatniej minucie meczu Łobodzinski strzela na pusta bramke i pila szybuje w niebo zdzier Dzieki
Śro 1:13, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

tu był opis meczu ale przypadkiem się skasował zdzier

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Śro 1:39, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 1:14, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 1:4 BartOoOsh

strzały 9:9

wydaję mi się, że Bartosz miał optyczną przewagę pomimo tej samej liczby strzałów także zasłużona wygrana Wink Gratulacje a ja wiedzialem, że nie wygram tego finalu bo to normalka u mnie, bo ja nigdy nic nie wygrywam szczęśliwy

GRATULACJE i dzięki za wspaniały mecz i za lekcję pokory! szczęśliwy
Śro 1:35, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

panczo - zak21 3:2
strzaly 13-4

mecz dla mnie lepiej po prostu nie mogl sie zaczac 1:0...2:0 dla zaka i sobie myslalem jak tak dalej pojdzie to sie z 10 do 0 skonczy, bo na poacztku meczu zakowi wszystko wchodzilo:) jednakze w koncowce 1 polowy strzelam na 2:1 i od tego momentu cos sie zacielo w grze zaka a ja strzelam kolejne dwie bramki i robi sie 3:2 dla mnie radosny
Śro 1:36, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Finał

Sinus 1:4 Bart0o0sh
Strzaly 9:9

Mecz z moja niewielka przewaga, popelnilem duzo bledow w obronie stad tyle strzalow przeciwnika. Na 1-0 w pierwszej polowie strzela Boguski, w krotkim czasie po bledzie trace pilke przed polem karnym i jest juz 1-1. Pod koniec 1 polowy lobodzinski rozpedza sie z prawego skrzydla wbiegajac w srodek boiska i strzela z dystansu 2-1. 2 polowa i dwa gole Pa.Brozka ze srodka pola karnego, pierwszy po dosrodkowaniu Niedzielana przyjmuje on spokojnie pilke i umieszcza szczurkiem w siatce. Druga bramka to klepka i podanie dolem Boguskiego do Brozka ktory umieszcza spokojnie pilke w bramce.Przeciwnik mial swoje sytuacje ale zwyciestwo zasluzone.Dzieki. radosny

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Śro 1:45, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 1:39, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

panczo napisał:

Jestem pod sporym wrażeniem, z początku w zasadzie tylko ja atakowałem, szybko strzeliłem dwa gole i stwierdziłem że jest po meczu za co rywala serdecznie przepraszam. Panczo rzucił się na mnie, ostrzelał z każdej strony i muszę przyznać że miał przy tym jeszcze sporo pecha, że swoich bramek nie strzelił wcześniej. Po trzeciej bramce umiejętnie rozgrywał swoje akcje, sekundy uciekały podczas gdy ja nie grałem kompletnie nic. Nigdy nie byłem czwarty w Expressie - widać musi być ten pierwszy raz wink
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)