Pią 19:49, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

Posty: 274

Skąd: szczecin

PARA 5:

lolek2008 (Peru)(9) 1:2 (13)(Belgia) Musiek07

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Pią 19:51, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:50, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
Kostek1432

Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 93

Kostek 2:1 Inko
Mecz równy ja 1 strzelam gola. W 2 połowie przeciwnik wyrównuje a ja strzelam w 43 minucie drugiej połowy. Dzięki Wink No to chyba można uznac za niespodzianke szczęśliwy
Pią 19:53, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

Zal z takimi grac... pilki podac nie umie to caly czas wybija ja na pale [] nie wazne czy w boisko czy na aut, ale pilke [] musi wybic...do tego dochodzi jeszcze defensywne ustawienie... bleee

edit @ 4-3-3b ... 6 zawodnikow zielone strzalki do tylu + dosc cofniety pomocnik... nie to nie jest defensywna taktyka... to jest All-off... Odebrałem pilke, bo za pozno wcisneles kochany [] i trafiles w mojego napastnika... naucz sie "normlanie" grac...

Fakt caly czas masz wcisniety [] nie patrzysz na to czy zawodnik wybije pilke w trybyny czy w sektor gdzie nie ma twojego zawodnika, grunt zeby ja wybic

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pią 20:03, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 19:55, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

soniak 1:0 minio

dzieki za meczyk Wink

burza-lukas 3 - 2 bartosz23

co strzeliłem bartosz wyrównywał...mecz rozstrzygnął sie w dogrywce.

Pią 19:56, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

Inko napisał:

rozumiem Cie Inko... do tego dojdzie jescze ogladaie powtórek po 3 razy chodz brama taka z dupy wpadla ^^ przez takie granie innych dostałem bana szczęśliwy bo nerwy poniosły ;/ xd
Kostek1432

Posty: 93

taaa 4-3-3 to defensywne ustawienie? pomyśl zanim napiszesz i nie wybijam piłek tylko często dusze odebranie piłki i jak odbierze to po prostu czasem za długo trzymam i wybija i żal to twoja wypowiedź Wink
a bramke z dupy strzelił inko Wink odebrał mojemu obrońcy w polu karnym troche przed Wink

Ostatnio zmieniony przez Kostek1432 dnia Pią 19:58, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:57, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

memlok 3:0 WO Cobeer

Złe warunki pogodowe spowodowały odwołanie samolotu ekipy z PERU. Mecz wygrywa POLSKA. Walkowerem.

mackal 1:1 rymp@lus13 k.3:4

Dobry mecz.Rozstrzygnięcie najgorsze z możliwych czyli w karnych.
Na dodatek w karnych strzelali i bronili jak chcieli(raz sie rzucał raz nie,tak samo ze strzałami)
Pią 19:58, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Dr_Man 4:1

Rywal grał dobrze ,ale podczas gdy miał szansę na uderzenie,to owszem-strzelal,ale dziwnie lekko;/ Ja wykorzystalem ,co mialem ,moglem strzelic jeszce ze dwie ,a rywal ,bedąc obiektywnym miał ze 3 wyborne szanse. Wynik za wysoki.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pią 20:21, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

memlok 4-3 Musiek07

Bardzo duzo szczescia mialem w tym meczu.W ostatnich 10 min strzelilem 3 bramki.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Pią 20:24, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:23, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
Kostek1432

Posty: 93

Kostek 2:0 lukass-burza
przeciwnik na początku był lepszy i nie wykorzystał świetnej sytuacji w 1 połowie. Ja strzelam gola z rogu. Następnie małe zamiszanie w polu karnym przeciwnik sie gubi i 2:0
Pią 20:24, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 5-1 Kostek1432

Szybko strzelam dwie bramki, po czym sie odprężam i gram dla jaj. Przed przerwą dokładam trzecią bramkę, a w drugiej połowie szybko czwarta wleciała. Po ej bramce troche sie za bardzo rozprężyłem i rywal podszedł pod pole karne gdzie stracił piłke ale mój obrońca zagrał do napastniak i rywal strzela w taki właśnie sposób bramkę. Jeszcze raz mi się udało trafić do siatki i w taki sposób jestem w finale szczęśliwy Dzięki mackal soniak i kostek za mecze i powo w innych turach. Szkoda że znając życie przegram finał zagubiony
Pią 20:48, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul-Memlok 2:1

Wyraźna moja przewaga,mnóstwo bramkowych sytuacji;/ Ale marokańczycy oślepli w tym meczu ,a na koniec mogłem zostac cizeko ukarany,bo rywal miał slupek po kontrze;/
Pią 21:02, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

memlok 2-0 Kostek1432

Mecz wyrownany mialem poprostu wiecej szczescia.
Turniej ogolnie udany.
Dzieki za gre.
Pią 21:21, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 2-1 Reksul

Mecz pod kontrolą Reksula ale jego napastnicy nietrafili z formą i dogodne sytuacje psuli. a natomiast mam rzut wolny blisko "16" wgrywam piłkę w pole karne i tam dochodzi mój zawodnik i gol. Druga bramka to podanie prostopadłe i świetne ominięcie ostatniego defensora i goool. Reksul dorzucił bramkę kontaktową ale dalej już napastnicy nietrafiali. W ostatniej minucie meczu Reksul wychodzi ze swojej połowy ja mu odbieram piłke ide kawałek i lag zagubiony Chyba by już raczej wynik sie niezmienił tylko byłby koniec jakbym podał szczęśliwy Dzięki za mecz Wink Jest w końcu triumf...Yeah szczęśliwy

2pkt - Musiek07

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pią 21:54, 18 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:48, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)