Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

I polowka 1/4

totomiX SERBIA 1-0 SENEGAL vitoss

Wyronane i zaciete spotkanie, po 90 minutach 0-0. Na poczatku dogrywki Pantelic strzela z dobitki jedyna bramke tego meczu. Strzały na koniec 12-9 dla mnie.

2 połówka 1/8

Sinus 3:2 Odpust ( w dogrywce strzeliłem szczura przy słupku z 30 metrów )

mecz ogólnie wyrównany ... dzieki

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Nie 23:22, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy

totomix (Serbia) 1:3 andzi (Australia)

W pierwszej połowie nie istniałem, ale obyło sie bez bramek. Druga połowa była wyrównana, w której miałem więcej szczęścia. Dzięki.
Nie 23:32, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
memlok

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 306

Skąd: Łaskarzew

memlok 2:4/5 50ml

Zasluzone zwyciestwo 50ml po dogrywce wpisalem 4/5 bo nie pomietam wyniku bo bylem tak wk***iony ze nawet nie spojrzalem

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Nie 23:33, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

mll_3r 1-0 Sinus

Mecz z moja przewaga mnostwo niewykorzystanych sytuacji, ale w koncu przelamalem sie w dogrywce. w strzalach 18-6 dla mnie. thx wink

strzały 14-4

Druga moja wrzutka w meczu(pierwszy strzał) i gol, drugi strzał i gol, trzeci strzał i kolejny zdzier potem się posypało samo, tym bardziej, że rywal grał 3-4-3b, a w drugiej połowie ustawił sobie wszystkie strzałki na czerwono.

P.S promil po meczu wspominał, że mu się dziwnie piłkarze rozbiegali jak miałem piłkę, może... nie wnikam zdzier

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Nie 23:57, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:56, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecz o 3 miejsce ; I polowka

totomiX SERBIA 3-1 BULGARIA lincoln

Dobry mecz, miałem moze lekka przewage. Zigic sie obudził i strzelil hattricka, troche za pozno, bo to były jego pierwsze i zarazem ostatnie bramki w tym turnieju Wink Strzały 12-7 dla mnie.

mll_3r 0:01:24
elo tu mll_3r napisz do mnie jak skonczysz mecz z 50ml bo czekam na ktoregos z was w 1/2

po 20 sekundach juz go nie bylo na serv innych nie moge go znalesc

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Pon 0:06, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:03, 04 Sie 2008 Zobacz profil autora

1 Połówka

FINAŁ

Arturo3H - andzi 2:1

Na pocieszenie wygrywam 1 połówke (chodź miały być obie wink ). Mecz wyrównany, andzi strzela bramke po błędzie (następnym razem wybijam wszystko co jest w polu karnym) a ja wyrównuje na początku 2 połowy po podobnej przypadkowej bramce. Gol na 2:1 przypadkowy juz nie był a wynikał z narastającej mojej przewagi az do ostatnich minut

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pon 0:19, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

wyrownany mecz ale zdecydowala skutecznosc. dzieki

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pon 0:44, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:31, 04 Sie 2008 Zobacz profil autora

II POŁÓWKA

lincoln 5-2 andzi

Ogólnie dziwny mecz, w 27 sekundzie dostaje już żółtą kartke za jakies przepchniecie w srodku boiska. Chwile pozniej zdobywam bramkę a w 15 minucie dostaje czerwo za faul przy chorągiewce. Po tej kartce mam dwie setki które marnuje a zaraz andzi wyrównuje. Udaje się jednak przed przerwą zdobyc dwa gole po błędach rywala i mamy 3-1. Po przerwie strzelam 4 bramek na która andzi odpowiada golem. W koncowce hat-trick kompletuje Kewell po przedziwnym zamieszaniu w polu karnym. W strzałach 15-15.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 0:34, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:34, 04 Sie 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H napisał:
1 Połówka

FINAŁ

Również dziękuje. Jeśli ktoś miał wygrać ten mecz w 90 minut to Ty szczęśliwy. Szkoda ze musiałem wstawić na bramkę Kalaca. Po jednym z meczu straciłem całkowite zaufanie i szacunek :]. Dzisiaj w realu też się nie popisał lool .

lincoln napisał:
II POŁÓWKA

4 bramki tracę, bo nie wybiłem piłki, 1 bramkę tracę, bo mojemu ruszyć się nie chciało szczęśliwy A szkoda jeszcze jednej sytuacji, gdzie prawie udało mi się strzelić bramkę z voleya. Zidane chowałby się przy tym. Dzięk i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 0:38, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy

II polowka 1/4

totomiX 2-0 lincoln

Dosyc szybko prowadzilem 1-0 po dobitce. Pozniej lincoln mial troche okazji, jednak do mojej bramki nie chcialo nic wpasc. Pod koniec mecz podwyzszylem na 2-0. Strzały na koniec 8-6 dla mnie.

II polowka 1/2

totomiX 2-1 DR_Man

Pierwsza akcja rywala i jest 0-1. Pozniej wzialem sie za gre i udalo sie wygrac. Strzały na koniec 8-4.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 1:10, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:53, 04 Sie 2008 Zobacz profil autora