Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Para 1

Adrian1993 - Luckykbk 2:1

Męczyłem się strasznie w tym meczu, przeciwnik postawił trudne warunki, zdobyłem bramkę na 7 minut przed końcem.

Dzięki Wink
Pią 18:54, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

miler 1-0 honzanen

Właściwie mogę napisać co chcę, bo honzanen i tak nie zrozumie (jest z Czech) wink

ale napisze tak jak bylo - mecz bardzo wyrownany, wlasciwie zadnych sytuacji podbramkowych, w strzalach do przerwy 1-0 dla rywala...pozniej troche, aczkolwiek niewiele sie zmienilo, bramka padla bo bledzie obroncy ktory wpadl na mojego napastnika. dzieki wielkie i mam nadzieje do zobaczenia w nastepnych turach honzanen!

Thanks for a match and see you on next tournament hoznanen!

Cinek-Tiesto88

Z poczatku ciezko ale pozniej z minuty na minute gralem lepiej stad zwycieztwo zasluzone

panczo-Maniek23 4-1

mecz wyrównany do 20 min później strzelilem 4 bramki i bylo po meczu, na koniec Maniek dolozyl jedno swoje trafienie, na wiecej bramek czasu juz nie wystarczylo.

dz za gre
Pią 19:03, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

Sinus 4:0 kksg

strzały 17:1 (ten jeden strzał mojego rywala to strzał rozpaczy z 40 metrów)

Mecz w lagach ;/ jednak to ja prowadziłem całe spotkanie ...

dyzy
Pią 19:08, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-memlok 3:2

Prowadze do pierwszej połowy 2:0,pózniej 2:2,dostaje dwie czerwone kartki i w "9" wygrywam mecz strzelając Pizarro w 88 min.
Pią 19:09, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 4-4 p.k. 4-2 pizmak

Przegrywałem 3-1, strzelam kontaktową, rywal wybija do przodu i w loss timie mój bramkarz wykopuje daleko. Pojedynek główkowy wygrywa Mantorras, piłka poleciała pod nogi Figuereido czy jak mu tam a ten zwodząc 2 obrońców i później wchodząc pomiędzy dwóch obrońców zdobywa bramkę. W dogrywce strzelam bramkę rywal strzela w ostatniej akcji głową lekko w bramkarza, ale on przecież jej nie złapie wybił i w zamieszaniu piłka jakoś wpadła do bramki tego leszczyka. Dzięki i powo w innych turach Wink
Pią 19:12, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora
memlok

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 306

Skąd: Łaskarzew

memlok 2-3 dzidzi

Trzy glupio stracone bramki przez to ze moi zawodnicy wybijali pilke z okolo 2 sek opoznieniem. Przegrywalem 2:0. Doprowadzilem do 2:2, a dzidzi w krotkim czasie dostal dwie czerwone kartki, i jak to z moim szczesciem bywa w ostatnich minutach stracilem bramke.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Pią 19:14, 29 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 17

Mimo szczerych checi meczu nie udalo nam sie rozegrac.Jak juz garlismy mecz byl zaciety ale komp kolegi sie restartuje.Dzidzi oddaje wynik walkowerem stad:

Cinekk-Dzidzi 3-0
Sinus

Posty: 974

Sinus 2:1 rymp@lus (po dogrywce)

w pierwszej połowie nie istniałem i było 1:3 w strzałach dla przeciwnika i 0:1 wygrywał.

drugą połowa należała całkowicie do mnie pod koniec regulaminowego czasu było 10:5 w strzałach dla mnie i udało się strzałem z główki wyrównać. Raz było - słupek dobitka na pustą i znów słupek i wtedy byłem przekonany ze przegram xD ale udało się wygrać

dogrywka już bardziej wyrównana i udaje się po kilkunastometrowym wysunięci piłki udało się zmieścić.

dyzy i powo w innych
Pią 19:36, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

panczo-miller 1:1(4-1)

mecz ciekawy z duza iloscia sytuacji podbramkowych, do przerwy 0:0 w drugiej polowie pierw moja bramka a nastepnie dosc szybka odp i 1:1, koncowka meczu rowniez zacieta, aczkolwiek dalo sie zauwazyc iz miller dazy do dogrywki licznymi wykopami "byle dalej" radosny
dz za mecz
Pią 19:42, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

miler 1-1 (PK 1-4) panczo

Mecz do jednej bramki, ja wlasciwie tylko sie bronilem, ale gdy w koncu padl gol dla rywala troche zmienilem taktyke i w trakcie 5 minut mialem 2 sam na sam z czego jedna wykorzystalem. ogolnie to po prostu nie moge uwierzyc ze tego meczu nie wygralem - to co wyprawial w bramce Zubberbuhler przechodzi ludzkie pojecie - panczo potwierdzi. jednak ja nie potrafilem tego wykorzystac i mimo kilku okazji przy kilkunastu okazjach rywala przegralem ten mecz po karnych. dzieki za mecz i powo dalej

Adrian1993 - Cinekk 3:4

Niesamowity fart ze strony rywala. Strzał = gol. Powinienem wygrać bez problemów ten mecz. 2 poprzeczki i słupek miałem.

8 strzałów na twoją korzyść znaczy 50% skuteczność. Więc wybacz, nie zobaczyłem strzałów na koniec.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 20:14, 29 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 20:08, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora
Cinekk

Posty: 17

Cinek-Adrian1993 4-3

Super mecz.Bylo w nim wszystko.Rywal z najwyzszej pulki grak naprawde dobrze momentami sie gubilem.Kiedy prowadzilem w drugiej polowie juz 3-1 i chyba byla60 minuta jakos tak kolega postawil wszystko na jedna karte i zrobilo sie 3-3.Jednak w koncowce udalo mi sie wbic pieknego gola i wygrywam.Dzieki za mecz bylo ok

No i mala poprawka do opisu kolegi radosny
Adian nie wygrywa ten co stwarza wiecej sytuacji tylko ten co strzela wiecej goli
Jak wbija ci ktos 4 gole to nie pisz ze to fat prosze :)Przegrywales 3-1 i ten gol na 3-2 to byl fart .A nie nazywasz fartem ladne i malo przypadkowe gole radosny
Co do twojego komenarza "strzal =gol to w calym meczu w strzalach 10-8 dla ciebie :)pozdro
To tyle zdzier

Ostatnio zmieniony przez Cinekk dnia Pią 20:13, 29 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)