Czw 20:09, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

Czw 20:13, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

coyote85 1-0 Giggsy

Pierwszy mecz dzis, niedawno wrocilem z zajęc i obawialem sie ze znowu dostane i odpadne w \1 rundzie zdzier mecz równy każdy z nas miał okazje, ja wykorzystalem 1 błąd giggsego.

Dzięki za gre

Edyta : Qwerty 1 para gra z 8 i tak dalej zdzier tak zazwyczaj bylo zalezy jak bedzie rozpisane

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Czw 20:25, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 20:18, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Qwerty

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 123

Skąd: Minsk

Qwerty 2-1 Memlok

Mecz raczej pod moje dyktondo pierwszy strzelilem bramke w okolo 20 min pozniej po okolo 10 min przeciwnik po fatalnym bledzie obrony strzelil na 1-1 zdobylem bramke na zwyciestwo w 60 min meczu.

Thx za meczyk Pozdro!

Rozumiem ze jak bylem w 2 parze to gram ze zwyciesca 1 pary czyli coyote85 ??

Ostatnio zmieniony przez Qwerty dnia Czw 20:22, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek - pokrzywek 3:0
Strzały 12-3
Masa niewykorzystanych sytuacji, pierwszy raz gram tą drużyną i muszę przyznać, że gra się świetnie. Lagi.... :/

A co do Ciebie Ronaldovip to proszę pisać mój nick poprawnie: Remek, nawet na chacie
Czw 20:26, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
gonzo09

Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 146

Maxio (Bate Borysow) 1:1 p.k. 2:4 gonzo09 (Lech Poznań)

Mecz stojacy na bardzo wysokim poziomie. Ataki prowadzone na przemian przez 120 minut. Niestety rzuty karne to loteria ktos musi wygrać. Dzieki za meczyk radosny

k:7:6

Mecz na naprawde duzym poziomie. Do przerwy 2:0 dla mnie. Po przerwie memp strzela dwa gole i jest 2:2. Strzelam na 3:2 ale przeciwnik gral do konca i strzelil w doliczonym czasie na 3:3. W pierwszej polowie dogrywki strzelam na 4:3 przeciwnik strzela i jest remis 4:4. Poraz kolejny obejmuje prowadzenie ale w 13 min drugiej polowy jest karny dla przeciwnika i doprowadza do remisu. W karnych mialem wieksze szczescie od przeciwnika i wygrywam.

Dzieki za mecz:)
Czw 20:29, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

memp vs siwy7
5:5 po dogrywce (3:3 po 90min) w karnych 6:7

Niesamowity mecz... spotkanie troszke straciło na tym, że mielismy bardzo podobne stroje i momentami się obaj myliliśmy. Po 25min przegrywam 2:0. W drugiej połowie stawiam wszystko na jedną kartę i w 70 minucie doprowadzam do remisu. Mecz cały czas cios za cios. W 80min 3:2 dla siwego i się troszke zirytowałem... W Loss Time udaje mi się wyprowadzić ostatnią akcję, strzelam w słupek, ale na szczęście Savio dobija do pustej bramki i mamy dogrywkę.

W dogrywce na prowadzenie wychodzi siwy. Ale tuż przed przerwą płaskim strzałem doprowadzam do remisu. W drugiej połowie dogrywki, na samym poczatku znów siwy strzela gola. Do remisu doprowadzam po kontrowersyjnym rzucie karnym w 118min. Rzuty karne... Szczerze mówiąc wierzyłem, że los tym razem się do mnie uśmiechnie. Goniłem wynik caly mecz, za każdym razem przegrywałem i doprowadzałem do remisu. I miałem szansę, bo pierwszy spudłował siwy. Niestety w kolejnej kolejce trafiam w słupek i obaj mamy po jednym błędzie. W 8 kolejce karnych do strzału podszedł zawodnik ze słabymi statami zdzier Był zmęczony i bałem się zaryzykować strzelić do boku, więc uderzyłem w środek bramki po ziemi. Niestety bramkasz St. Etienne położył się na linii i obronił jedenastkę.

Strzały 17:16
Awans siwy7 radosny po takim meczu nie jest mi wstyd, że odpadam w 1 rundzie radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Czw 20:33, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Minsk

-Hyper Cup rozgrywane będą według systemu "Only Play Off"(losowanie 1/8, a kolejne fazy według systemu, wygrany z pary 1-wygrany z pary 8, wygrany z pary 2-wygrany z pary 7 itd.).
-Gracze rozgrywają po jednym meczu, z włączoną dogrywką i karnymi.

Sinus 2:1 czarinio

nic nie chce z mojej strony wpaść :/ czarinio w ogóle nie atakuje i prawie nie uderza... bramka wpada dla niego w 1 połowie dogrywki... natomiast w drugiej połowie udaje mi się 2 wbić lool

dyzy i powo w next
Czw 20:33, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Wszystko zostanie podane w odpowiednim czasie. A ty Remek jesli chcesz zebym poprawnie pisał Twój nic pisz poprawnie moj bo nie jestem Ronaldovip tylko RonaldoVIP
Czw 20:39, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Remek - coyote85 3:2
Strzały 7-9
Bardzo dobry mecz obu ekip. coyote strzela piękną bramkę z nożyc na 2:1. Mogłem to samo powtórzyć pod koniec meczu, lecz trafiłem tylko w poprzeczkę.
Dzięki bardzo

OK, RonaldoVIP postaram się, lecz wymagam od Ciebie tego samego zdzier

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Czw 20:54, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

Zasłużona wygrana.

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Czw 20:58, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:57, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
siwy7

Posty: 75

siwy7 4:0 RonaldoVIP

Mecz nie nalezal do najtrudniejszych. Caly czas pelna kontrol chociaz przeciwnik mial pare dobrych sytuacji. Dostaje on czerwona kartke i wtedy strzelam dwa gole i jest po meczu.

Dzieki za mecz:)radosnyradosny
Czw 21:04, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)