Thursday Cup [HC]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

1/8

Kicek 7 - 0 Inko

Dobiłem rywala strzelając pierwsze 4 bramki po wrzutkach szczęśliwy Wyjątkowo 100% skuteczność radosny Każdy miał swoje sytuacje,ale tylko ja strzelałem bramki.
Ogólnie mecz wyrównany. Gdy prowadziłem 3 - 0 inko zmienia formacje na ultra offensywną i sie posypało. Ostatnia ładna bramka Gomeza z wolnego radosny

udany rewanż za wczoraj szczęśliwy

do zobaczenia w następnym hyperze wink

pozdr.
Czw 20:21, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/8

rogas 1-0 Grzehu92

Mecz w lagach, jedyną bramkę w meczu zdobywa Nonda.

Dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Czw 20:24, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:24, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

Kurde po takim meczu mozna tylko rzucic padem o sciane ( ale ja gram na klawi ) ... Przeciez te wrzutki sa chore ... nie ma szans sie przed nimi obronic ... jezeli zabronione jest dawanie 8 obroncow , bo jest to lamerka , to jak nazwac ciagle wrzutki ?

Nie bede grac z Toba w nastepnym hyperze Wink Wole WO i BL . Gratki i powodzenia dalej

Jakie ciągłe wrzutki? wrzuciłem 4 razy i wpadły 4 gole - nie moja wina,że akurat mają dzisiaj swój dzień. A tak mówisz jakbyś Ty w ogóle nie wrzucał,a robisz to często cool Nie moja wina,że akurat tobie nic nie wpada i to,że umiem się ustawić w obronie i nie dopuszczam do strzałów cool

edit by Kicek

widze ze liczysz tylko wrzutki po ktorych wpadly gole ... a gdzie te ktore albo nie dolatywaly albo mijaly Twoich zawodnikow ? Gdyby w statystykach po meczowych było takie cos jak Wrzutki , to licznik u Ciebie przekroczyłby 10 ... a co do Twojej obrony to sie zgodze , była nie do przejscia , a raczej po tych golach nawet nie mialem ochoty jej przejsc ... cool

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Czw 20:47, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:25, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Prz3m4s 1:1 (po dogrywce 2:3) pudel88

Miałem raczej wyraźną przewagę, mimo tego pierwszy tracę bramkę (bodajże pierwszy strzał przeciwnika). Wyrównać udało mi się dopiero pod koniec drugiej połowy. W dogrywce dość szybko strzelam dwie bramki, mimo tego w końcówce nerwówka. W doliczonym czasie pierwszej połowy dogrywki Prz3m4s strzela na 3:2 przez co robi się nieciekawie. Pod koniec dogrywki mój bramkarz broni kilka groźnych strzałów. Dzięki za mecz

totomiX 1-1 (dogr. 3-1) Marv
_____________-_strzały: 5-13

Mecz z przewaga Marva, ale dalem rade. Dziex.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 21:20, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 20:44, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

1/4
Bushmen 1-1 ...Koshaolin... (po dogrywce 2-1)
5 - 9
W pierwszej połowie nie oddałem ani jednego strzału zdzier Mój przeciwnik, cały czas atakował nie pozwolił mi dojść do sytuacji. W drugiej połowie troszkę odpuścił czego efektem była bramką wyrównująca. W dogrywce Wanchope miał okazję sam-na-sam jednak nie wykorzystał bdobrej sytuacji. W 28 minucie dogrywki, ostatnim zrywem po dość ładnej akcji udało mi sie strzelić gola na wagę zwycięstwa. Dzięki pozdrawiam.
Czw 20:49, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

soniak 0:0 pudel88 (2:0 po dogrywce)

Mecz bardzo emocjonujący. W strzałach ogólnie 15:14. Cały czas ktoś z nas miał wyśmienitą okazje do strzelenia bramki. Jednak tak się nie stało i w regulaminowym czasie nie zobaczyliśmy żadnej bramki. No i dogrywka. Wiedziałem że musze strzelić tu bramke bo karne to loteria. Totalna mobilizacja pomogła. Juz w pierwszej polowie dogrywki strzalam bramke. Przeciwnik mial wysmienita okazje do strzelenia wyrównującej bramki tuz przed gwizdkiem konczacym pierwsza czesc. Pozniej dokładam druga bramke i moge spokojnie siedziec na krzesle ;p

Dzieki za mecz Wink
Czw 20:57, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-3 (dogr. 5-3) marky_ramone
_____________-_strzały: 13-9

Dobry, szybki mecz. Do dogrywki doprowadzilem w 87 minucie po strzale z dobitki. W drugiej polowie dogrywki zdolalem strzelic dwie bramki, co dalo mi awans.

Dzieki za mecz.

totomiX 1-1 (dogr. 3-2) soniak
_____________-_strzały: 18-9

Dobry, ciekawy mecz. Mialem dogodna szanse do tego, zeby wygrac ten mecz w ciagu regulaminowych 90 minut, jednak wynik po 90 minutach to 1-1, w strzalach 15-7. W dogrywce zdolalem wyjsc na dwubramkowe prowadzenie, soniak strzelil jeszcze bramke kontaktowa, jednak zabraklo mu czasu na wiecej. Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 21:46, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:18, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

1/4

Kicek 1-1 (dogr. 2-4) rogas

Mecz z przewagą Kicka, niezasłużone moje zwycięstwo, rywal mógł zakończyć mecz jakoś w 90 minucie, ale nie trafia sam na sam. Potem dogrywka i wygrywam zdzier

Czw 22:10, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

Grajcie czasu nie ma ;p Daje czas do 21:50...

Moge juz spadac ? Czy mam czekac ?
edited by totomiX

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Czw 22:39, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:32, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

No wlasnie co jest??
Czw 23:01, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

Koniec! Czas minal..Dalem 10 min wiecej nic nie ma to juz mnie to wali...
Czw 23:03, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

Okej, dzieki za wspolna gre w turnieju. Rozumiem, ze wygralem, dobranoc.
Czw 23:05, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

Rogas i bushmen zostają ukarani tygodniowym zakazem na zgłoszenia sie do turów Hyper i Express.
Czw 23:08, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

dzidzi napisał:

I dobrze, 2 miejsca więcej radosny

Iras nie cytuj jak post jest nad twoim Wink
Edit by dzidzi

Czw 23:09, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora

No to tur sie zakonczyl...Gratuluje wszystkim ktorzy utrzymali sie w terminie, a w szczegolnosci totomiX'owi zwyciestwa i soniakowi 3 miejsca!!
Czw 23:12, 10 Sty 2008 Zobacz profil autora