Czw 20:02, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

Czw 20:06, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
andr1991

Posty: 46

PARA 5: andr1991 2-3 patryk88

mecz tragiczny dla mnie juz w 3 minucie straciłem bramke przez nieuwagę potem w drugiej polowie około 50 minut straciłem 2 bramkę po przepięknym strzale przeciwnika zza pola karnego w dolny rog bramki okoo 78 minuty dopiero zacząłem grac co zaowocowało bramką kontaktowa (fuks bo na pustą) potem ciagle moja ataki ale bramki nie zdobyłem w 89 minucie rzut rozny dla patryka i głowka konczy polak smutny na 3:1 Jeszcze w loss time zdołałem strzelic bramke na 3:2 ale to nie wystarczyło aby doprowadzic do dogrywki radosny

Kurde ale przerabane było bo takie same stoje prawie radosny Polska- Polska ja biało czerwone a kolega czerwono białe az mnie do tej pory głowa boli radosny hehe mecz bez lagów tylko pod oniec przy mojej bramce na 2:1 cos zalagowło ale takto ok :0

Dzięki wielkie za mecz
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

Owca 2 : 3 marky_ramone
przeważał raczej marky aleto ja otworzyłem wynik w 5 minucie i takze w 5 minucie 2 połowy na 2:1.Ostatnia bramke trace w 45 minucie, szkoda;/
Powodzenia dalej wink
A i jeszcze kurozalna bramka bramkarza markyego trafi na youtuba zdzier

edit by marky: no wstawiaj ja prędko to damy na konkurs na bramę miecha

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Czw 20:08, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:07, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

patinka17 (Polska) 3:6 andzi (Ekwador)

Mecz z moją przewagą. Mogło być więcej bramek, ale dobrze spisywał się Boruc.

PS. Sprawdźcie tego gracza, nie ma go w ranku, na forum od dwóch dni, a nie grał najgorzej radosny
Czw 20:09, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

fObber 1 - 0 dymek

strzały 12-3

rywal nie mial nic do powiedzenia w tym meczu...a moja razaca nieskutecznosc na szczescie na zawalila sprawy jaka byl awans trafiajac tylko raz do bramki....co wyprawial boruc....cyborg:D

Awans:Godlo

Ale mecz poprostu magia.Zaczne od tego ,ze zero laga mecz pieknie chodzil.Rympalus szybko strzela gola co mnie niesamowicie zmobilizowalo mimo to mecz byl rywownany.Strzelam na 1:1 i pozniej rympalus odskauke na 2 oczka i bylo 1:3.Lecz nie poddałem sie i znów wyrównałem bylo 3:3 .35minuta 2 polowy rympalus strzlea bramke po moim bledzie w obronie,po chwili w 37 remis,dogrywka nic nie dala ,chodz ja i Rympalus mielismy swoje akcje.Prszyszedł czas na rzuty karne.Tutaj ja wygrałem,Karne to loteria ...

DZIĘKUJE ZA MECZ:

Dodam mecz cholernie wyrownany,ale byly dwa etapy przewagi anjpier rympalusa a pozniej moja.DZIEKI
Czw 20:14, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

Inko 4:1 Soniak

Dziwny mecz... W strzałach 15-9 dla rywala.Gracze Peru co chwile oddawali strzaly ale prawie wszystkie mijały moje slupki o centymetry. Bohaterem meczu okazał sie nie moj bramkarz ktory swietnie bronił, a Delgado ktory strzelil 4 gole <szok> <lol2> <zdziwiony> <rotfl> <hahaha>

marky_ramone 2:1 andzi

wszyscy czołowi mieli słabe strzałki, musiałem grać średniakami, spora moja pzrewaga 15:5 w strzałach ale cięzko było cos ustrzelić, ogółem zasłuzone

2:0

Mecz mozna powiedziec na jedna bramke.Po 45' statystyki byly takie: strzaly 8:1 dla mnie bramki 2:0 i tak sie urzymalo.W drugiej polowie 12:6 w strzalach,mecz calkowicie kontrolowany
Czw 20:36, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

1/2
50ml-kristo2323 1:0

thx

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 20:55, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:55, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Godlo vs Marky_ramone

4:0

To marky dowodził w tym meczu do póki nie dostał czerwonej kartki.Wtedy wszystko sie posypalo.

Godlo vs 50ml

2:2(PK:5:6)

Zaczne od tego ze mecz to jeden wielki LAG!!!Cielo sie na lewo i prawo .Mecz ogolnie wydaje mi sie ,ze na moja korzysc .Dwa razy 50ml dochodzi do wyrownania.Karne jednego nie trafiam 50ml dwa nie trafia.Ostatni egzekwowany przeze mnie.Chce w prawo okienko a co sie dzieje?strzela mi prosto do gory poprzeczka pilka out.Jak juz mialbym strzelac to po ziemii w srodek:)
50ml trafia karnego i jednoczesnie broni mojego

50ml wygrywa GRATULUJE

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Czw 21:31, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:04, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

o 3 miejsce:

marky_ramone 1:0 Kristo2323

strzelam fartownie z początku i potem sie tylko bronię, kristo powinien pare strzelic ale boumnijel z niebieską stzrałką świetny tym razem.

dzienks
Czw 21:30, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

Final
50ml-godlo 1:1,po dogr.2:2,karne 5:4(w stzrzalach 14:14)

jak na final przystalo duzo emocji i akcji,2 razy gonilem wynik,a karne to karne radosny