World Cup by RonaldoVIP

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

lincoln 5-3 gora89

Mecz z moją przewagą i powinienem wygrać wysoko. Udało się strzelić 5 bramek a mogło ich być drugie tyle. Rywal grał nieźle i zdobył 3 gole. Strzały 19-8. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Czw 20:34, 15 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

Sebus93 2-1 juliusz93

Szybko strzelam dwie bramki ustawiam sie defensywnie. francja wyprowadza kontre i 2-1 kilka minut pozniej moglo byc 2-2 ale Benzema trafia w slupek. W 70 minucie wprowadzam beckhama ktory trafia w slupek.

Bramki:

10` - Tevez
69` - Crespo
89` - Riquelme

Ilość strzałów:

45` 3-4
90` 10-10

Mecz rozgrywany w bardzo ciężkich warunkach... nie lubię Arcade:/... w tychże warunkach to ja miałem więcej szczęścia niż rywal... dwie bramki z wrzutki... raz głowa, raz noga i jedna strzelona z dobitki... dzięki za spotkanie...
Czw 20:36, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 4-1 Szamanaldo

Po dogrywce... niewiem co ci moi napastnicy robili w pierwszych 90minutach, tak psuli sety że poprostu myślałem że przegram ten mecz niezasłużenie. Ale dogrywka to moja dominacja i zasłużony awans. Dzięki Wink
Czw 20:40, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

1/8

RonaldoVIP (Włochy) 0:2 andzi (Holandia)

Wyrównany mecz. Dzięki.
Czw 20:46, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 399

Skąd: Zamosc

FAZA 1/4 WORLD CUP BY RONALDOVIP otwarta.
Czw 20:51, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

1/4

marky 4:2 Lisekx111

dzienks
Czw 21:08, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

lincoln 2-0 rymp@lus13

Mecz zaczynamy przez hamachi i szybko wychodze na prowadzenie 1-0. W 18 minucie wyskakuje OOS, po ponownym polaczeniu znów to samo juz w formacji. Chcielismy skonczyc na cyber, warunki fatalne jednak zaraz po wznowieniu strzelam gola sam nie wiem jak w takich lagach. Rywal zrezygnował z dalszej gry, rzeczywiscie sensu nie było.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Czw 21:10, 15 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:10, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

1/4

pokrzywek (Hiszpania) 2:6 andzi (Holandia)

Czw 21:14, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

(Niemcy)kris10 5:1 Sebus93(Anglia)

Dobry mecz ale Podolski w swietnej formie nie daje szans Anglikom trafiajac 5 bramek.

EDIT

1/2

(Niemcy)kris10 5:1 andzi(Holandia)

Dzieki szczęśliwy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Czw 21:41, 15 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:17, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

lincoln 4-3 marky

Jak to często bywa w naszych potyczkach marky gra a ja strzelam bramki. Bardzo szybko obejmuje prowadzenie 2-0 po golach Robinho i Diego. Rywal przestawia się ultraofensywnie i zdobywa piękną bramkę kontaktową jednak już chwilę poźniej Diego znów strzałem z dystansu zdobywa gola. Chwilę po przerwie po strzale Diego mamy 4-1, znów gol z dystansu. Rywal szybko strzela dwa gole jednak przez ostatnie 25 minut już nic się nie zmienia. Dzięki za grę.
Czw 21:41, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

Mecz o 3 miejsce

marky (Hiszpania) 0:5 andzi (Holandia)

Ogólnie parodia. Dzięki.
Czw 22:02, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora

lincoln 4-2 kris10

Bardzo dobre, obfitujące w mnóstwo emocji spotkanie. Rywal wychodzi na prowadzenie po strzale głową po rogu, jednak już w następnej akcji Ronaldinho mija bramkarza i strzela do pustej bramki. Rywal zaczyna od środka i zaraz pada gol na 2-1. Tak kończy się pierwsza połowa. Zaraz na początku drugiej połowy Ronaldo jest faulowany w polu karnym a Kaka pewnie egzekwuje jedenastkę. Gra jest bardzo wyrównana ale w zabójczej formie jest Ronaldo i pakuje dwa razy piłkę do siatki i Brazylia Mistrzem Świata zdzier Dzięki za grę.

2 pkt. - rymp@lus13

Dziękuje zawodnikom za sprawne i bezproblemowe uczestnictwo w turnieju. Gratulacje dla zwycięscy i powodzenia w dalszej karierze na scenie WEOL.

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Czw 22:30, 15 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:28, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)