Grupa B [3 Runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa B [3 Runda]
...............................................................=====((((( GRUPA B )))))=====...............

Witam wszystkich w grupie B. Co to dużo pisać, życzę wszystkim powodzenia i niech wygra najlpeszy. Prosiłbym jeszcze i wpisywanie meczów wraz z opisami.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Group Stage Cup:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Stycznia o 23:59.

Powo radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 18:54, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 7 razy

Kamerun 1-0 Ukraina

Zacięty mecz w 70minucie dostaje czerwoną kartkę. Na szczęście Eto'o strzela brame w 80minucie szczęśliwy

Kamerun 3-2 Ukraina

Prowadziłem 1-0 po strzale Emany i odpuściłem niepotrzebnie. Później michał wyrównał i wyszedł na prowadzenie(chyba sheva strzelił 2 bramy).
W loose time pierwszej połowy Doulala wyrównuje. W drugiej cisne i w końcu w 80minucie Eto'o strzela na 3-2. Tak zakończył się mecz szczęśliwy cool.
Dzięki i pozdro

Spox vs Inko

Kamerun 1-1 Ivory

W tym meczu przewage ma Inko ale to ja wychodze na prowadzenie. Ale tuż przed przerwą Inko wyrównuje (Drogba). Tak sie konczy pierwszy mecz.

Kamerun 3-1 Ivory

Przegerywalem 1-0. ale pozniej Eto'o strzela 2 bramy. Chwile pozniej blad w obronie popelnia Inko i Wome strzela na 3-1. Później dostaje czerwoną
i bronie się skutecznie bo już wynik nie uległ zmianie...

A oto wg mnie gówniarskie zachowanie Inko (nazwał mnie alciarzem choć tylko raz przycięło grę na krótką chwile i dopiero o tym że alt przerywa gre dowiedziałem sie po meczu z nim od Marv'a) - tak to jest jak sie nie umie przegrywać. Rozmowa z gg:
Inko 14:37:01
pewnie ten lost , przed 2 meczem byl przypadkowy ? Zwazywszy na to ze drogba mial czerwona strzalke
Ja 14:39:13
haha <lol> dobrze że zal bo gram z kontry ale ty tez 7obroncow prawie jak kristo tylko ze on to jeszcze umiejetnie robil narazie
Ja 14:39:58
brawo nie ma co po prostu chyba sie o ostrzezenie prosisz bo najpierw naskakujesz a pozniej obrazasz
Ja 14:40:00
...
Inko 14:40:13
idz juz sobie altciarzu
Ja 14:40:51
nie wiem o co ci chodzi z tym altciarzem moze farciazu ??
Ja 14:42:15
nawet ani raz od poczatku mojej gry ALT nie nacisnalem wogole nie wiem co to daje ani nic
Inko 14:42:36
.... spoko spoko kazdy o tym wie tylko nie ty
Ja 14:42:59
no nie wiem !!!! oswiec mnie jak taki cfany jestes bo nie mam pojecia o co ci chodzi
Ja 14:43:15
alt + f4 to wiem ale sam ALT to nie
Inko 14:43:18
spoko spoko kazdy o tym wie tylko nie ty
Ja 14:44:21
dobra nie bede kontynuowal glupiej rozmowy zapytam sie innych o co chodzi z tym Alt'em nara (mam nadzieje ze zmadrzejesz do nastepnej gry ze mna...)
Inko 14:44:39
<papa2> altciarzu

NO COMMENT....
Pon 17:44, 21 Sty 2008 Zobacz profil autora

Alt = specjalne lagowanie , co wywołuje Losta (wystarczy wcisnac alt i odczekac 4-5 sek) ... Przed rozpoczeciem drugiego meczu , sprawdzam sobie formy ... Drogba Czerwona strzałka , Dindane żółta ... mowie sobie o super , moze wygram ... Patrze że Spox nic nie robi we formacji , az tu nagle , laaaaaaaag i Lagged : Spox ... przypadek (?) Pewnie na widok czerwonej strzalki u Drogby Spoxik przestraszył sie , bo widział co Drogba robił z Szara strzałka w 1 meczu ... A co do "lamerki" to fajnie sie gra 7-8 obroncami

btw @ Arturo jeszcze mi do Ciebie sporo brakuje , ale jak widac ucze sie

Inko 1:2 Michal697

Inko 1:1 Michal697

Wyrownane mecze , dzieki

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pon 19:06, 21 Sty 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pon 18:33, 21 Sty 2008 Zobacz profil autora

MartiniTSW 2:1 michal697
michal697 2:1 MartiniTSW

Sprawiedliwy podział punktów. Oba mecze wyrównane i zacięte, w każdym z nich nie brakowało okazji do zdobywania bramek, lecz celowniki obydwóch drużyn były chyba źle nacentrowane ;/
dzięki za mecze i powodzenia...
Pon 21:01, 21 Sty 2008 Zobacz profil autora

Inko 6:3 MartiniTSW
Inko 3:1 MartiniTSW

Widac było roznice miedzy Wybrzezem Kosci Sloniowej ,a Paragwajem i pewnie to przełozylo sie na moje zwyciestwo... Dzieki za mecz

Posty: 459

Dzięki - w drugim meczu odpuściłem trochę bo mecz oglądam i tak ani grac ani oglądać a na Senegal postawiłem (że strzeli brame..) a przegrywa 1-0 smutny

p.s. inko spoko a z tobą to naprawdę żadnego ALT'a nie naciskałem Wink ale masz ten remis for u żebys sie nie obrażał szczęśliwy Wink (ciężko wywalczony możesz podziękować Eto'o i jego szczupakowi w 85minucie meczu...)

edit. A jest 1-1 i wygrywam szczęśliwy

a i jeszcze moja brama - Eto'o z pierwszego meczu:

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Śro 20:05, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 19:23, 23 Sty 2008 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o zaktualizowanie tabeli. Dzięki za sprawne i bez problemowe rozegranie meczy. Awans z tej grupy uzyskują: spox i Inko.

Gratulacje! Wink

Sob 0:55, 26 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)