Grupa C [2 Runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

__________

Witam Wszystkich w grupie C. W tym temacie wpisujemy oczywiście wyniki spotkań, a także prosiłbym o pisanie opisów pomeczowych.

__________

____________________Regulamin Rozgrywek

_____________ Ogolny Regulamin Rozgrywek

______________ Regulamin Group Stage Cup

__________

____________________________

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Stycznia o 23:59.

_________________________ Powodzenia !

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Nie 17:56, 20 Sty 2008, w całości zmieniany 9 razy
Czw 15:31, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Nigeria) 4 - 1 (Chorwacja) Vitoss

Bardzo dobrze rozpoczął się mecz dla mnie ponieważ już w 5 minucie meczu strzeliłem bramkę, nie mija chwila a Nigeria już prowadzi 2-0. Jeszcze w pierwszej połowie Kanu kompletuje hattricka. Strzały 6-1 na korzyść Nigerii.
W 55 minucie Chorwacja strzela bramkę lecz ostatnie słowo należało do graczy Nigerii którzy w 85 minucie strzelają bramkę na 4-1. Strzały na koniec meczu wyglądały następująco 9-6 na korzyść Nigerii. Kanu w tym meczu zaliczył 4 trafienia.

...Koshaolin... (Nigeria)
3 - 2 (WKS) Inko

Początek spotkania należał do WKS-u ponieważ strzelili bramkę już w 10 minucie meczu. Dalsza część pierwszej połowy meczu to ataki drużyny Nigerii w pogoni za bramką wyrównującą. Około 30 minuty reprezentacja Nigerii strzela bramkę na 1-1, a chwilę później już prowadzą 2-1. Do połowy strzały na korzyść Nigerii 7-3. W drugiej połowie Nigeria strzela bramkę na 3-1, a drużyna WKS-u zmniejsza straty porażki w 89 minucie lecz już im nie starczyło czasu na doprowadzenie do remisu. Strzały na koniec meczu 13:5 na korzyść Nigerii.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Czw 21:02, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

Inko 5:1 vitoss

Łatwy mecz , rywal tylko raz zagroził mojej bramce strzelajac gola ... pozniej w 20 minut strzeliłem 4 gole i spokojnie moglem rozgrywac pilke. Pod koniec 2 polowy Drogba ustrzelił Hattricka Wink

Teraz czeka mnie cieeeeezki mecz ze Snakiem ocb?
Pią 19:55, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

snake 0-1 Koshaolin

Sprawiedliwszy byłby remis. ogólnie dobry mecz który rozkręcił się dopiero w 2 połowie.
Sob 11:45, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:0 Snake

Mimo tego ze mialem 6x wiecej strzałów na bramke , mecz był wyrównany i zaciety. W pierwszej polowie najlepsza szanse na strzelenie gola mial Drogba , ktory minął 2 obroncow ale nie udało mu sie strzelic gola ... Druga polowa to moja przewaga , Snake oddał w niej tylko 1 strzał , ja 13 ... Pierwszego gola strzelił Drogba ktory urwał sie obronca i lekkim strzałem pokonał bramkarza Australii , drugi gol wpadł juz w doliczonym czasie gry , i ponownie strzelił go Drogba Wink Dzieki za mecz

Awans yeah
Sob 13:58, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

snake 0-0 vitoss

Nie 17:50, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)