GRUPA F (RUNDA 1)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA F (RUNDA 1)
__________________

Witam wszystkich w grupie F turnieju Group Stage. W tym temacie podajecie wyniki meczy. Mile widziane nagrane gole. Życzę milej zabawy i Powodzenia.

Ogólny Regulamin rozgrywek: Tutaj

Regulamin Turnieju Group Stage: Tutaj

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 16 Stycznia o 23:59. Jeśli 13 Stycznia o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał zagranych mniej niż 2 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

W razie błędów pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM i SOBIE POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Śro 19:27, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 11 razy

n/c

mecz był niezły początek mój prowadzenie 2:0 ,zmiany ze strony inko przyniosły efekt bo doprowadził do remisu przed przerwą jeszcze .Drugą polowe zacząłem także dobrze chodź nie potrafiłem strzelić bramki ,dopiero w 73 minucie zespołowa akcja zakończona strzeleniem trzeciej bramki i postanowiłem z 2 ofensywnych pomocników bocznych dać ich na defensywnych i przerzuciłem strzałke do tyłu .Tym Inko sie zbulwersował po meczu... ocb?
ustawienie 4-1(def all)-1-2-2(off all) ,gdy strzelilem bramke zmienilem ustawienie na 4-1-2(def all)-1-2(off all)
Pozdr :]
Sob 1:02, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Inko 1:0 Tomek

Wyrownany mecz. Gola na wage 3 pkt strzeliłem strzeliłem w pierwszej polowie. W strzalach 15-10 dla mnie radosny Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Inko 2:1 Mackal

Dobry szybki mecz raczej z moja przewaga. Wszystkie 3 gole padly pod koniec I polowy. II polowa to moja przewaga, niestety nic nie chcialo wpasc :/ w ostatniej akcji meczu Mackal mógł doprowadzić do remisu , ale strzal z nozyc napastnika Turcji obronił moj bramkarz Wink Dzieki za mecz i powodzenia dalej

No i w koncu jakos gra zaczela mi sie kleic , na szczescie spadem formy był tylko jednodniowy Wink

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Sob 14:38, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 14:38, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

snake 5 - 0 Tomek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mecz jakich wiele, miałem więcej dogodnych sytuacji które
wykorzystałem. Inko w końcówce strzela gola z główki.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 13:05, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 5 razy

strzały 4:10

Mecz walki, dużo gry środku pola ,mało przemyślanych ataków z obu drużyn , żadnej 100% sytuacji , bramka padła po dobitce z rzutu wolnego . Pozdr
Nie 14:38, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

mackal i Krzysiuk - Przypominam o pół-terminach. Jeżeli do 23.59 nie rozegracie odpowiednio: 1 i 2 meczy, to obydwaj OUT. Wink
Nie 20:14, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:1 Krzysiuk

Jezeli nie wygrałbym tego meczu to chyba powiesiłbym sie ... Mialem ogromna przewage ale nic nie chciało wpasc , Krzysiuk sporadycznie wychodził z wlasnej polowy , gol na wage 3 pkt wpadl w 83 minucie ...

No i awans do nastepnej rundy stał sie faktem Wink

Dzieki za mecz i powodzenia dalej git
Nie 21:24, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

mackal-Krzysiuk 4:1
W strzałach 17:8 dla mnie.
Przy stanie 1:1 uzyskałem znaczącą przewagę co udokumentowałem 3 golami w drugiej połowie.

mackal-snake 1:1
W strzałach 12:8 dla mnie.
Zagrałem naprawdę solidny mecz,a rywal miał naprawdę twardy orzech do zgryzienia.
Od prowadzenia 1:0 dla mnie to ja miałem większe szanse na przypieczętowanie zwycięstwa.Dwie 100% sytuacje niestety brutalnie zepsuli moi napastnicy(już wiedziałem ,ze o wygraną będzie ciężko).No i niestety w 40 minucie drugiej połowy snake wymusza faul na sędziemu a ten gwiżdże rzut wolny z ok. 20 metrów niemal na wprost bramki.
Rywal wykorzystał tą szansę i zrobiło sie po jeden.
Już się bałem,że ten mecz jeszcze przegram ,ale na (nie)szczęście spotkanie zakończyło się remisem.Przed meczem remis by mnie satysfakcjonował,ale po tym co się działo na boisku mogę tylko żałować,że nie wygrałem.
Dzięki za mecz i powodzenia w dalszych grach

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Nie 22:45, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:41, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - snake 3-3

Ciekawy mecz, myslalem ze bedzie tak jak wczoraj, ze nic nie wychodzilo. Duzo strzalow. Bylo lepiej niz dobrze. Pierwszy gola strzela snake i mysle juz pomnie. Rywal ruszyl juz na dobre i sie na 1 nie skonczy. najpierw 1-0. W koncowce 1 polowy strzelam na 1-1. Druga polowa przyniosla emocje. Najpierw bylo chyba 2-1 dla rywala pozniej 2-2 by po chwili 3-2 i po 3-3. Pozniej kazdy chcial wygrac. Ja mialem pare okazji chyba 2 dobitki prosto w bramkarza z 7 metrow. Rywal tez mial swoje okazje. Mysle ze remis sprawiedliwy.

Plan a wykonany.

Plan b wygrac z Shatko i Tomkiem i moze awans zdzier

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 13:25, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 13:23, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora

mackal-Tomek 3:2
W strzałach po 9.
Szczerze nie przypominam sobie ,żeby za grę barkiem sędzia dał czerwoną kartkę,a tak się właśnie stało.W ciągu 20 minut Basturk otrzymuje 2 żółte kartki za grę barkiem i w konsenkwecji czerwoną.
Przy stanie 3:1 dla mnie już myślałem,ze nic nie zabierze mnie zwycięstwa,ale gdy rywal strzelił z rożnego na 3:2 to już tak nie byłem pewien.Ale jakoś się udało.
screen:

Wrzuciłem screena Wink
edit by Tomek

mackal-Shatko 1:1
Długo prowadziłem,lecz niestety w ostatniej sekundzie meczu tracę gola na 1:1.
Bardzo szkoda straconych 2 pkt.

Podsumowując mogłem uzbierać 13 pkt,a zgromadziłem ich ,,tylko'' 8.Ale awans jest i to się liczy.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 11:15, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:25, 14 Sty 2008 Zobacz profil autora
snake

Posty: 834

shatko 3-1 snake

shatko cały czas grał na ofsajdy co mu się udało, nie wiem czy nawet nie miałem około 10 spalonych.

Później zmienił ustawienie na takie [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Wto 11:57, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

spalonych 6 u snaka

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Wto 12:01, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:00, 15 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Tomek 1-0

Mecz wyrownany, strzelilem gola okolo 30 minuty drugiej polowy.

6:2 (4:2)

super mecz w moim wykonaniu , 2 min 1:0 ,5min 1:1, 9min 1:2 a później to już zleciało radosny na 4:2 w doliczonym z wolnego na ktorym dostał rywal czerwona kartke i grał w 10...
dzięki za mecz , Forma boska po 2 miesiacach przerwy w WEOL ,ciekawe czy dam rade dograć turniej do końca ponieważ 19 stycznia wyjazd na obóz piłkarski smutny
Pozdr radosny
Śro 16:01, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)