GRUPA G [2 RUNDA]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA G [2 RUNDA]

Witam! W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny itp. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje [link widoczny dla zalogowanych]

maLo 0-2 Kicek

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Stycznia o 23:59.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pon 8:13, 21 Sty 2008, w całości zmieniany 6 razy
Czw 15:49, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 0 EloZiomKonin

Mecz wyrównany,chociaż momentami z moją przewagą. Przeciwnik praktycznie nie miał żadnej sytuacji po której mógł zdobyć gola. Bramke na wage 3 pkt. zdobywam na początku 2 połowy po dobitce strzału Tomassona.

W strzałach 8 - 4.

dzięki za mecz i powodzenia dalej
Pią 1:49, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Australia) - $liwa (Mexico) 2:1 (0:0)

w pierwszej połowie nic się nie działo, w drugiej trochę więcej, $liwa strzela bramkę więc żeby myśleć o awansie strzelam mu dwie... dzięki

EloZiomKonin (Australia) - Malo (Australia) 1:0 (1:0)

mecz z moja przewagą ale zupełny brak skuteczności....

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pią 22:08, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 20:44, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

co do tego meczu: lag... lag...lag... Wynik jest troche wypaczony przez ciagle spowalnianie gry, akcja sam na sam z bramka( bez bramkaza!) lag... Ale warunki byly takie same dla nas obu wiec nie mam pretensji wink Przydalo by sie cos z tym zrobic bardziej do moderatorow moze jakas mozliwosc gry p2p pytanie rano jeszcze jakos ujdzie grac ale w godz pozniejszych sa za duze korki na serwerach radosny

Ok zycze dalej powodzenia,a ja musze sie wziasc w garsc i nie przegrac zadnego meczu bo nici z awansu.... wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Pią 21:10, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:08, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 0 maLo

Mecz z moją przewagą,ale brak skuteczności. Co prawda mała też ilość takich 100% sytuacji.

Po pierwszej połowie w strzałach 9-1. Po drugiej nie widziałem,ale podejrzewam,że ok. 18-2.

dzięki i powo dalej
Sob 0:20, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

Mecz pod moje dyktando w pierwszej polowie bylo 3:0 (12:5 w strzalach). Chociaz malo mial 110% sytuacje gdu H.Kewel strzela z 2metrow w lezacego bramkarza. W drugiej gralem juz na luzie malo mial kilka sytuacj z ktorych wykozystal jedna, ja takze moglem strzelic wiecej. Jestem zadowolony z tego wyniku teraz czeka ostatni mecz o wszystko dla mnie i dla przeciwnika radosny
Sob 21:27, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

Kicek 7 - 0 $liwa

Warunki atmosferyczne tragiczne. Tzn. 8 minut gry normalnej po czym 5 minut na sporym zwolnieniu. Taki mix. Ciężko było cokowiek zrobić,bo wychodziło się z akcją a nagle zwolnienie i po akcji ocb?

W strzałach 15-10. Skuteczność prawie 50% więc nie mam co narzekać. $liwa miał pecha,bo jego strzały akurat kończyły się na moim GK. Po drugie miał słabszą drużyne moim zdaniem.

dzięki za mecz.
Nie 21:39, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

dalem ciala i tyle nic mi nie wychodzilo wszystkie strzaly brakarz lub obok slupka:/ trudno moze w innym turze mi pojdzie lepiej radosny pozdrawiam i powodzenia dalej wykrzyknik
Pon 13:31, 21 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)