WIELKI FINAŁ

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post WIELKI FINAŁ

W końcu doszliśmy do finału turnieju Group Stage Cup. Zobaczymy w nim 2 niezwykle mocnych graczy, czyli naszego moderatora - ...Koshaolina..., i Inko. Ten pierwszy jeszcze 22 dni temu, w wywiadzie, który z nim przeprowadziłem, odpowiedział krótko, na pytanie na co liczy w tym turnieju - zwycięstwo. Ten "żarcik", może stać się niedługo faktem, choć pewne jest jednak, że Inko również postawi poprzeczkę wysoko. W półfinałach to jednak Inko radził sobie dużo lepiej, pokonując Arturo3H łącznym bilansem bramkowym 7:0, "Koshowi" do awansu potrzebny był 3 mecz, w którym okazał się o 2 bramki lepszy od justyna. Teraz obydwóm graczom został już tylko jeden, najtrudniejszy mecz - Finałowy, w którym na pewno nie zabraknie emocji i pięknych bramek. Obu graczom życzę ze swojej strony powodzenia! Wink

gole: 47-26

Najwyżesz zwycięstwo(Najwięcej bramek strzelonych przez Kosha): 4-1 z vitossem, 4-1 ze spoxem

Najwyższa porażka: 1-4 z Arturo3H

Najwięcej bramek w meczu: 3:4 ze spoxem

Średnia bramek strzelonych(na mecz): 2,35

Średnia bramek straconych(na mecz): 1,3

Miejsce w klasyfikacji generalnej: 30 (102,5 pkt)

Średnia bramek straconych(na mecz): 1,55

Miejsce w klasyfikacji generalnej: 34 (95 pkt)

PS. Jeśli wszyscy się zgramy, to będę spectorem, jeśli nie, to koniecznie proszę o nagranie przynajmniej bramek.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 21:28, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 29 razy
Śro 14:45, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

______________WIELKI FINAŁ

Inko 2 - 3 ...Koshaolin...

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Drużyna WKS-u od samego początku spotkania była ustawiona dość defensywnie 5 obrońców, 1 defensywny pomocnik i tylko 2 ofensywnych pomocników oraz 2 napastników natomiast ja zagrałem 4 obrońcami, 1 defensywnym pomocnikiem, 2 środkowymi pomocnikami oraz 3 napastnikami. Zawodnicy Nigerii mieli bardzo dobre formy, a gracze WKS-u formy przeciętne. Początek spotkania rozgrywany w środkowej części boiska. W 12 minucie napastnik WKS-u ładnie wszedł w pole karne i uderzył nie do obrony w długi róg bramki. W dalszej części meczu obie drużyny probowały tworzyć sobie dobre sytuacje do strzelenia bramki lecz ataki kończyły się strzałem zablokowanym przez obrońcę rywala lub odbiorę przez obrońcę. W 40 minucie meczu Utaka strzela na bramkę lecz piłka odbija się od obrońcy do piłki dobiega Martins i pakuję piłkę do bramki. Do połowy wynik 1:1. Strzały 2-2. Druga połowa tak jak i pierwsza bardzo wyrównana. W 60 minucie pada 2 bramka dla zespołu Nigerii po dośrodkowaniu z prawej flanki Utaki wprost na głowę Martinsa, który kapitalnie strzela lecz bramkarz popisuje się cudowną paradą i wybija piłkę przed siebie do obrońcy WKS-u który wbiega do własnej bramki. Później Inko przeprowadza 2 zmiany i gramy dalej. W 70 minucie mamy już remis po strzela któregoś z napastników rywala zza pola karnego. W 82 drugiej minucie po kapitalnej kiwce w środku pola strzela bramkę Agahowa zza pola karnego. Do końca meczu utrzymał się wynik 3:2 dla Nigerii. Strzały na koniec meczu 5-3 na korzyść Nigerii. W tym meczu mogliśmy zaobserwować bardzo dobrą skuteczność obu ekip.

Dawno osoba która miała przewagę głosów w ankiecie nie wygrała finału, a tu proszę szczęśliwy

Jak nagram bramki to być może wrzucę linki do youtube.

Mam nagrany cały meczyk lecz dość dużo zajmuje bo aż 373 mb i nie wiem jak zmniejszyć więc meczu raczej nie będzie. zagubiony

Prz3m4s: Jesteś już pewny awansu do następnej fazy, więc czego możemy się spodziewać po parze Koshaolin+Nigeria w dalszej części turnieju?

...Koshaolin... : No jak czego ?? Oczywiście, że zwycięstwa w turnieju. Joke radosny

szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy
Śro 21:24, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Gratulację dla zwycięzcy, no i proszę, pozorny niegroźny żarcik, a jednak. szczęśliwy No i oczywiście dzięki, za szybkie, i bez problemowe rozegranie finału. Wink Choć z tym meczem, to mogliście się bardziej postarać.(chodzi mi o nagranie) zdzier

Czw 0:37, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Doskonałe losowanie dla ...Koshaolin... (nie pierwsze radosny ) i Zwycięstwo.
Ta ekipa doskonale pasuje do taktyki Kosha ,potrzebuje on szybkich bocznych napadziorów -gra on często skrzydłami więc to jest zrozumiałe.
A gdy jeszcze któryś z trójki wspaniałych ma strzałkę w górę wtedy wiadomo co dzieje się z defensywą przeciwnika. smutny

Gratuluje Pierwszego miejsca.
Inko Gratuluje 2 miejsca radosny
Czw 8:51, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje Kosha Wink Swoją drogą to obaj popisaliście się bdb skutecznością na 8 strzałów w całym meczu padło aż 5 bramek.
Czw 10:56, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)