Finał

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat

ORGANIZATOR napisał:
W finale rozgrywamy 2 spotkania do 3 strzelonych przez danego gracza bramek, w przypadku remisu pojedynku (1:1), rozgrywamy 3 Hattrick'owy bój.
Czas na rozegranie finału mija 18.09.08 o godzinie 23:59.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Pon 23:16, 29 Wrz 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 20:35, 11 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 3-0 Soniak

Spotkanie zaczynam bardzo spokojnie, rywal próbuje przedostać się pod moje pole karne lecz stawiam na mur chiński, obrona 100% i nie dajemy dojść do żadnej setki, takie miałem założenie od pierwszych minut...W ataku grałem rozważnie dużo kombinując i starając się walić bocznymi atackerami...Długo nie musiałem czkać, w około 10 minuty podaje do Tagahary wchodze leeko w środek, strzelam i mogę się cieszyć z pierwszego gola...Na drugiego długo nie czekałem bo jush 5 minut pozniej podaje do mojego drugiego atackera i strzelam w podobny sposób drugiego gola, rywalowi nie pozwalam na dojście do żadnej 100% sytuacji i trzecią bramkę pakuje po dośrodkowaniu w pole karne i strzałem jakimś kurduplem...

KAMIL_B_KNAJFELD 3-2 Soniak

Tutaj Soniak pokazał o niebo lepszy futbol, początek ładnie rozklepywał moją obrone i strzałem z dystansu dostałem pierwszego gola, wiedziałem że teraz tak łatwo nie będzie i żeby nie mozolić trzeciego meczu, musiałem się od tego momentu maksymalnie skoncentrować...Po straconej bramce zacząłem grać lepiej zarówno w ataku jak i w obronie lecz moi napastnicy albo trafiali w obrońców albo pudłowali...Dość długo musiałem czekać żeby coś wypaliło bo w około 30 minucie strzelam pierwszą bramkę, na drugiego gola długo nie musiałem czekać bo niespełna 5 minut i prowadziłem 2-1...Pozniej znowu zaspałem obrońcom i soniak mnie wyprzedził, choć sądziłem że kosa uratuje mnie przed strzałem, ale myliłem się i zafundowałem karnego, na szczęścię sędzia okazał się łaskawy i otrzymałem żółtą kartke...Teraz to jush postawiłem na obrone, a żeby nie stracić głupiego gola i dopiero po 15 min. gry drugiej połowy udało mi się ukulać jakąś akcję ofensywną i strzelić z miejsca Nakamurą...

Dzięki bardzo

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Wto 21:27, 16 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:22, 16 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

gratulacja Kamil, postawilem na Ciebie w ankiecie zdzier brawo za walke do konca dla soniaka!

Śro 11:14, 17 Wrz 2008 Zobacz profil autora

ah....myślałem że chłopak z Lubelszczyzny wygra i postawiłem na niego w ankiecie ale Kamil okazał się lepszy i składam mu gratulacje, soniakowi również za walke do samego końca Wink

Czw 22:53, 25 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje Garfield! Kolejne trofeum dla Ciebie!
Pią 23:30, 26 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)