Grupa C [I faza grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa C [I faza grupowa]
__________

Witam w Grupie C I Fazy Grupowej turnieju Hattrick Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK

Oraz regulaminem turnieju Hattrick Cup:------->
CLICK

__________________________

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija we wtorek 26.08.08 o godzinie 23:59!!!
Jeżeli do niedzieli 24.08.08, godzina 23:59 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

soniak 3:0 WO Piero

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 23:48, 26 Sie 2008, w całości zmieniany 14 razy
Czw 21:29, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Egipt) - 19Ruch20 (Szwajcaria) 1:3

Rywal koło 15 minuty zdobywa bramkę. Zmieniam bezbarwnego w tym meczu H.Hassana na Mido z niebieską strzałką. Nie mija 20 sekund i Mido pakuje piłkę do siatki. Dalej atakuje jednak rywal zdobywa bramkę na 1:2. Po tej bramce załamuję się kompletnie i rywal strzela 3 gola. Coś mi tym Egiptem nie idzie ;/

Dzieki za mecz, powo dalej Wink
Pią 16:09, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 1 soniak

Strzelam na 1-0, potem dostaje czerwo (ok.10 minuty) i mecz się zmienił o 180 stopni.
Fajne widowisko z wieloma akcjami, bardzo szybka gra dzięki czemu piłka była raz pod moim, a raz pod polem karnym przeciwnika. Strzelam na 2-0, potem soniak kontaktową. Taki wynik utrzymywał się przez dłuuuuuugi czas. Mecz precyzyjnym i lekkim strzałem przy słupku skończył Berbatov. A nastąpiło to dopiero w 77 minucie meczu.

dzięki i powo dalej
Sob 0:00, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - dck88 2:3

Mecz od początku na korzyść kolegi z Meksyku, który uzyskuje dużą przewagę. W 15 minucie uderza w słupek. Chwilę później kontratak Zaki wrzuca z prawej flanki prosto do Mido który uderza bez problemów obok bramkarza. W 25 minucie wyprowadzam kolejny kontratak, rywal myli się w obronie, zabieram mu piłkę i Mido strzela drugą bramkę. Później ataki rywala, zakończone strzeleniem 3 goli, gdzie widać było nieporadność mojej formacji obronnej.

soniak 1:3 dck88

Pierwsze minuty meczu to totalna przewaga przeciwnika. Miałem problemy wyjść z własnej połowy. Przeciwnik naciskał, naciskał i wkońcu strzelił pierwszego gola meczu. Nastepnie zaczynam gre, kilka podań i jest wyrównująca bramka. Po tym trafieniu Meksykanin osłabł. Ale nie na tyle żeby wygrać mecz. Kolejne bramki padały w 25 i 32 minucie spotkania. Zasłużone zwycięstwo

Thanks Wink

soniak 3:1 Adrian1993

Jest pierwsze zwycięstwo w turnieju i mam nadzieje ze nie ostatnie ;p. Mecz dla mnie układa się znalomicie. Już w 10 minucie strzelam pierwszą bramkę. Przeważam na boisku. W 25 minucie pada kolejny gol dla mnie. Próbowałem strzelić szybko trzecią bramkę ale fatalnie pudłowali moi zawodnicy. W 40 minucie przeciwnikowi chyba puściły nerwy i fauluje od tyłu na środku boiska. Mimo gry w przewadze gra nie uległa zmianie. Ciągle tylko lekka moja przewaga w meczu. W końcówce pierwszej połowy nieźle zakotłowało się pod moją bramką. Już myślałem że gol ale jakimś cudem piłka nie wleciała do bramki. Zaczyna się druga połowa spotkania i po chwili jest już 2:1. Ale już za 10 minut było po meczu. Yattara rozpędził się wbiegł do środka i tyż sprzed pola karnego atomowym udeżeniem pokonał bramkarza rywali.
Jedynym minusem w meczu były lagi :/

Dzieki za meczi powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Sob 12:09, 23 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 11:29, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 3-1 dck88

Ogólnie przeciwnik zaczol dobrze ale pozniej do konca meczu przejolem inicjatywe prowadzilem juz 2-0 i byla szansa aby wygrac do zera ale przeciwnik strzela na 2-1 i zrobilo sie nerwowo ale strzelam decydujaca bramke ;]

ps. dlugo sie nie moglem dogadac z przeciwnikiem ;]

Thanks radosny

19Ruch20 3-0 Soniak

Mecz z moja przewaga gdy strzelam na 2-0 mecz dalej toczy sie bardzo dlugo kazdy nie chce stracic bramki az w koncu 30 minucie 2 polowy strzelam na 3-0 dzieki.warto wspomniec ze 2 bramki Soniak stracil przez siebie podajac pod bramka ja przechwycilem i gol.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Sob 12:39, 23 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 12:02, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

dck88 napisał:

good game

Przegrywałem 0-2, ale sie podniosłem radosny
Bardzo fajny i emocjonujący meczyk.
Myślałem,że to jakiś leszczyk z Polski, a tu sie okazał dobry plajer z Meksyku.

Thanks

19Ruch20 napisał:

Wystarczą tylko podstawy angielskiego cvaniak
Sob 13:12, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Piero 3:1

Od początku atakuje rywal, strzela gola około 20 minuty meczu. Zmieniam taktykę. Nic ona nie daje, do tego dostaje czerwoną kartkę. Dalej rywal atakował, chociaż ja też dochodziłem do głosu. Wejście na boisko A.Hassana dużo wniosło do gry. Po przerwie wstąpiły we mnie nowe siły i Mido już na początku 2 połowy pakuje piłkę do siatki po wrzutce A.Hassana. Niedłgo po tej bramce zdobywam drugą po rzucie rożnym. Już w 7 minucie 2 polowy powinien się mecz zakończyć lecz Mido nie trafił do siatki. Zaraz po tej akcji Mido wyprowadza akcję schodzi do środka i z ostrego kąta pakuje piłkę do siatki.

Nie 11:20, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecze Piero zostają zweryfikowane jako walkowery 0:3.
Proszę namiestnika o wprowadzenie wyników do tabeli i jej aktualizacje!

__________________________________________

W tej grupie nikt nie jest zagrożony.Gratulacje!
Nie 12:47, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 2 Adrian1993

Wyrównany meczyk. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo, można by powiedzieć, że wykorzystaliśmy wszystkie 100% okazje. Od początku to ja pierwszy obejmowałem prowadzenie i ta dobra seria trwała aż do uzyskania 3 goli na moim koncie.

Pon 17:18, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 0 19Ruch20

Bardzo wyrównany mecz. Długo utrzymywał się wynik 0-0.
Dopiero gdy jeden zawodnik z drużyny przeciwnej otrzymał czerwoną kartke
osiągnąłem pewną przewagę, którą udokumentowałem 3 bramkami.

Wto 23:32, 26 Sie 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje dla namiestnika za świetne prowadzenie grupy,a także dla graczy którzy uzyskali awans a są to: