Grupa D [II Faza grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat

___________________________Regulamin Turnieju

Witam wszystkich w grupie D II-giej fazy grupowej turnieju Hattrick Cup. W tym temacie podawać będziecie wyniki waszych spotkań w ramach tej grupy, zachęcam do barwnego opisywania swoich spotkań, mile widziane również bramki. Życzę sukcesów i przede wszystkim dobrej zabawy

Termin na rozegranie II fazy grupowej mija w poniedziałek 1.09.08 o godzinie 23:59!!!

damian 3-0 kksg

W razie jakichkolwiek pomyłek proszę o kontakt - [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pon 15:32, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 14 razy

0-3

Przed meczem obawiałem się tego spotkania , wiedziałem że musze podejść do niego bardzo mocno skoncentrowany i zagrać bardzo dobrze w obronie ...

[color=yellow]Godzina 20:30 sędzia tego spotkania jest Howard Webb , znany polskim kibicom oraz piłkarzą , Stadion Camp Nou , z powodów budowania nowych stadionów w obydwu krajach , mecz został rozegrany na neutralnym terenie .

Mecz rozpoczęty z 3min opóznieniem , na początku już widać dominację graczy Kolumbi , lecz nie mogli oni się przedostać się pod bramke Ekwadoru . 3min to grożny strzał Kolumbijskiego snajpera , lecz piłka mija bramke . 5minuta meczu kibice , którzy przyjechali na spotkanie z Kolumbi mieli wielkie powody do radości 0-1 dla Kolumbi !!!!!!!!! Nie mineły wiecej niż 4minuty i .... GOOOOL!!!!!!! 0-2 Kolumbia roznosi Ekwador , piłkarze beninho nie mają dzisiaj nic do powiedzenia ... Kiedy to brutalnym faulem Kaviedes od tyłu podcina obrońce Kolumbi , wszyscy mysleli że bedzie czerwona karta , to się pomylili ... Sędzia Webb podyktował tylko rzut wolny , bez jakiejkolwiek kartki [!] ... Skandal krzyczeli kibice na stadionie , Sedzia **** , Sedzia **** krzyczeli , lecz to było na nic ... Gdy w 24min spotkania , jeden z zawodników podwyzszył na 0-3 kibice zapomnieli o tym że sędzia nie podyktował żadnej kartki , tylko fetowali zwycięstwo swoich pupili ... [/color]

Po meczu trener Ekwadoru powiedział :

"...Moi piłkarze zagrali jak pi*** , nie grali dzisiaj nic ... U mojego bramkarza wykryto nie dozwoloną substancje z Kolumbi , możliwe że przywiózł mu ją kolega z reprezentacji Kolumbi , juz NIGDY ! w moim zespole nie zagra

Śro 22:07, 27 Sie 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 3:1 kksg

Po pewnym zwycięstwie nad Ekwadorem , prowadzonym przez beninho, moi gracze byli pełni wiary w zwycięstwo nad Reprezentacją Mali, pod wodzą trenera kksg. Mecz rozpocząłem z impetem, już w 29 s meczu objąłem prowadzenie. Następne minuty to moje ataki pozycyjne, które bardzo dobrze powstrzymywał kksg, za sprawą agresywnej gry w destrukcji. W 10 minucie rywal sfaulował mojego zawodnika na 29 metrze. Do piłki podchodzi Mac. Torres .......... i poprzeczka ratuje Mali przed utratą drugiej bramki. Piłka po potężnym uderzeniu odbija się od poprzeczki a następnie od bezradnie stojącego bramkarza, który jednak jakimś cudem łapię ją w rękawice. Kilka minut po zaistniałej sytuacji oponent przejmuje piłkę po moim nieudanym strzale, wychodzi z szybką kontrą, podaje na prawą flankę do Kanoute, który wpada z impetem w pole karne i z jego narożnika oddaje płaski strzał, zdobywając bramkę wyrównującą stan meczu. Napastnik Mali nie zwykł jest marnować takich sytuacji. Trener Mali nie zdążył się jeszcze nacieszyć zdobytą bramką, gdyż po chwili trafiam drugiego gola. W odstępie kilku minut, Mac. Torres płaskim strzałem z za pola karnego ustala wynik spotkania na 3:1 dla swojej drużyny.

Piotrek89 3:0 damian

Po raz drugi spotykam się z Damianem w tym turnieju. W pierwszym meczu moi podopieczni odnieśli pewne zwycięstwo 3:1 nad prowadzonym przez niego Egiptem. Jednak nie było mowy o lekceważeniu rywala. Spotkanie do 10min było wyrównane, z lekkim wskazaniem na mnie, dłużej utrzymywałem się przy piłce, jednak nie potrafiłem przenieść tego na bramka. Spotkanie ożywiło się i nabrało tempa od 11min kiedy to Rogallera ( szara strzałka) zdobywa gola. W upływie 10 min zdobyłem jeszcze dwie bramki za sprawą ponownie Rogallery i Mac. Torresa, będącego ostatnio w świetnej formie. Ku mojemu zdziwieniu rywal rzucił się do ataku dopiero po stracie drugiej bramki, wcześniej gra ofensywna zupełnie mu się nie układała. Przeciwnikowi gra w ogóle się nie układała i nie zdobył nawet honorowego trafienia.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Pią 21:41, 29 Sie 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 23:02, 27 Sie 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

kksg 0-3 damian
Już mecz eliminacyjny przekonał piłkarzy z Egiptu, że na tym turnieju, nie ma słabych przeciwników, a już na pewno takich, których można by zlekceważyć. Zespół Egiptu jak na razie z trudem prześlizgnął się przez kolejne fazy turnieju, więc piłkarze przygotowani byli na ciężki bój. Tym bardziej, iż ostatnie spotkanie, a właściwie predyspozycja piłkarzy w tamtym spotkaniu była nad wyraz słaby.
Wbrew oczekiwaniom malijscy obrońcy już od pierwszych minut zostawiali sporo miejsca ofensywie Egiptu i już po paru minutach Egipt stworzył kilka dogodnych sytuacji. Słaba skuteczność w bramkowych sytuacjach udzielała się nerwami całemu zespołowi, na czele z trenerem. Około 10 minuty nastąpiło przełamanie. Po akcji skrzydłem bramkę głową zdobywa Mido. Kilka minut później ten sam piłkarz znalazł się w niemal identycznej sytuacji i także tym razem skierował piłkę do siatki. Ekipa kksg próbowała w tym momencie odmienić losy spotkania rzucając się do ataku. Ataki te były jednak za bardzo nieporadne, by mogły stworzyć jakiekolwiek zagrożenie egipskiej bramce. Ostateczne trafienie Egipt zadał po nieszablonowo rozegranym rzucie rożnym.

Ostatnio zmieniony przez damian dnia Sob 16:26, 30 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 11:48, 30 Sie 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

damian 3-1 beninho
Zacząłem mocno. Okupowałem okolice pola karnego przeciwnika bez przerwy i już w pierwszej minucie strzelam bramkę. Moje ataki nie ustawały i gdyby nie słabsza skuteczność pewnie zakończyłbym ten mecz prędzej. Beninho w jednej z nielicznych akcji pokonuje mojego bramkarza. Ta bramka jednak nie wpłynęła na moją grę i około 25 minuty zdobywam 2. a zaraz później 3. - już decydującą bramkę.
Pon 15:52, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

A oto moje podsumowanie zmagań w Grupie D II Fazy Grupowej Hattrick Cup. Materiał jest pod pewnym kątem humorystyczny, nie ma na celu obrazy kogokolwiek, jeżeli tak się stało to z góry przepraszam. Jest to pierwsza tego typu moja praca, więc proszę o wyrozumiałość, zapraszam do oglądania (Materiał Video).
Pon 23:09, 01 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Mecz beninho-kksg zweryfikowany jako walkower 0:0(bez punktowy)

Brak wyjaśnień z obu stron.

__________________________________________

Dziękuje za rozegranie meczy w terminie.
Dziękuje również namiestnikowi za b.dobre prowadzenie grupy.

Awans z tej grupy uzyskali:
*Piotrek89
*damian

Gratulacje.

Wto 1:16, 02 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)