Grupa F [II Faza]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa F [II Faza]
____________

_________

Witajcie!
Spotkał Mnie ogromny zaszczyt i pozwolę Sobie na kontynuację namiestnikowania Waszej grupy Panowie. Na tym etapie są już uznane "marki" z całej Polski jak i mam zaszczyt powitać gracza z Meksyku dck88 [ Hi! Do you remember when you play with me to Rank radosny Pleasantly me see you in tournament. Good luck.] Wam również życzę powodzenia!

_________

Termin na rozegranie II fazy grupowej mija w poniedziałek 1.09.08 o godzinie 23:59!!! /
The end groupe starge is 1.September 2008.

"

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 0:52, 02 Wrz 2008, w całości zmieniany 9 razy
Śro 22:18, 27 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:1 Andy_20

To już nawet nie jest śmieszne... tym senegalem za nic w świecie nie da się grać. Zero jakiejkolwiek skuteczności. Zawodnicy wyglądają jakby pierwszy raz mieli piłkę u nóg. Mecz z Andym powinien zakończyć się po max. 5 minutach, ale oddanie strzału na pustą bramkę z 2-3 metrów jest nie lada wyczynem dla senegalu. W 2 minucie Niang dostał idealna pilke od Fadigi, ale drugi metr to było za daleko na strzelenie gola. Minutę później Fadiga mija obrońcę, wychodzi sam na sam z bramkarzem i jego praktycznie też mija, oddaje strzał do niemal pustej bramki i... ? trafia w słupek. Chwilę później w bliźniaczej sytuacji do bramki nie trafia Diuof. Po tym zdarzeniu w szeregach Afrykanów nastąpił przełom. Wrzutka Diuofa wprost na głowę Ninanga i mamy pierwszą bramkę w tym meczu. 3-4 minuty później Niang odwdzięcza się Dioufowi świetnie wypuszczając go w "uliczkę" i na tablicy mamy 2:0. Po tym golu gracze senegalu spuścili z tonu i go głosu doszli Australijczycy. Ok. 15 minuty rzut różny na gola zamienia któryś z napastników(?) Australii, ale gol powinien zostać zaliczony obrońcy senegalu, gdyż to od niego odbiła się piłka i wturlała się do bramki. W 23 minucie kiedy to afrykańscy kibice zaczeli opuszczać stadion ( wcale im się nie dziwie, bo takiej żenady nie da się oglądać ) ich "pupile" rozmontowali defensywę Australii i po raz trzeci w tym meczu umieścili piłkę w bramce, a strzelec tego jakże ważnego gola był Fadiga.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się gazeta "Fakt" przyczyną tak słabej gry Dioufa, Nianga i Fadigi jest to, że w środę tj. 20.08.2008r. ci trzej gracze pochlali razem z Arturem B. , Dariuszem D. oraz Radosławem M. Trener senegalu nie pozostał obojętny tej sytuacji i postanowił zawiesić w prawach zawodnika tych trzech nieodpowiedzialnych delikwentów.

Death Cube K 1-3 Andy_20

Mecz rozpoczął się dla Australijczyków doskonale gdy już w 7 minucie napastnik z krainy kangurów umieścił piłkę w siatce. Widocznie ta bramka podziałała mobilizująca na gracza z Meksyku i po 1 minucie od straty bramki doprowadził do remisu. Później był okres gry w którym to każda z drużyn atakowała ale nic nie wpadało. Australii postawiła wszystko na jedną kartę w końcówce i opłacało się ponieważ 2 trafienia dały zwycięstwo no i chyba awans do fazy pucharowej szczęśliwy

Meczu za bardzo nie pamiętam ale postaram się go opisać. Mecz rozpoczął się znowu fenomenalnie dla Australijczyków ponieważ tuż po 1 gwizdku sędziego bramkarz gospodarzy musiał wyciągać piłkę z siatki. Znowu piłkarze spod wodzy Andego rozluźnili się i skutkowała to znów utratą bramki. W 2 połowie Australia strzeliła szybko 2 gole po dobitkach i było po meczu.
Czw 22:40, 28 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:2 Kakaesiak

Mecz grany z samego rana i nic prawie z niego nie pamiętam. Co mi się przypomina to to, że po 5 minutach prowadziłem już 2:0. Jednak szybko też straciłem zawodnika i musiałem się męczyć w "10". Rywal doprowadził do remisu i zrobiło się gorąco, ale udało mi się strzelić zwycięskiego gola chyba w 23 minucie.

Dzieki za mecz
Pią 22:15, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecz Kakaesiak-dck88 zostaje zweryfikowany jako walkower 0:0(bez punktowy)
Proszę namiestnika o wprowadzenie go do tabeli Wink

Brak wyjaśnień z waszych stron.

---------------------------------------------------------------------

Dziękuje za rozegranie meczy w terminie.
Dziękuje również namiestnikowi za b.dobre prowadzenie grupy.

Awans z tej grupy uzyskali:
*Inko
*Andy_20

Gratulacje.

Grupy nie zamykam czekam Minio na twoje piękne podsumowanie Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 0:50, 02 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:49, 02 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Jak wiadomo samcom od zawsze towarzyszy rywalizacja a to o pozycję w stadzie, a to o samicę właściwie każdy powód jest dobry do tego aby pokazać kto jest naczelny. W grupie F rywalizowała ze sobą czwórka ludzi, którzy mieli tylko jeden cel HATTRICK! Ale jak wiadomo nie każdy mógł na tę chwilę być Bońkiem. Dwóm z nich się to udało. Do kolejnej rundy awansował zawodnik z wolnego miasta Gdańska, wyprzedził kolegę "znikąd" dzięki bezpośredniemu spotkaniu bo jak widać Inko i Andy zgromadzili po 6 pkt. To oni dali sygnał pechowcom otwierając rozgrywki grupowe. Już wiadomo, że kakaesiak nie będzie miał okazji się zrewanżować lukasso'wi. Szkoda bo wydawało się, że ma formę jednak czegoś zabrakło. Kolegi z Meksyku nie "znajut", jak to było między nimi czy odpuścili mecz o winogrono czy po prostu jest inny powód? Mało to zapewne interesuje Inka i Andy_20, którzy już pewnie myślą o kolejnym przeciwniku.
Z tego miejsca życzę Wam powodzenia w dalszej części Hattrick Cup'a oraz pięknych bramek i niezapomnianych spotkań.
Ja po części również kończę przygodę z turniejem, miło było się wpisać, gdzieś w jego karty jako namiestnik.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 1:07, 02 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:07, 02 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)