Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Heros Cup Zobacz poprzedni temat

1/2 FINAŁU

Arturo3H - MartiniTSW 4:1

Mecz zaczął się dla mnie świetnie bo juz po 10min prowadzilem 1:0 a przed końcem pierwszej częsci meczu dołożyłem gola na 2:0 po błędzie przeciwnika. Ogólnie pierwsza połowa zdecydowanie dla mnie, druga natomiast to wyrównane widowisko momentami z przewagą Martiniego jednak to znowu ja pokuje kolejne 2 bramki przeciwnikowi po ładnych akcjach. Martini zmniejszył straty w ostatnich min meczu po zamieszaniu w polu karnym.
strzały: 8-7

Arturo3H - MartiniTSW 1:2

Początek meczu, 4min i Martini prowadzi. Później cały czas atakuje i strzela na 2:0 w 48min meczu. Zrobiło się gorąco, przeciwnik miał sporo sytuacji ale na szczęście kilka min później przeprowadziłem kolejną zabójczą kontre i strzeliłem na 1-2. Od tego momentu, mecz się wyrównał, a nawet mógł się skończyć remisem.
strzały: 5-7

Podsumowując, Martini podszedł do pierwszego meczu za mało skoncentrowany, a ja do drugiego za bardzo rozluźniony...

PS. dzieki Aros za wrzucenie meczu z Martinim, przydał się ;]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FINAŁ HEROS CUP

Arturo3H - inko 2:1 (po dogrywce)

Mecz z moją dużą przewagą (strzały 11-3). Po pierwszej połowie bardzo zachowawczo zagralismy i było 1-1 w strzałach. Zaraz na początku drugiej połowy po którejś wrzutce inko strzela na 1:0. Do 80min gram dalej swoim 442B i nic nie idzie. W końcy zmieniam na 4-3-3 która wielokrtotnie ratowała mnie z opresji i udało się wyrównać po ładnej kontrze w 85min. Dogrywka należała już do mnie, najpierw słupek i nieudana dobitka w znakomitej sytuacji a następnie w II połowie gol po dośrodkowaniu.

Wreszcie wygrałem pas... wreszcie !!!

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Wto 19:40, 15 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:14, 15 Lip 2008 Zobacz profil autora

hehe... szczęśliwy Konkretny opis szczęśliwy twoja duza przewaga ? 3/4 twoich strzalow to byly strzaly w obroncow, dalekie od idealu, badz za lekkie aby pokonac mojego bramkarza.

"po którejś wrzutce" - do trzech nie umiesz liczyc ? była to trzecia wrzutka...

W dogrywce oprocz słupka nic ciekawego nie pokazałes, z reszta ja tez... wiec dlaczego piszesz, ze nalezala do ciebie ? Po strzeleniu gola w 96 minucie w ogole nie atakowałes... tylko broniles sie 7 obroncami i co chwile []... wiec gdzie tu twoja przewaga to nie wiem ocb?

Ogolnie gdyby nie idiotyczne zachowanie katsouranisa przy pierwszej i drugiej bramce to wygrałbym mecz i w cale nie moglbys napisac, ze przegrałes niezasluzenie...

Gratulacje.
Szkoda, że nie poczekaliście bo dzisiaj miałem zamiar zrobić temat z finałem szczęśliwy
Śro 9:47, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora
_Mario_

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 559

Uprzedzili Cię Tomek... xD

Gratki Arturo3H za 1 miejsce oraz Inko przegrać z takim rywalem. Również gratulacje... Ciekawe jakby sie potoczylo gdyby totomiX nie odszedł wink
Śro 12:26, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora

Wiedziaęłm ze to pytanie padnie... radosny Grałem juz w Heros Cup w grupie z totomixem wiec wiesz... wink spadam do Wisły pzdro
Śro 17:29, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H napisał:

lool lool lool

Miałem takie przeczucie, że jak oddam WO to pozniej Arturo3H wygra ten turniej Wink Gratuluje zwyciestwa.
Śro 21:24, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Heros Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)