Grupa D - II Faza Grupowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Heros Cup Zobacz poprzedni temat

vitoss 3 - 1 Kicek

Kicek 4 - 1 vitoss

dzięki za mecze

______________

Kicek 2 - 1 mati

mati 0 - 2 Kicek

Wreszcie dopisało mi szczęście. Mecze wyrównane na dwa remisy, jednak to ja zwyciężam.

________________

Kicek 2 - 1 50ml

50ml 1 - 1 Kicek

W pierwszym meczu w strzałach 7-11. Troche fartowne zwycięstwo bo mecz na remis.
W drugim meczu natomiast już pech. W strzałach 11-2. W końcówce miałem słupek, a w loss time dwie idealne sytuacje, 100%. Ale nie mam co narzekać, bo wyniki raczej zasłużone, tylko powinny być odwrotnie.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Sob 14:24, 05 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:19, 04 Lip 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 2-2 50ml
Przez cała pierwszą połowe przewazałem, jednak Grecy nie umieli zdobyć bramki. Nie od dziś wiadomo, ze niewykorzystane sytuacje się mszczą, nie inaczej było tym razem :/ 50ml wyprowadził szybką kontrę, zakończoną golem.. :/ W 2 połowie zabrałem się do odrabiania strat. Po 2 kapitalnych akcjach wychodzę na prowadzenie.. W 90 minucie miałem piłkę, zagrałem ja na wysokiego Charisteasa, ten jednak przegrał pojedynek główkowy z obrońca, który był o głowe nizszy.. Błąd popełnił również grecki stoper i Salas znalazł się w sytuacji sam na sam:/ 50ml nie pomylił się i tak zdobył cenny 1 pkt.

Bushmen 2-1 50ml
W tym meczu wyszła sportowa złość. W 2 minucie obejmuje prowadzenie, następnie przez około 60 minuty nie dzieje sie za dużo... Az do czasu strzału za pola karnego, fatalnego kiksu mojego bramkarza który wybił piłkę wprost pod nogi napastnika 50ml. Wynik 1-1 utrzymywał się do około 88 minuty, kiedy to ogromną walecznością wykazał się kapitan Grecji, Karagonius. Zdobył bramkę po fatalnym kiksie obrońcy.

Dzieki.
Sob 15:41, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

50ml1:1(11:7)mati
mecz z moja przewaga,mialem slupek i poprzeczke,jednak to mati obejmuje prowadzenie,udaje mi sie doprowadzic do remisu 20 min przed koncem,
mati1:4(10:10)50ml
wyrownany mecz,kazdy mial swoje sytuacje ale moi zawodnicy byli bardziej skuteczni,
thx,powo

Sob 15:44, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 4-2 Lukasso
Łukasz zdobywa szybko 2 bramki, pozniej ja strzelam 4 i wygrywam mecz.
Sob 18:59, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 1 bushmen

bushmen 2 - 0 Kicek

W pierwszym meczu zasłużona wygrana. W strzałach 12-4. Przez długi czas utrzymywal sie wynik 0-1 ale odrobiłem. Eh.
W drugim meczu po pierwszej połowie w strzałach 6-0 dla busha i 1-0 w bramkach. W drugiej połowie się odkryłem i nadziałem na kontre po której straciłem drugą bramke. W strzałach 15-7 na korzyść przeciwnika.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Sob 22:40, 05 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Bushmen vs Mati 1-0, 2-1
Dobre wyrównane mecze, jednak o pietruszkę. Dzięki.
Nie 17:33, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 1 KrecikGKS

Co do drugiego meczu sie mijalismy ciągle...
Pon 0:47, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

z lukasso sie mijalismy,wiem ze nie ma przedluzania terminow,ale jesli bedzie mozliwosc to jutro zagramy
Pon 0:54, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Ja to samo z Kickiem(jak wyżej)
Pon 9:39, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

z racji tego że jest pozostało sporo nierozegranych meczy przedłużam termin do dzisiaj do godziny 20.00, faza pucharowa zostanie rozpisana dziś o godz.21, proszę namiestnika o aktualizację tabeli do godz.20

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 13:12, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Graliśmy z 3h temu mało pamiętam.dzięki

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Pon 20:37, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:37, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Sorry zapomniałem wpisać zdzier

Prowadziłem 2-0, lekkie rozluźnienie i 2-2. W drugiej połowie zmarnowałem troche sytuacji - jak zwykle - przecież to TYLKO Ghana. W 85 minucie jakiś karny z dupy, za odepchnięcie lekkie czy coś i przegrywam wygrany mecz. To tyle...

dzięki również
Pon 20:45, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

w meczu lukasso - 50ml przyznaję bezpunktowe WO, gracze mijali się, obustronne próby kontaktu

Awans do fazy pucharowej uzyskali:
Justyn
bushmen

Pon 21:46, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Heros Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)