Grupa E - Niemcy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat

UWAGA:

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 17 Lutego o 23:59. Jeśli 14 Lutego o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimum 3 spotkań, zostanie usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

ZYCZE POWODZENIA

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 21:28, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 12 razy
Pon 17:30, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik 7 - 2 19Ruch20

Na początku meczu przeciwnik mnie zaskoczył ;p Wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, później udaje mi się wyrównać, ale pojawia się nowy problem - Ballack łapie czerwoną kartkę. Myślę sobie: 'no cóż - rzycie - trzeba walczyć' (;
Tym większy był to problem, gdyż sędzia sięgnął po czerwień w 26 minucie meczu zdzier Jednak moi Niemcy po tej sytuacji się odrodzili i popisywali dość niezłą skutecznością...

Bohater spotkania: mój Ballack ;p

Zauważyłem nowy bug w WE2002 - w statystykach nie ma czerwonej kartki, którą dostaje się po dwóch żółtych ;p

Pon 20:41, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Dokładnie radosny
Najpierw strzeliłem 2 bramki i było 2-0 i chciałem dotrwać z tym wynikiem do końca przeciwnik szybko strzela na 2-1 pozniej na 2-2.Strzelilem 2 bramki w ok 2miuty i przeciwnik tez radosny poźniej kemocik dostaje czerwona i strzela gola na 3-2 ja zamiast grac tym samym ustawieniem i czekac na kontre zmienilem ustawienie na 2-5-3 z czego wszystkich 8 zawodników przesunolem do przodu opócz obronców i sie posypało radosny a tak wogóle po bramce na 3-2 dla kemocika wszytko mu wychodzilo 2-3 gole z wolnego. radosny dzx I po co ja zmieniałem ustawienie ??radosnyzdzier
Pon 20:48, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Mecz zaczyna się z przewagą kemka, ostro cisnął, ale po niecałych 10 minutach 1-0 dla mnie po pierwszej mojej akcji, wrzutka i gol szczęśliwy. Później kemek atakował, sporo szotów oddał, w końcu wyrównuje po sam na sam, a później podwyższa na 2-1 po moim błędzie w defie. Dopiero koło 42 minuty części drugiej meczu zdobywam gola na wagę remisu szczęśliwy.
W strzałach 11-6 dla kemka.
Pon 21:58, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-19Ruch19.. 2-1

Ja na początku strzelam bramke mój przeciwnik zmienia ustawienie ,później po głupim błędzie trace gola do szatni...Ale ja również nastawiłem się na ofensywną gre...I udało się strzelam na 2-1 i utrzymuje spokojnie wynik do końca meczu..
Dzięki za mecz i powo dalej szczęśliwy

Pietri-Kemocik 2-1

No to mecz był bardzo wyrównany..Przegrywałem już 0-1 ale odziwo bez zmiany ustawienia potrafiłem strzelić 2 bramki..z czego jestem zadowolony.W strzałach było 9-8 dla Kemocika xD
Ale liczą się bramki XD
Dzięki za mecz i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Wto 0:36, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:37, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

mackal-19Ruch20 1:0

Rywal postawił dość trudne warunki,ale na szczęście udało się wygrać najmniejszym możliwym wynikiem.
dzięki za grę
Wto 15:06, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

pierwszy mecz przegrałem 7-2 chociaz wygrywalem 2-0.2 i 3 mecz przegralem jedną bramkąnie nie bedąc w cale gorszym już chyba zakończylem przygode z tym turniejem radosny bo musialbym wygrac pozostale 3 mecz i liczyc na wpadki innych! ;p radosny dzx
Wto 15:16, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Mecz dla mnie szczęśliwy ale to nic. Gram jak z nut w 1 części, 5-1 w strzałach dla mnie Wink ale to też nic. Druga część zaczyna się super, bo od wrzutki mojej i główce Balaka z 5 metra, ale to nic bo Jens broni radosny. Później rożny dla mackla i gol, a na dobite kilka minut później trafia mackal drugą bramkę po sam na sam i 2-0 w plecy. Zostało jakieś 10 minut do końca meczu albo 15, więc mało czasu było na zdobycie dwóch goli. Najpierw ok. 37 minuty trafiam na 2-1 by w loss time doprowadzić do remisu szczęśliwy. Szczęśliwego choć przebieg meczu był na moją korzyść. W strzałach 11-5 dla mnie.
Dzięki za emocjonujący mecz radosny.

Wto 15:35, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Szczerze przed meczem wziąłbym w ciemno ten wynik,w trakcie pierwszej połowy wątpiłem w ugranie choćby 1 pkt,natomiast 15 minut przed końcem nie wierzyłem w wynik jaki był na tablicy.
Szczerze to z jednej strony jestem zadowolony z wyniku,a z drugiej wkurzony ,ze tak łatwo dałem sobie strzelić 2 bramki w przeciągu 10 minut .Po prostu moi gracze stanęli po 2 golu i tak się chyba musiało skończyć.
Byl to naprawdę dziwny mecz,a remis chyba sprawiedliwy,bo przewagę miał rywal,a ja byłem bardziej skuteczniejszy.
Powodzenia dalej.
Wto 15:43, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

19Ruch20 3-2 Krzysiuk

Od początku mocno zaatakowałem i wyszłem na prowadzenie mimo przewagi straciłem bramkę i było 1-1.Pożniej przeciwnik wyprowadzil kontre i bylo 2-1 dla niego.Zmieniłem ustawienie na 3-4-3 i doprowadzilem do remisu nie zmienilem ustawienia na powrotne i wyszlo mi to na dobrei w lost time strzelam zwycieska bramke którą strzelam z bliskiej odległosci wślizgiem pilka bardzo powoli zmierzała do bramki jednak bramkarz minimalnie za linia prubuje chwycić piłkę.Ten turniej mi kompletnie nie wyszedł nie lubie grać niemcami z pewnego względu,Mogłem ustawic pewnego zawodnika na atak od pierwszych meczy bo ta pozycja mu pasuje ale nie powiem kogo radosny

strzały 13-6 dla mnie[/b]

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Wto 19:59, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:57, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

PIETRi-Krzysiuk 2-1

Mój 4 mecz i 3 raz wygrywam 2-1 xD
Od początku wziąłem się do roboty ostrzeliwałem bramke przeciwnika ale znowu męczy skuteczność ale to po składnej akcji Balacka strzeliłem bramke na 1-0 ..Później po fatalnym błędzie w obronie przeciwnik strzelił mi bramke ja z denerwowany zmieniłem ustawienie na 3-4-3 i w 86min meczu strzelam zwycięstką bramkę... w Strzałach było około 11:2
Dzięki i powo dalej
Wto 21:45, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Zaczynamy grę na jednym servie, moi mają zajebiste formy tylko 2 graczy z podstawy ma zielone reszta zwyżki i lost czy co to było, ostatnio losty czy "losty" w formacji zdarzają mi sie tylko przy dobrej dyspozycji moich...
Zaczynamy grę na innym servie, lukam do formacji już tak kolorowo nie jest, spora część graczy z ławki grała w 1 składzie. No i zaczyny się od moich ataków ostrych ale piła nie chce siatki widzieć nawet zdzier. Koło 30 minut tracę gola, wyrównuje w 2 części i marnuje później dwie zajebiste okazje bramkowe, niestety. W strzałach duża przewaga moja, w meczu też, wynik nie sprawiedliwy Wink.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Śro 13:17, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:17, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Osoby zagrożone: Krzysiuk i mackal

Czw 10:23, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Mecz rozgrywany już kilka dni temu. Wyrównany w miarę, prowadziłem 1-0 gdy to Pietri otrzymał czerwo. Zaczęło się ostre strzelanie, 3 bramki z dyni dorzucone i na moje oko wygrana zasłużona radosny.
Czw 14:47, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - karol_p 2-3

5 mecz i paity przegrany po emocjonujacym meczu.

Zacznijmy. Rywal tak mnie zaskoczyl, ze po 30 minutach oddal 3 strzaly,wszystkie znalzly droge do bramki to byl dla mnie prawdziwy szok zszokowany 0-3. w doliczanym czasie gry po dosrodkowaniu strzelam gola na 1-3. Pozniej z dystansu na 2-3, do remisu nie udaje sie doprowadzic smutny

Dzieki za mecz powodzenia dalej wykrzyknik
Czw 17:51, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik 4 - 0 mackal

Raczej spora moja przewaga, mackal miał parę sytuacji, ale ich nie wykorzystał. Zasłużone zwycięstwo ;p

__________________________

EDIT:

kemocik 3 - 1 Krzysiuk

Już rozegrane parę godzin temu... Pamiętam, że miałem sporą przewagę ;P

Ostatnio zmieniony przez kemocik dnia Czw 22:52, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:28, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri-MAckal 5-2

Mecz bardzo wyrównany tylko,że to ja byłem bardziej skuteczniejszy..W meczu padały same piekne bramki z dystansu..Już przegrywałem 2-1 ale się jakoś pozbierałem i zdobyłem zwycięskie bramki..
Dzięki za bardzo dobry mecz i powo dalej.
Pią 0:28, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora

Rywal pokazał klasę od stanu 1:2 miażdżąc mnie kompletnie niezwykłą skutecznością.Mogło paść naprawdę sporo goli gdyby nie i tak nienajgorsza dyspozycja bramkarzy.
Powodzenia w dalszej fazie turnieju.
Pią 0:33, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora

Od dnia dzisiejszego wszystkie mecze gramy na patchu 2.2. Dotyczy to zarówno tych nierozegranych w obecnej fazie, jak i tych w fazie pojedynków i play offach. Przypominam także iż dziś każdy musi mieć rozegranych 5 meczów.
Nie 11:39, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - mackal 2-2

Dzieki szczęśliwy
Nie 22:20, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)