Grupa F - Anglia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat
Giuly

Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1069

Skąd: Krk

Post Grupa F - Anglia
________________

Witam wszystkich uczestników turnieju w temacie z GRUPĄ F turnieju Historyczne Pojedynki. W tym temacie mile widziane nagrane bramki oraz opisy spotkań.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Historyczne Pojedynki:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 17 Lutego o 23:59. Jeśli 14 Lutego o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimum 3 spotkań, zostanie usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

ANGLIA
1. bushmen [link widoczny dla zalogowanych]
2. Giuly [link widoczny dla zalogowanych]
3. machel [link widoczny dla zalogowanych]
4. ...Koshaolin... [link widoczny dla zalogowanych]
5. Adam.zip [link widoczny dla zalogowanych]
6. Mintaj [link widoczny dla zalogowanych]

Adam.zip 3-0 Mintaj

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 8:54, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 10 razy
Pon 17:51, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1677

Skąd: Łódź

Bardzo proszę by spotkanie Giuly - machel zostało rozegrane w pierwszej kolejności. Chyba każdy rozumie dlaczego Wink. Unikniemy dzięki temu głupich podejrzeń i insynuacji.
Pozdrawiam.
Pon 17:56, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 355

Przecież zawsze grają na początku terminu, więc nie rozumiem po co ten post...
Pon 18:52, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Cały mecz moja przewaga, szybko strzelony gol. W drugiej połowie marnuje karnego, a machel wyrównuje po rzucie wolnym w loss time...

Giuly 1-1 bushmen
Dosyć wyrównany mecz. bushmen szybko strzela gola, ja wyrównuje w drugiej połowie po główce z rzutu rożnego.
Pon 20:16, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

...Koshaolin... 5 - 3 Giuly

Meczyk bardzo wyrównany, strzelam pierwszy bramkę po czym Giuly ustawia zespół bardzo ofensywnie lecz to ja strzelam bramkę na 2-0. Późnej Giuly strzela kontaktową bramkę ale ostatnie słowo w tej połowie należało do mojej reprezentacji która strzela 3 bramkę. Giuly nie wykorzystuje karnego w bodajże 60 minucie meczu. W drugiej połowie obie ekipy strzelają po 2 bramki. Końcowy wynik to 5:3. Strzały 13:12 na korzyść rywala.

machel 3:0 ...Koshaolin...

Mimo tego, że ...Koshaolin... miał sporą przewagę w strzałach sądze, że zasłużenie zainkasowałem 3 punkty w tym meczu. Dzięki.

Pon 22:33, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

...Koshaolin... (Anglia) 4 - 0 (Anglia) Adam.zip

Mecz zasłużenie wygrany, do połowy było 3:0. W drugiej części meczu dołożyłem 1 bramkę. Wynik końcowy to 4:0. Strzałów niestety nie zdążyłem zobaczyć.

Dzięki i powodzenia dalej.

Pon 22:51, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Przewaga Adama, jednak to ja wygrałem po pięknej indywidualnej akcji Rooneya, który najpierw wspaniale przeskakuje nad wślizgiem obrońcy, by później wpakować piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza.
Pon 23:25, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Giuly napisał:

Przewaga Adama
Przesadziłeś, byłeś lepszy i to Ty miałeś przewagę. Zasłużenie wygrałeś. Powodzenia.
Pon 23:28, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 1-1 ...Koshaolin...

W całym spotkaniu przeważał Koszaolin, miałem może 2-3 okazji bramkowe, z czego mój przeciwnik całe spotkanie groźnie atakował, mając w 90 minucie znakomitą okazje, ale chyba zabrakło zimnej krwi Wink
Wto 13:43, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

...Koshaolin... (Anglia) 5 - 2 (Anglia) Mintaj

Mecz grany w fatalnych warunkach. Grany na raty. Zasłużone zwycięstwo z mojej strony. Strzałów niestety nie znam ponieważ mecz był rozgrywany na raty ale wydaje mi się że bardzo dużą przewagę miałem w strzałach.

Dzięki za grę.

Wto 23:05, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

W pierwszej połowie miażdżąca przewaga Mintaja i 10:3 w strzałach do przerwy. W 2 części zagrałem już dużo lepiej. 1 gola strzelam po błędzie bramkarza, który za krótko wybił piłkę i Gerrard nie miał problemu z przelobowaniem go. 2 gol dla mnie to piękny wolej Rooney'a z pół obrotu. Później kilka akcji Mintaja, jednak to do mnie należało ostatnie słowo i wygrałem 3:0.
Śro 1:00, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
machel

Posty: 369

Skąd: krk

Szybko zdobyta bramka ustawiła spotkanie, późnej dołożone dwa kolejne trafienia i skończyło się jak widać.

Bushmen 1-1 Machel
Machel przez cały mecz przeważał, strzelił pierwszy bramkę, ja grałem jak otumaniony ;D wyrównałem w 90 minucie, dzięki Rooneyowi.

Bushmen 0-4 Adam.Zip
W tym meczu, nie miałem nic do powiedzenia, do przerwy 0-3, koniec marzeń o awansie. Wreszcie jakiś gracz wypunktował mnie adekwatnie do mojej gry w tym turze ;]

Adam.zip 3:0 Mintaj

Przeciwnik przed meczem uprzedził mnie o swoich problemach z netem. Dlatego nie byłem zdziwiony warunkami do gry, jeden wielki lag. Mimo grania silnymi drużynami i katastroficznymi warunkami byłem zdecydowanie lepszy. Bramki strzelałem w sytuacjach sam na sam. Przeciwnik miał w spotkaniu 2 słupki, jednakże było to po strzałach z dystansu. W strzałach 9-6. Dzięki.
Pią 18:48, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
machel

Posty: 369

Skąd: krk

Na początku przeważał Adam, wyszedł na prowadzenie, później mecz się wyrównał, obie drużyny miały okazje, jednak znowu to mój przeciwnik wpakował piłkę do siatki po raz drugi, później to ja zacząłem przeważać i kontrolować grę co pozwoliło mi na zdobycie dwóch bramek. Do tego ładny strzał z wolnego Rooneya, jednak wylądował on na poprzeczce. Dzięki.
Pią 21:20, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaimada
Tur Mod

Posty: 2228

Skąd: Łódź

Od dnia dzisiejszego wszystkie mecze gramy na patchu 2.2. Dotyczy to zarówno tych nierozegranych w obecnej fazie, jak i tych w fazie pojedynków i play offach. Przypominam także iż dziś każdy musi mieć rozegranych 5 meczów.
Nie 11:37, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Meczu Bushmen - Mintaj nie udało sie rozegrać, głownie z mojej winy ponieważ nie było mnie parę dni w domu... Jednak mecz i tak nie miał żadnego znaczenie w naszej grupie ;] pozdrawiam
Pon 0:39, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaimada
Tur Mod

Posty: 2228

Skąd: Łódź

Bush skoro nie było cię w domu kilka dni tzn., że Mintaj nie mógł z tobą grać. Przykro mi, ale tym razem stosuję WO na korzyść przeciwnika.
Mecz bushmen vs Mintaj ma zostać potraktowany jako WO na korzyść Mintaja. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans i przypominam, że kolejne mecze gramy na patchu 2.2.
Pon 8:31, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)