Ostatni bój

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat
Ostatni bój

Kto zwycięży w Historycznych Pojedynkach?
76%
 76%  [ 16 ]
23%
 23%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 21

Post Ostatni bój

Po ponad 20 dniach ciężkiej walki to oni doszli do finału - Kicek i Arturo3H. To nie 1. ich spotkanie w tym turnieju. W fazie pojedynków mecz skończył się bezbramkowym remisem, ale co ważne to Kicek wygrał tamtą grupę. Z tego powodu jest faworytem dzisiejszego meczu. W drodze do finału, nie bez problemu, odprawił z kwitkiem ...Koshaolina... justyna i szymę. Z kolei trener Czech Arturo jest dość niespodziewanym finalistą. Przed losowaniem drużyn nikt nie chciał trafić na naszych południowych sąsiadów, a jednak ten gracz poprowadził ich do tego najważniejszego meczu całego turnieju. W fazie pucharowej udało mu się pokonać Inko, karola_p i swojego przyjaciela Irasa. Czy uda mu się sprawić jeszcze jedną niespodziankę?? Cóż przekonamy się już niebawem.
____________________________Kicek 2-0 Arturo3H

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Śro 8:04, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 16:46, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

Panowie zagrajcie mecz nie chciałem dawać terminu w dobrej wierze, ale.... Wink
Sob 18:59, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora

Nie moja wina,że Arturo tak długo się przygotowuje do tego meczu cool
Ja tam mogłem grac od chwili kiedy powstał temat wink
Sob 19:02, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora

dziwne ze do mnie ani razu w tej sprawie nie napisałes ale ok mozesz grac zdzier cool
Sob 20:08, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora

Macie czas do wtorku do 24.
Pon 17:11, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 0 Arturo3H

Co tu dużo mowić...miałem lepszy team, więc wiedziałem, że moje szanse są większe.
W dodatku wchodząc do formacji zobaczyłem czerwonego Robbena i Kuyta. Żyć nie umierać.

Mecz się rozpoczął. Przejęcie piłki na środku, dogranie do Kuyta, ten balansem ciała mija obrońce i wrzuca w pole karne. Tam już czeka na piłke RvN i mamy 1-0. Komfortowa sytuacja. Objąc prowadzenie w 2 minucie spotkania. Arturo chyba był tym lekko oszołomiony, bo w 5 minucie <czyli chwile później> Robben znalazł się w sytuacji sam na sam,ale przestrzelił. Co dalej się działo...hmm...miałem inicjatywe na boisku. Niestety moi zawodnicy nawet z dogodnych pozycji strzelali prosto w bramkarza. Arturo miał jedną 100% sytuacje po rzucie rożnym. Koller bodajże uderzył z główki, piłka trafia w któregoś obrońce i zmyla VdS. Na szczęście na posterunku był Van Bommel, który wybił z linii bramkowej. To tyle jeśli chodzi o pierwszą połowe i emocje z nią związane.
W strzałach 10-4.

W drugiej połowie dołożyliśmy oboje dokładnie po cztery strzały. Groźniejsze były te po stronie Arturo, jednak nie udało mu się wbić futbolówki do siatki i zdobyć bramki wyrównującej wynik spotkania. Ja dałem się zepchnąć do defensywy i oddałem raczej pole gry Czechom. Należała im się bramka,ale jak wiadomo piłka jest niesprawiedliwa i to ja zadaje ostateczny cios. Tym razem Robben rozpędza się przy linii...wrzuca...i gol z główki RvN. Co by nie mówić, była to druga wygrana główka RvN i 2 bramka. Czyli skuteczność w powietrzu 100% szczęśliwy

W strzałach na koniec 14-8.

Podsumowanie: 1 połowa dla mnie, 2 połowa dla Arturo. Wynik - dla mnie szczęśliwy

Mecz mógł się zakończyć różnie,jednak bramka na początku spotkania i spory pech w 3, 99% sytuacjach Arturo dały taki rezultat, a nie inny. Chociaż i tak wiem,że z czerwonym Robbenem i Kuytem tego meczu bym nie przegrał. wink Byłaby to porażka roku dla mnie, gdybym nie wykorzystał tak dobrej formy napastników radosny

dzięki za finał, do zobaczenia w następnym

Takim oto sposobem cała nasza trójka z pojedynku Holandia - Czechy na podium. Yeah szczęśliwy
Kolejność prawie jak w grupie, tylko Arturo z szymkiem zamienili się na miejsca zdzier

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 1:20, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:17, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

1 raz nie mam zastrzezeń do opisu przeciwnika. Kicek dokładnie oddał przebieg spotkania. Od siebie dodam tylko tyle, ze wbrew pozorom nie mam wielkiego "żalu" do wyniku. Fakt, stracone bramki (jeszcze z główki) bolą zdzier ale nie oszukujmy sie, Nie dosc ze grałem Czechami to jeszcze nie miałem ani jednej czerwonej strzałki, a Kicek niemal w 100% wykorzystał atuty swojego zespołu. Na pewno zasługiwałem na conajmniej jednego gola ale mówi się "życie", i tak czeskim teamem daleko doszedłem, szkoda ze nadal bez pasa... dzieki za dobry szpil pzdr

PS. "Święta Trójca" na podium wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 1:35, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 1:26, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

graty dla Kicka,jak widac mialm ostra grupe
P.S.wchodze na forum,patrze w HP Arturo cos napisal,pewnie opis finalu,mysle sobie pewnie jak zwykle beda zale itp. szczęśliwy a tu...mile zaskoczenie wink
Śro 14:40, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

"Po czym na ścianie celi napisał po łacinie –
Umarł Gustaw, narodził się Konrad
(Gustavus obiit, natus est Conradus)." wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 17:21, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pią 0:04, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)