Pojedynek: Brazylia - Argentyna

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Skąd: Lublin

Post Pojedynek: Brazylia - Argentyna

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 23. Lutego o 23:59!

Powodzenia!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 9:13, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 10 razy
Pon 17:23, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 6-1 Piero
_____________________________strzały: 13-15

Piero zagęśćił środek pola przez co na początku meczu ciężko było mi złapać odpowiedni rytm, po jakims czasie rozgryzłem to ustawienie i zacząłem grać. Piero na początku mocno zaatakował, w 15 minucie po zamieszaniu w moim polu karnym piłke do pustje bramki dobił Tevez, było 0-1. Pozniej bramki strzelali juz tylko moi podopieczni, w 25 minucie odrabianie strat rozpoczął Crespo. Kolejna bramke dołozył Ayala, który ladnie wykonczył dosrodkowanie z rzutu rożnego. Z kazda strzelana przeze mnie bramka oraz nieskutecznymi probami Piero z mojego rywala uchodziło powietrze, z tad tez m.in tak duzy wynik. Dzieki za mecz i powodzenia w dalszych meczach. Naprzód ARGENTYNA!

Niestety nie mam screena ze strzelcami bramek, poniewaz Piero za szybko nacisnął kółko radosny ale spoko, strzelców pamietam:
6:1 - Crespo

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 22:52, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:36, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

Justyn 2 - 1 Piero

Coz to powiedziec, ten mecz mial dwa oblicza: mianowice do kazdego z graczy nalezala dana polowaka, w pierwszej to ja wiodlem prym strzelajac bramake na 1-0, pozniej po moim zlym rozegraniu trace bramke. Cala polowke atakuje, jednak wiekszosc akcji rozgrywa sie na 35 metrze. Druga polowa to zaprzecznie mojej gry z pierwszej - znikam z placu istnieje tylko moj rywal, staram sie cos skonstruowac jednak bez rezultatu. Bramka na 2-1 to klasyk, jaki nieraz pewnie irytuje kazdego z nas, strzal nie w swiatlo bramki bramkarz wybija przed siebie i najszybszy jest napastnik gosci, bo obroncy rozplyneli sie w eterze. Jak na moje oko, mecz na remis... niestety zawsze mi czegos brakuje.
Dzieki i gratulacje.

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Wto 0:18, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:15, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 2-2 justyn
_____________________________strzały: ?-? (lost)

Dobry, wyrownany, szybki mecz. Justyn otworzył wynik za sprawa Kaki, który pomimo tego, ze był odwrócony tyłem do bramki zdołał strzelic bramke na 0-1. Do remisu po ładnym dryblingu do remisu doprowadził Cruz. Takim wynikiem zakonczyła sie pierwsza połowa, w strzałach 4-5. Podczas drugiej polowy obroncy argentynscy zostawili napastnikowi Brazylii za duzo miejsca, a ten mocnym strzalem zza pola karnego wyprowadził Canarinhos na prowadzenie. Do kolejnego remisu w tym meczu doprowadził Cruz, miał pozniej jezscze swietna sytuacje, aby ustrzelic hattrika, jednak zabraklo mu zimnej krwi. W 85 minucie nastapił lost... obaj uznalismy, ze nie ma sensu dogrywac tego meczu.
Dzieki za meczyk i powodzenia.

Wto 1:05, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

justyn - pRoMiL 4:0

W meczu duża przewaga strzałów była na korzyść justyna, ja bardziej sprawdzałem się w środku pola gdzie częściej utrzymywałem się przy piłce próbując ciekawych rozegrań akcji, jednak gdy już dochodziłem do bramki rywala jego defensywa powstrzymywała mnie tuż przed końcowym efektem a więc oddaniem strzałów, za to justyn strzela praktycznie wszystko to, co nadawało się zaliczyć do groźniejszych sytuacji, moje nieliczne choć groźne nie wpadają. Porażka zasłużona dzięki głupiej postawie defensywy, gdzie obrona u mnie stała sobie :/ nawet nie ruszyli dupska do piłki zły diabeł , a przy jednej z akcji po których padł gol to już w ogóle odechciało mi się gry, gdzie justyn napastnikiem wbiegał w pole karne to moi już nawet nie stali w miejscu ale dosłownie rozbiegli się na boki zszokowany torując tym samym prostą ścieżkę wprost do akcji sam na sam więc co na to miałem poradzić? ocb? Sprawiedliwszy wynik myślę, że i tak powinien być dużo niższy, bo mimo statystyk strzeleckich, wzrokowo był bardziej wyrównany niż efekt końcowy. wink

dzięki i powo!!!

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Wto 1:11, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 1:06, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

justyn vs bany 3:2

Pewna wygrana mogła byc większa ale byłem dosc nie skuteczny.

Inko 3:0 Justyn

Mecz zaczal sie dla mnie ... i dobrze i zle ... w 5 minucie Kaka zostaje sfaulowany w polu karnym... sedzia dyktuje "jedenastke".Do pilki podchodzi sam poszkodowany i... broni Doni (ale rym szczęśliwy ) Chwile pozniej rzut rozny, R10 zagrywa w pole karne i najnizszy w mojej ekipie (Robinho) strzela pierwszego gola. Pod koniec 1 polowy grubas (czyt. Ronaldo) podwyzsza na 2:0. W 55 minucie rzut rozny dla mnie.Ponowie R10 zagrywa w pole karne ale Justynowi udaje sie wybic pilke , na szczescie wpada ona pod nogi Juninho ktory podaje do Naldo a ten strzałem zza pola karnego trafia w slupek jednak pilka odbija sie tak niefortunnie ze odbija sie od Doniego i trafia do bramki Wink Pozniej mecz sie wyrownał, ale żadnej z ekip nie udało sie strzelić gola. Dzieki za mecz i powodzenia dalej.

Inko 2:0 Piero

Moja przewaga przez caly mecz. Powinno byc z 5:0 skonczyło sie na 2:0 :/ W tym meczu zawiódł Kaka ktory zmarnował duzo 100% :/ Dzieki za mecz

Inko 2:0 pRoMiL

Z poczatku wyrównany mecz, pozniej zaczela narastac moja przewaga, ale skonczyla sie w 34 minucie kiedy to Robinho dostał Czerwona kartke :/ Na szczescie w II polowie oddałem kilka groznych strzałow z czego dwa znalazły sie w bramce pRoMiLa. Rywal tez mial swoje okazje ale nic nie chciało wpasc do mojej bramki ;] Dzieki za mecz

Bany 4:1 Piero

PIerwsza połowa bez bramek. Na początku drugiej strzelam szybo dwa gole i to ustawiło mecz. Skupiłem się na kontrataku. Przeciwnik próbował ataować co przyniosło skutek w postaci bramki na 2:1. Moje kontry okazały się jednacz zabójcze po których strzeliłem jeszcze dwie bramki. w Strzałach 8-9 dzieki i pozdrawiam.
Pią 0:46, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 3-1 Bany
_____________________________strzały: 20-6

Szybki mecz. Do przerwy prowadzilem 1-0. Na poczatku drugiej polowy Bany za sprawa Messiego odrobił straty i na tablicy wynikow widniał wynik 1-1. Po tej bramce przejalem inicjatywe w meczu i mocno nacisnalem. 5 minut przed koncem meczu 3 punkty dla mojego zespolu uratował Crespo, ktory strzelajac jeszcze dwie bramki uzyskał w tym meczu hattrick.

Dzieki za mecz i powodzenia.

Pią 13:42, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Inko 1:0 Bany

Mecz rozpoczał sie wczoraj, a zakonczył sie dzis. Niestety przebiegu meczu nie pamietam... Jedyny gol wpadł w I polowie kiedy to Robinho oddał strzał na bramke Leo Franco, a ten tak niefortunnie interweniował że pilka wpadła pod nogi Kaki ktory oddał strzał na pusta bramke. Bany grał bardzo dobrze w obronie, ale gorzej w ataku co sprawiło ze prawie nie oddawał strzałow na moja bramke. Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Inko 4:2 Totomix

Dobry i szybki mecz. Juz na poczatku meczu powinienem prowadzic 2:0 ale Robinho zmarnował dwie dobre sytuacje.Na szczescie pozniej było juz lepiej. Najpierw gola strzelił Ronaldo, ale po chwili wyrownał jakis Argentynczyk. Na szczescie przed przerwa udało mi sie strzelic drugiego gola, chyba za sprawa Robinho.W strzalach 9-3 dla mnie. W drugiej polowie mecz sie wyrownał. Jednak to moi zawodnicy byli bardziej skuteczni, gdyz ok.60 minuty udało mi sie trzelić gola na 3:1. Szybka odpowiedz Totomixa i mamy 3:2. Jednak w 87 minucie Sobis pokonał bramkarza Argentyny i ustalił wynik na 4:2. W strzalach 16-10 dla mnie. Dzieki za mecz i powodzenia dalej.
Sob 12:49, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 4-4 pRoMiL
_____________________________strzały: 12-8

Zenujacy mecz w moim wykonaniu. Fatalna gra w obronie, do przerwy w strzalach 7-2, a mimo to był remis bo moi obroncy oddali rywalowi bramke za darmo. W drugiej polowie moja gra sie troche posypała, do tego bledy w obronie dalej sie zdarzały... do 90 minuty przegrywalem nawet 3-4, jednak remis uratował Riquelme po strzale z rzutu wolnego.
Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 19:56, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

To by było na tyle.
Na tym etapie turniej dla mnie dobiegł końca po fatalnej postawie w tej fazie rozgrywek :/.
Gratki wszystkim i powo tym którzy awansowali.

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Sob 21:58, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Proszę o aktualizację tabeli.
Awans uzyskali: Inko, justyn, totomiX. Gratuluję.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Nie 20:37, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 16:54, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)