Faza Pucharowa Turnieju
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

lukasso napisał:
to skandal iz tak doswiadczeni gracze ktorzy powinni blyszczec przykladem dla "mlodszych"graczy odstawiaja takie szopi a po kristo to juz w ogole sie tego nie spodziewalem
zauwazylem ze dla coraz wiekszej rzeszy graczy podoba sie ucieczka z meczow
KARAC BANOWAC
DYSCYPLINA MUSI PANOWAC ;] ehe
;p

p.s Czarny zrob cos w koncu bo ostatnio to nie ma turnieju bez skandalu
a te przedluzanie terminow z tak blahych powodow to juz w ogole Zal.

Specjalnie dla lukasso żeby nie było że tak od sobie wychodzę, pisałem do niego. Lukasso nie siej paniki i nie rób tu polityki i nie byłeś na meczu to nie prowokuj i stań z boku.

P.S. krzys to kristo2323

Ja tam się zgadzam z każda decyzją czarna to czarna grac to grać WO to WO tylko zgodnie z tym i nie będę protestował decyzja w waszych rękach ja zrobiłem tak i nie będą czekał aż iras sobie pogada przez tel w czasie meczu ostrzegłem go i wykonałem zadanie i tyle.

Pią 13:13, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

Widzę że ten turniej prowadzi co najmniej kilka osób więc rządźcie sami do końca turnieju a ja będę wpisywał wyniki.
Pią 13:20, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

Decyzja już zapadła w moim poprzednim poście wykrzyknik
Czekam na rozstrzygający mecz wykrzyknik

Proszę osoby trzecie o nie wcinanie się w czyjeś konflikty i nie sianie fermentu.
Pod groźbą ostrzeżenia!
Pią 14:17, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

Zagramy, gdy Kristo się odezwie, bo w tej chwili nie odpisuje.
Pią 14:49, 24 Sie 2007 Zobacz profil autora

Iras 0:2 kristo2323

Zacznę opis od tego że wreszcie normalne warunki gry , Iras wyłączył wszystkie zbędne programy ja też ja zrobiłem reseta a iras przyszedł do domu więc pewnie kompa dopiero włączył a jak grałem MR godzinę wcześniej i inne tury to taka masakra że szok . Może to jest przez to że nie wszyscy wyłączają inne programy albo pól dnia ściągają coś i wchodzą na grę i taka gra jest.

A co do meczu to walka walka , przez pierwsze 30min wynik był otwarty. Szczęście nie dopisało nikomu piłka mijała bramkę o milimetry albo trafiała w słupek. Pod koniec 1 połowy udało się strzelić gola po odbiciu bramkarza dobitka z 3 metrów. W 2 połowie udało się podwyższyć na 2:0 i nawet desperacka zmiana taktyki przez Irasa już nic nie wniosła w tym meczu.

mam prosbe do kristo zeby byl dostepny na granie tak juz kolo 14
gdyz zaraz jade na wioske pomagac a wieczor mam zajety;)
na Jage nie ide bo zbieram na wyjazd

pozdro
Sob 8:38, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora

pozdro

Prośba spełniona byłem stawiłem sie i ...... jeszcze teraz jestem ale później jak coś to po 22:00 jak zawsze jestem gotowy do gry.
Sob 15:27, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora

Bez obaw bo czas jest do jutra, jako że ostatni mecz 1/4 odbył się 24.08 + 2dni = 26.08

Sob 15:54, 25 Sie 2007 Zobacz profil autora

Lukasso umawiasz sie na daną godzinę i nie ma cię wczoraj prosisz o 14 i nic dziś o 10 się umówiliśmy i znowu cię nie ma. Misiu Jasiu wykorzystałeś 2 szanse to ty godzinę podajesz ja sie stosuje i na głupka wychodzę co ty mnie trenujesz ja w wojsku jestem apele mi kontrolne robisz ? Teraz zmieniamy zasady gry ja będę po 22:00 więc jeśli chcesz zagrać to napisz po 22.
Nie 10:58, 26 Sie 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Macie od tego gg, nie siejcie tu popeliny wykrzyknik
Nie 11:38, 26 Sie 2007 Zobacz profil autora

Panowie kristo i lukasso, macie czas do jutra godziny 23:59 nie chce dawać tu WO tylko dlatego że jest to 1/2 finału, jeżeli jednak do jutra także nie uda wam się zagraćwtedy przyznam WO na korzyść kristo.
Nie 23:15, 26 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 1 - 4 szyma

I rozpoczal sie pierwszy z dwoch meczow jakie maja do rezegrania totomiX z szyma w polfinale HC. Mecz rozpoczal sie od mocnej wymiany ciosow, obie reprezentacje stwarzaly naprzemian grozne sytuacje. W 20 minucie jedna z takich akcji przynosi bramke Łorwie, mamy 0-1. W 30 minucie kolejna skladna akcja i Łotwa podwyzsza na 2-0. Kostaryka nie potrafila sie podniesc po tym ciose i do przerwy taki wynik sie utrzymal. Strzaly do przerwy: 4-7. Na druga polowe Kostaryka wychodzi bardzo zmobilizowana, na poczatku drugiej polowy Kostraykanczycy oddaja kilka groznych strzalow, jednak dobrze broni Kolinko. W 70 minucie wysilki Kostarykanczykow zostaja wynagrodzone, strzelaja bramke kontaktowa, jest 1-2. Po tej bramce wydawalo sie, ze Kostaryka pojdzie za ciosem, jednak nie...Łotysze przeprowadzaja szybka akcje, pilka wrzucona ze skrzydla po strzale glowa laduje w siatce i jest 1 do 3. Byla to mniej wiecej 80 minuta, natomiast juz w 90 minucie Łotysze dokladaja kolejna bramke po niemalze identyczniej akcji i strzale z glowy. Koncwoy wynik to 1-4, w strzalach 8-11. Trzeba przyznac, ze Kostaryka w calym meczu nie byla lepszym zepsolem od Łotwy, jednak przegrana 1-4 byla zdecydowanie zbyt wysoka.

szyma 0 - 2 totomiX

W rewanzu podrazniony wysoka poraznka z pierwszego meczu, trener Kostaryki ustawia zespol w systemie 3-4-3. To ustawienie plus zaangazowanie i wola walki Kostarykanczykow pozwala im w szybkim czasie strzelic bramke, bylo to mniej wiecej w 15 minucie. Juz 10 minut po tej bramce Kostaryka doklada nastepna! Widac, ze dostali wiatru w zagle i nadal zaciekle atakuja. Łotysze starali sie odgryzac ofensywnymi akcjami, jednak nie byly one tak grozne jak akcje ich rywali. Do przerwy utrzymal sie wynik 0-2. Strzaly po 45 minutach: 6-4. Druga polowa przebiegala podobnie jak pierwsza, a z kazda minuta Kostaryka podkrecala tempo i coraz bardziej ryzykowala w tylach. Tak jak w defensywie Kostarykanczycy radzili sobie poprawnie, tak w ofensywie nie mogli porzadnie nastawic celownikow. Kostaryka do ostatnich minut starala sie strzelic bramke na 0-3 i w rezultacie doprowadzic do trzeciego starcia, jednak nawyrazniej tego dnia nie bylo im to dane. Łotwa w drugich 45 minutach miala swoje sytuacje, jednak nie potrafila trafic do bramki Kostaryki, strzaly na koniec spotkania: 9-9.

Teraz juz wiem, ze przegrywajac pierwszy mecz tak wysoko zamknalem sobie drzwi do finalu, mimo iz bardzo sie staralem w drugim meczu odrobic straty, czegos zabraklo i w rezultacie odpadlem. Ogolnie oceniajac ten dwumecz, moge powiedziec, ze szyma zasluzyl na awans do finalu. Dzieki za ciekawe mecze, ktore trzyamly w napieciu do samego konca. Zycze powodzenia w finale.

AWANS: s z y m a
Nie 23:57, 26 Sie 2007 Zobacz profil autora

kristo przepraszam Cie

wczoraj kolo 9 poszedlem do ziomka z dyskiem i stuknalem niechcacy nim i cos tam sie ruszylo
komp nie chcial czytac w ogole dysku
wiec pojechalem do brata informatyka i on tam cos zaradzil bo jakas gabeczka sie przesunela
dzis napewno zagramy i przepraszam za opoznienie ,organizatorow rowniez ,zreszta wiecie ze ja gram
wszystko w terminie zawsze
Pon 8:57, 27 Sie 2007 Zobacz profil autora

lukasso 2:3 kristo2323

lukasso 2:2 kristo2323

Schemat jak zawsze to samo gram dzięki temu udało sie wejść do finału.

[link widoczny dla zalogowanych] jak takie coś wpada to naprawdę fart niesamowity.

Pierwszy mecz ,
trace bramke po wrzutce i glowce,wyrownuje nieco pozniej po uderzeniu z wolnego.Giggs z 24m od poprzeczki
Potem te nieszczesne sito a 3 bramka to firmowy gol kristo
zejscie do boku przerzut na druga manke i sam na sam
w koncowce doprowadzam do wyniku 3-2 dla czarnuchow

Drugi mecz ,
Trace od razu bramke po wrzutce i glowce potem mialem sporo akcji no i strzelam w nich dwie bramki jedna to piekny wolej czubkiem buta z wyskoku Wink a druga pada po krosowym podaniu z polowy boiska i glowce earnshawa
niestety kristo znow strzela swoja firmowke
dobiega gosciem do linii przerzut i znow sam na sam Deja vu x5?

Zmarnowalem kilka dogonych okazji, np raz pilka przetoczyla sie po calej linii albo giggs z 6m nie trafia w bramke

Tak to wygladalo mniej wieciej

szkoda ze nie zagram z szyma;))
Powodzenia
Wto 8:29, 28 Sie 2007 Zobacz profil autora

Wto 15:56, 28 Sie 2007 Zobacz profil autora

kristo lepszej puenty w życiu nie widziałem szczęśliwy ... heheh

Unikaj zbędnego cytowania wiadomości która jest nad Twoim postem, tym bardziej jeśli to jest jakaś grafika.

Wto 16:03, 28 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)