Grupa A - Większa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

Czy Ala ma kota? ;)
Tak, pewnie, nie wybrażam sobie Ali bez kota :)
3%
 3%  [ 1 ]
Może ma a może nie ma. Skąd ja mam to wiedzieć?

GRUPA A - Większa

Siema. Adminostwo wyznaczyło mi grupę - Co pan zrobisz? Nic pan nie zrobisz wink Tabelę postaram się aktualizować jak najczęściej. Z góry przepraszam za błędy, które na pewno się pojawią, pisać do mnie na gg w takich sprawach radosny Oczywiście proszę zapoznać się z regulaminem. Życzę pięknej gry, ładnych bramek i dobrej zabawy. Sam co do wyjścia mam obawy - odkąd przestałem prowadzić grupy to regularnie wychodziłem dalej... trzeba przełamać ten mój przesąd wink

**********
Termin na rozegranie II Fazy Grupowej mija 17 sierpnia o godz. 23.59.

Finlandia
piotrek1989 - [link widoczny dla zalogowanych] - USUNIĘTY Z ROZGRYWEK!

soniak 0-2 pmcsp

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Czw 21:28, 16 Sie 2007, w całości zmieniany 26 razy
Wto 10:22, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

soniak 1:4 Kicek

Mecz rozpoczal sie bardzo dobrze. Szybko strzelilem bramke. Niestety za bardzo uwiezylem w to zwiciestwo. Rozluznilem sie z czego wynikly 2 fatalne bledy w obronie. Kicek to wykorzystal i wyszedl na prowadzenie 2:1. Pozniej troche sie zalamalem, odechcialo mi sie grac a Kicek dostal skrzydel po tych bramkach. Zasluzone zwyciestwo Kicka. Moge miec tylko pretensje do siebie i mam nadzieje ze w kolejnych meczach nie popelnie juz tego bledu.
Wto 11:12, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Prosze wszystkich z mojej grupy o umożliwienie rozegrania spotkań do godz.19.
Później wyjeżdżam i wracam dopiero we wtorek,więc w przypadku ewentualnego awansu jeszcze dam rade dalej zagrać w turnieju.

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 14:00, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 12:08, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 2-0 kicek
(finlandia) (Korea)

Juz w 8min na prowadzenie wychodzi Finlandia po rzucie rożnym. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana.Druga połowa była zdominowana przez Koree, lecz liczne akcje nie przyniosły bramki, pod koniec meczu z jednej z kontr strzeliłem drugą bramkę. W strzałach 11-8 dla mnie.

Dzięki kicek i powodzenia dalej.

Piotrek1989 0-0 Raku

Dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Wto 16:55, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:57, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 0 pmcsp

Wygrałem fartem ten mecz. Po pierwszej połowie w strzałach 2-10,ale tylko z jedną 100% sytuacja dla przeciwnika. Drugą połowe zalagowało przez gówniany serwer i z gry zrobiła się męczarnia,w której udaje mi się strzelić w samej końcówce zwycięską bramke.

pmcsp (Kolumbia) 1:0 (Finlandia) piotrek1989

Mecz toczony w szybkim tempie. W przeciągu całego spotkania oddałem niby więcej strzałów co nie zmienia faktu, że boło to równe dobre starcie. Zwycięska bramka pada zaraz przed przerwą po pięknym uderzeniu z ok 25 metrów Moreno. W drugiej była szansa na podwyższenie rezultatu ale zabrakło szczęścia. Dzięki.
Wto 17:00, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 2 Raku

Wyrównane spotkanie. Mecz toczony w szybkim tempie. Raku zdobywa pierwszą bramke po rzucie rożnym,a drugą po strzale z wolnego. Ja jedną po błędzie obrońcy a druga w sytuacji sam na sam. Każdy z nas mógł wygrać jednak stanęło na remisie.

dzięki za mecze

pozdr.
Wto 17:15, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

soniak 1:4 Raku

Ufff dobrze ze tylko tyle. Tak tylko moge skomentowac ten mecz. Do przerwy bylo juz 3:0. W drugiej polowie zmienilem taktyke i walczylem o honorowke. Udalo mi sie to w ostatniej akcji meczu. Ogolnie mecz zdominowany przez jedna druzyne.
Wto 18:17, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

No to ja zaraz wyjeżdżam i nie uda mi sie prawdopodobnie zagrac z marky_ramone ,bo wracam dopiero we wtorek. Dzisiaj byłem cały dzień ale sie nie odezwał - no nic,mówi się trudno.

Dzięki za udział w turnieju,bo chyba nie uda mi się przez to,że nie dograłem jednego meczu uzyskać awansu. Jeśli jednak jakimś cudem by się udało,to 1/8 rozegram we wtorek rano.

Pozdrawiam!
Wto 18:39, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 3-1 Soniak

W strzałach 19-4, więcej nie pamiętam.

Dzięki za mecz i powodzenia.
Śro 12:32, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

przepraszam wszystkich że sie nie odzywałem na gg, ale musiałem w poniedziałek pod wieczór wyjechać (właściwie opóściłem dom w połowie losowania do HC), zwłąszcza kicka bo w ten sposób już chyba ze sobą nie zagramy, tu chyba zastosujemy wynik 0:0 bo wina leży po obu stronach, mecze mogę grać od jutra bo dzis juz padam na twarz, tak więc jak ktoś będzie na gg to pisać, jutro raczej będę w domu od południa.
Śro 21:06, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Namiestnika Grupy - Raka proszę o anulowanie wszystkich spotkań piotrek1989 i wpisanie walkowerów na korzyść przeciwników.
Śro 22:26, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

pmcsp (Kolumbia) 2:0 (USA) soniak

pmcsp (Kolumbia) 0:0 (Mali) Raku

W pierwszym meczu zasłużona wygrana. Soniak w pierwszej połowie oddał tylko jeden strzał na moją bramkę, a już przed przerwą mogłem prowadzić wyżej. W drugiej połowie dokładam z rzutu rożnego jeszcze jednego gola.
W drugim meczu moim zdaniem strata przeze mnie dwóch pkt. Na tyle akcji co miałem powieniem coś strzelić, ale oddac muszę, że Raku w obronie grał dobrze. Co jakiś czas próbował wychodzić z kontratakiem i jeden z takich wypadów skończył się na poprzeczce mojej bramki. Blisko było. Dzięki.

pmcsp (Kolumbia) 2:1 (Finlandia) marky_ramone

Wyrównany mecz z przewagą jednego zawodnika po stronie przeciwnika. Już w pierwszych minutach sfaulowałem bezmyślnie od tyłu przed własnym polem karnym i dostełem czerwo. Trochę mi ręcę opadły ale cóż. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie udaje mi się strzelić bramkę na jeden zero po rozegraniu przed polem karnym i strzale z ok 15 metrów. Ok. 70 min. strzelam na 2:0 i już jest dobrze. Strzelcem Moreno (z główki). Przeciwnik jednak nie odpuszcza i strzela kontaktowego gola również po klepce przed polem karnym i strzale z dystansu. Na wyniku 2:1 się skończyło choć nie powinno się skończyć na 1:0 w czerwonych kartkach dla mnie...Dzięki.
Czw 10:07, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone (Finlandia) 3:2 (USA)soniak

mecz pod moje dyktando, powinno być wyżej dla mnie bo okazji było sporo, przeciwnik z rzadka groźne kontratakował, no ale trudno sie gra finlandią przeciwko USa

dzienks za meczyk
Czw 19:01, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

Przyznane walkowery:

marky_ramone 0-3 Raku(wyjaśnił mi sprawę na gg)

Sob 1:17, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora

Pewnie że możecie Wink Raku umówił się dziś na mecz z marky o godzinie 21, jednak ok. godziny 20 marky napisał Rakowi że nie będzie w stanie zagrać bo gdzieś wychodzi.
Sob 1:31, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Ale mi jest głupio smutny

No niby marky mi napisał, że jak Szyma nie pozwoli zagrać meczu to żebym wpisał sobie WO ale liczyłem na to, że Szymek (który zawsze rozgrywa mecze na ostatnią chwilę wink) da nam zagrać to spotkanie dzisiaj rano - a tu zonk.

Ja bym ten mecz jednak wolał rozegrać, jakby się dało tak rano bo jakoś tak głupio byłoby awansować przy zielonym stoliku...
Sob 8:06, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora

Szymek gra na ostatnią chwilę ale w terminie(było kilka wyjątków zdzier). Mięliście dość czasu aby zagrać ten mecz, decyzji swojej oczywiście nie zmienie także Raku możesz szykować formę na faze pucharową. Wink
Sob 10:14, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Ehhh trudno.
Ale i tak jest mi głupio awansować dzięki walkowerowi.
Jakoś cięzko mi się z tym pogodzić bo praktycznie to nigdy nie miałem walkowera w żadnym turnieju (oprócz Elite League) a tutaj najpierw z Piotrkiem teraz z Markym, dziwne uczucie...
Sob 10:19, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)