GRUPA B
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

GRUPA B

Witam w Grupie B najwazniejszego turnieju wakacyjnego " Holiday Cup "!! Rozgrywki sie rozpoczely, a polowa wakacji juz za nami! Mam nadzieje, ze kazdy bedzie zadowolony ze swojego wystepu w turze i nie bedzie wiekszych problemow w grupie. Zycze powodzenia! Najmocniejsza grupo! cool Mile widzane są też opisy i bramki z meczów

Marv 1 - 2 machel

Termin na rozegranie I Fazy Grupowej mija 12 sierpnia o godz. 20. Jednak jeśli ktoś do 8.08 sierpnia do godz. 23:59 nie będzie miał rozegranych minimum 7 spotkań zostaje usunięty z turnieju oraz trafia na Czarna Listę

W razie problemów typu nie dodalem punktow badz zle dodalem je itp. Prosze kierować na gadu!

Najgorszy gracz grupy: Marv

Gratuluje wszystkim graczom grupy nikt nie zostal usuniety na czarna liste choc robilo sie powoli goraco radosny Chcialbym przeprosic Kicka i Leszcza za problemy, ktore stworzylem mam nadzieje, ze juz nie bedzie tego typu problemow z moja osoba. No to chyba tyle mojego namiestnikowania jezeli ktos jeszcze wyczaji jakies bledy piszcie!!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 20:23, 13 Sie 2007, w całości zmieniany 82 razy
Nie 20:24, 05 Sie 2007 Zobacz profil autora

Marv wybierz ciemne tło na stronce 3dflags, bo widać takie ramki białę przy niektórych flagach Wink
Nie 22:36, 05 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 1-1 mati

Dla mnie to byl pierwszy mecz o stawke po dlugiej przerwie, rozpoczalem jednak bardzo dobrze. Saborio trafia w lezeacego bramkarza zamiast do pustej bramki, a chwile pozniej sam na sam nie strzela Nunez. Do przerwy strzaly 5-1 na korzysc Kostaryki. Na poczatku drugiej polowy Kostaryka wychodzi na prowadzenie 1-0. Od tego momentu to Arabia przejela inicjatywe w meczu, a przez to druga polowa byla znacznie bardziej wyrowanana. Trener Azjatow, przestawil zespol na styl bardziej ofensywny i w 75 minucie wyrownal, pozniej worcil do normalnego ustawienia. Do konca spotkania obie druzyny oddaly strzaly w slupki, a strzaly na koniec meczu to: 11-10 dla Kostaryki.

mati 2-3 totomiX

Na drugi mecz Kostaryka wyszla bardzo zmoblizowana, poniewaz miala swiadomosc, ze nie moze stracic w tym meczu punktow. Jednak w 20 minucie do Azjaci wyszli na prowadzenie i utrzymali je do konca pierwszej polowy. Strzaly na bramke wyrownane, w przerwie trener Kostaryki zmienil ustawienie zespolu, co poskutkowalo trzema bramkami strzelonymi w drugiej polowie, przy wyniku 1-3 dla Kostaryki, Azjaci w 85 minucie strzelili bramke na 2-3, jednak Kostaryka nie dala sobie wydrzec 3 punktow.

Dzieki za mecze.
Nie 23:00, 05 Sie 2007 Zobacz profil autora

Marv - mati 1:1

Mecz wyrownany

mati - Marv 7:1

hmm...zacial mi sie pad i ciagly sprint co owocowalo glupimi wpadkami w obronie i brak mozliwosci oddania strzalu...
Pon 11:45, 06 Sie 2007 Zobacz profil autora

mati-Leszczu 1:0

mecz jak mecz. gol mojego obroncy, ktory pobiegl w zupelnie inna strone niz naciskalem i wbiegl do bramki. Kretyn. W sumie mati mial przewage, a ja ledwo co mialem pilke. nie gralem swojego, bo bylem za bardzo wkur.iony na wczesniejszy mecz w Vanguard.

m2. 1-3

Mecze śmieszne, ze względu na to że wygrywali w nich ci którzy oddawali mniej strzałów, co za tym idzie mieli mniej sytuacji pod bramkowych. W pierwszym meczu w strzałach coś 14-5/6 dla machela, w drugim 14-8 dla mnie. W pierwszym pierwszy obejmuje prowadzenie, machel wyrównuje, ostatecznie strzelam na 2-1 po ładnej kontrze.
W drugim, machel strzela szybko dwie bramki, gra moim się nie układa i dopiero w 2 części zaczynają grać jako tako radosny ale nie skutecznie, a machel znakomicie wykorzystuje błąd mój w obronie i strzela pewnie 3 bramkę. Honor uratował peru Ross, dobijając strzał klaudika.

Co do klaudika to Klaudik dał pokaz swoich umiejętności strzeleckich w drugim meczu, w pierwszym nie grał dla tego udało się wygrać, marnując parę sam na sam, krew mnie zalewała patrząc jak gra, w dodatku żadnej główki nie wygrał mając bodajże 17 jmp. i hejdera (Farfan z 16 jmp i 15 hejder ściepywał prawie all). Idealnie nadawał by się on do wzięcia udziału w loterii specjalnej Klaudiusz - 5x5 wygrajmy razem szczęśliwy.
Nie żebym szukał usprawiedliwienia za porażkę, po prostu gram peru któryś mecz i nie mogę ścierpieć patrząc jak marnuje kolejne sytuację a 17 powa i acc ma chyba tyko na pokaz zdzier. Leszek...

Dzięki za mecze, powodzenia dalej, pozdrawiam radosny.

Wto 12:44, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 3-1 machel

Mecz znakomicie rozpoczal sie dla Kostarykanczykow, juz w 2 minucie Saborio strzela na 1-0. Ta bramka pozwolila im nabrac pewnosci siebie, co owocowalo licznymi akcjami bramkowymi. Kostaryka w pierwszej polowie miala sporo sytuacji sam na sam z bramkarzem, ktory jednak radzil sobie z napastnikami. Bramke na 2-0 strzelil R.Gomez w 40 minucie. Maroko w tej polowie nie mialo klarownych sytuacji. Strzaly na bramke rywala 9-4 dla Kostaryki. Druga polowa to juz bardziej wyrownana gra, Maroko strzela bramke w 60 minucie i probuje doprowadzic do remisu. Kostaryka jednak dzielnie odpiera ataki i w 85 minucie potwierdza swoje zwyciestwo strzelajac na 3-1. Strzaly na bramke: 13-7 dla Kostaryki.

machel 3-4 totomiX

CO TO BYL ZA MECZ! Zaczelo sie dobrze, w 5 minucie gola na 0-1 strzela Kostaryka. Jednak juz w 10 minucie Maroko ma rzut rozny, strzal z glowki w poprzeczke, pilka spada na piaty metr, marokanczyk dobija na pusta bramke...a jednak nie... L.Gonzalez wycina go rowno z trawa! po czym dostaje czerwona kartke, a sedzia dyktuje jedynastke. Trener Kostaryki dziwil sie co strzelilo do glowy Gonzalezowi, zeby faulowac w takich okolicznosciach. Rzut karny pewnie wykonany i mamy remis, w ciagu nastepnych kilku minut Maroko wykorzystuje chaos i nerwy w szeregach rywala i wychodzi na prowadzenie 3-1. Wielu po takim ciosie by sie nie podnioslo, ale nie Kostaryka, zawodnicy zdwoili wysilek i na przerwe schodzili z remisem 3-3! Przez cala druga polowe obie druzyny prowadzily rowna walke, kazdy chcial zdobyc gola na wage trzech punktow. Nikt sie nie spodziewal tego, ze to wlasnie Kostaryka strzeli zwycieskiego gola, ta sztuka udala im sie w 80 minucie! Do konca spotkania wynik nie ulegl juz zmianie. Strzaly na koniec meczu: 13-12.

A tak radowali sie kibicie po tym jak ich druzyna w kapitalnym stylu zdobyla komplet punktow:

Wto 14:10, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

karol_p - mati
m1. 0-1
m2. 2-1
Mecz jeden - pierwsza część dla mnie i 0-0. Druga dla matiego, wykorzystał to i 1-0.
Mecz dwa - pierwsza połowa dla mnie cała, zdobywam 2 gole. Druga wyrównana, matiemu udaję się strzelić tylko gola.
Dzięki za mecze, powodzenia dalej, pozdrawiam.
Wto 16:33, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Leszczu - mati
2:1
Przewaga matiego, jednak niezawodny Adebayor zapewnia pierwsze 3 punkty w turnieju. Jeszcze w 90. minucie mógł skompletować Hat-Tricka, jednak jego strzał znakomicie obronił GK.
mati mógł wygrać, jednak niepotrzebnie dużo strzelał z trudnych pozycji.

3:1 (2:0)
Do tego meczu podchodziłem oczywiście ze świadomością straty 6 punktów (ze względu na moją formę, a raczej jej brak). Pewnie by tak było, gdyby nie to, że totomiX grał słabo w ofensywie, więc nie stwarzał praktycznie żadnych sytuacji. Togijczycy ze swoim Adebayorem, zmotywowani przez trenera pozwalali sobie na coraz częstsze wypady pod bramkę Kostaryki. Właśnie dwie z takich akcji zakończyły się golami kapitana Togo. Do przerwy Togo prowadziło 2:0 i było bliskie zdobycia 3 punktów w meczu. Drugą połowę rozpoczęli równie dobrze jak pierwszą. Tym razem do siatki trafił inny napastnik z Afryki - Malm. Wynik 3:0 już chyba dawał do zrozumienia rywalom, że szczęścia mogą poszukać dopiero w drugim meczu. Jednak gdy sędzia trzymał gwizdek w ustach, niespodziewanie do bramki trafił xyz, dzięki czemu Kostaryka zachowała twarz, mimo porażki.
W strzałach:
8-5 (do przerwy: 5-4)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

totomiX - Leszczu
2:1 (0:1)
Ten mecz znowu zaczyna się od bramki dla Togo, a strzelcem jest Malm. Togo grało bardzo dobrze w pierwszej polowie meczu, jednak nie potrafili udokumentować tego drugim golem. W pierwszej części meczu Togo prowadziło 1:0 i zapowiadała się powtórka z pierwszego meczu... Jednak dzięki lewoskrzydłowemu reprezentacji Kostaryki (Nunez) zdołali oni wyrównać, a następnie wyjść na prowadzenie. Ale czy to znaczy, że to on strzelił oba gole? Otóż - nic bardziej mylnego. 2 razy uderzał z ostrego kąta, a bramkarz Togo, który stał jak wafel, odbił piłę wprost pod nogi nadbiegających rywali. To dzięki Nunezowi i Panu z Togo Kostaryka zdobywa 3 punkty.
7-5 (do przerwy: 1-4)

Dzięki za oba mecze, powodzenia radosny
Wto 20:21, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Tu to chyba o zagrożeniach nie będę się wypowiadał ;/ Aż żal patrzeć no to... Jedynie co zrobię to:
Przypomnę, że jeżeli ktoś nie rozegra dzisiaj minimum 7 meczy! zostaje usunięty z turnieju i trafia na Czarną listę, a za niego wchodzi gracz rezerwowy.

Proszę namiestnika o aktualizację tabeli w godzinach wieczornych!
Śro 8:56, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

Juz aktualizuje i dzis rozegram 7 meczy chyba ze nikt mi sie nie pojawi...

Zagrozeni sa:
Ja xD
Szyma
karol_p
totomix

edit:Tabela zaktualizowana no bierzemy sie do grania ludzie!
Śro 8:59, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

karol_p - marv
m1. 2-1
m2. 2-1

Mecz pierwszy zaczął się od naporów Peru, groźny strzał Guerero odbija bramkarz piłka odbija się na linii bramki, podbiega Cominges i przepięknym strzałem z woleja wybija ją z pustej bramki na 16 metr szczęśliwy, dzięki temu wiemy kto będzie rywalem klaudiusza w loterii specjalnej Klaudiusz - 5x5 wygrajmy razem szczęśliwy. No i w końcu udało się po zmasowanych atakach zdobyć gol, ale tuż przed przerwą tracę prowadzenie, Marv wyrównuje. W strzałąch 7-5 czy jakoś tak. Druga połowa to napory moje, przeplatane atakami marva. Farfan zdobywa zwycięskiego gola, ale tuż przed końcem marv miał swoje okazje by doprowadzić do remisu. 12-8 w strzałąch dla mnie.
Drugi mecz inna historia. Szkoci zdobywają bramkę pierwsi, błąd bramkarza który odbijając piłkę zawdział ją jakoś nogam, tak że wpadła ona wprost pod nogi napastnika Szkocji i 1-0. Później karny i nie ma Guerero nie trafia w bramkę szczęśliwy. Od starty gola Peru dominuje ale nie udaje im się przed przerwą strzelić. Druga połowa na szczęście bramki przyniosła, najpierw dobrze wykonany rzut wolny przez Comingesa i później dobre trafienie FarFana. W między czasie czerwo dla obrońcy szkocji. W strzałach 21-5 dla mnie radosny. Dzięki za mecze, powodzenia dalej,
Śro 11:06, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

Pocieszajace jest to, ze nie liczac LPS nie stracilem zadnego gola w karnych, a byly 3 karne. W tym 2 obronione i 1 przestrzelony.. 2 w EC i 1 w Holiday
Śro 11:12, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

Kicek, szyma na co Wy liczycie?
Śro 11:26, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 4 - 1 karol_pomarancza

Byl to pierwszy mecz w turnieju w ktorym Wanchope byl naprawde w wysokiej formie, dotychczas najczesciej siedzial na lawce z powodu jej braku. Juz w 15 minucie Wanchope przyjmuje na klatke piersiowa pilke dosrodkowana z lewej strony i spokojnie pakuje ja do siatki. Po dziesieciu minutach Wanchope znakomicie wymanewrowal dwoch peruwianskich obroncow i celenie uderza na bramke, mamy 2-0. Peru w tej polowie wcale nie bylo gorsze od Kostaryki, strzaly w polowie: 5-7 na korzysc Peru, jednak brakowalo wykonczenia tych groznych akcji. Druga polowa rowniez wyrownana, w 65 minucie Peru strzela kontaktowa bramke na 2-1, juz wydawalo sie, ze bedzie zacieta walka do ostatnich minut, jednak R.Gomez podwyzsza na 3-1 dla Kostaryki. Chwile pozniej hat-tricka kompletuje Wanchope, ktory potwierdza zwyciestwo swojej reprezentacji strzelajac na 4-1. Strzaly na koniec spotkania: 9-10.

3-1

Mecz pod moje dyktando, choć Marv groźnie kontrował i musiałem być cały czas bardzo skupiony... w strzałach 18:9.

szyma(Łotwa) 2-1 (Szkocja)Marv

1-0
1-1
2-1

W tym meczu dosłownie zmiażdżyłem rywala jednak bramkę na wagę zwycięstwa zdobyłem dopiero w lost time, w strzałach 15:3.

Dzięki za mecze. Wink
Śro 12:06, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)