Grupa B - większa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa B - większa

UWAGA:
Termin na rozegranie II Fazy Grupowej mija 17 sierpnia o godz. 23.59.

Proszę o zapoznanie się z Ogólnym Regulaminem Turniejów :
oraz z Regulaminem turnieju :

Witam w 'wiekszej' GRUPIE B w II fazie grupowej turnieju HOLIDAY CUP! Na poczatek gratuluje wszystkim awansu i zycze powodzenia w dalszych rozgrywkach. W tym watku nalezy umieszczac wszystkie wyniki grupowych spotkan, bedzie rowniez sympatycznie jak pojawia sie ciekawe opisy meczow, screeny, czy tez bramki z meczow. Licze na to, ze uda nam sie rozegrac nasza grupe w milej atmosferze i bez zadnych problemow. Smialo mozna juz rozgrywac mecze grupowe!

Michal697
/ SZWAJCARIA / [link widoczny dla zalogowanych] - GRACZ USUNIETY!

/ KOSTARYKA / [link widoczny dla zalogowanych]

TABELA:

Nick_________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
1.Sebo2109_____05___04__00__01__12__05__+07___012  - AWANS !
2.Arek25_______05___03__01__01__13__10__+03___010  - AWANS !
3.totomiX______05___02__02__01__10__07__+03___008  - AWANS !
---------------------------------------------------------------------
4.Czarny_______05___01__03__01__10__08__+02___006
5.justyn_______05___01__02__02__08__08__+00___005
6.Michal697____00___00__00__00__00__00__-00___000 - GRACZ USUNIETY !

Michal697 0-3 totomiX - WO

PAMIETAJCIE, ZE GRAMY MIEDZY SOBA TYLKO JEDEN MECZ!

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 11:46, 18 Sie 2007, w całości zmieniany 7 razy
Wto 1:18, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

Skąd: Wrocław

sebo2109-justyn 3:1

Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany.Pierwszą bramkę strzelił Frei w niewiarygodny sposób(sam się zdziwiłem)na odpowiedz przeciwnika nie trzeba było długo czekać(rzut rożny i gol) wiec zrobiło się 1:1.Rzut wolny dla mnie podanie do sanderosa i piękne okno i 2:1 dla mnie.
Przeciwnik zmienił ustawienie na bardziej ofensywne,czego wynikiem były Moje ciągłe kontrataki w tym chyba 3 okazje sam na sam(no i gol na 3:1). Przeciwnik był strasznie wymagający,jeden mały błąd kończył się sam na sam.

Sebo2109-Czarny 2:1

Mecz musiał być wyrównany(wkońcu grałem z Czarnym szczęśliwy )
Zaczeło się dobrze dla mnie bo oto kolejny raz Frei otworzył wynik spotkania strzelają z główki.
No i jak zawsze nie musiałem długo czekać na bramke na 1:1.Końcówka była nerwowa,ale oto Yakin nie atakowany przez nikogo na 17m popisał się mocnym strzałem na 2:1 i taki wynik pozostał do końca.

Dziękówa za mecz... szczęśliwy
Pozdro
Wto 23:39, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

justyn napisał:

Miałeś sporo farta, 0 klarownych sytuacji. Powinienem to wygrać.
Wto 23:45, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

P O D S U M O W A N I E

W pierwszym dniu spotkan w GRUPIE B, rozegrano 3 mecze. Objawieniem pierwszego dnia zostal Sebo2109, ktory ogral dwoch faworytow, a mianowicie Justyna 3-1 i Czarnego 2-1, a w obu tych spotkaniach Alexander Frei otwieral wyniki i byl wiodaca postacia w ofensywie Szwajcarow. Trzecim, a zarazem ostatnim meczem pierwszego dnia, byla konfrontacja Czarnego i Justyna, ktora po niezbyt porywajacym widowisku zakonczyla sie wynikiem 0-0, chociaz jak twierdzi jeden z kibicow to Czarny byl blizszy zdobycia 3 punktow w tym spotkaniu. Po pierwszym dniu, na prowadzeniu znajduje sie Sebo2109 z 6 oczkami, po 1 punkcie maja Czarny i juztyn, reszta zawodnikow nie rozgrywala jeszcze swoich meczow, tak wiec totomiX, Michal697 i Arek25 maja po 0 punktow.

***********************************************************************************************

totomiX 3-3 Czarny

Obaj trenerzy byli tej nocy na fali, takze gra toczyla sie bardzo szybko i sprawnie. Nie poamietam w jakiej kolejnosci padaly bramki, ale najwazniejsze jest to, ze na wynik koncowy byl 3-3. Ogolnie wyrowanany mecz, i remis to chyba sprawiedliwy wynik. Dzieki za meczuk : zdzier i powo w dalszych grach.
Śro 1:16, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Czarny napisał:

Bez komentarza.Najlepsze określenie ...,,Ale z ciebie fartuch '' LOL
Najlepsze jest to jak czarny nie wygra lub co gorsza przegra to ZAWSZE tylko dlatego ,że ktoś miał szczęście... jeszcze raz LOL.
Śro 11:10, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Pisze ten post w imieniu michala697

Michałowi zepsuł się komputer i nie będzie mógł na nim grać, lecz z uwagi na to, że mieszka niedaleko ode mnie będzie wszystkie swoje mecze rozgrywał u mnie. Jeszcze nie wiadomo tylko czy będzie mógł rozmawiać ze swojego nr gg. Jeżeli nie , będzie pisał ode mnie.
Śro 12:48, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 1- 0 Michal697

Caly mecz byl wyrownany, podczas pierwszej polowy to Michal byl strona przewazajaca natomiast podczas drugiej przwazala moja reprezentacja Kostaryki. Strzaly do przerwy 0-4 dla Michala, to nie znaczy, ze Kostaryka w ogole nie atakawalo, trener nakazal dosrodkowania w pole karne, ktorych byl sporo, jednak napastnicy nie oddawali z nich strzalow. W drugiej polowie Kostaryka zmienila taktyke i starala sie wiecej strzelac z dystansu, w 60 minucie R.Gomez mocno uderza w slupek, po czym pilka odbija sie od plecow interweniujacego bramkarza i wpada do bramki, jest 1-0. Szwajcarzy nie atakowali juz tak groznie jak w pierwszej polowie, Kostaryka natomiast mogla podwyzszyc swoje prowadzenie, jednak zabraklo im skutecznosci. Strzaly na koniec meczu: 5-6.

Dzieki za mecz i powodzenia.
Śro 16:35, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Czarny (Ekwador) 3:1 (Szwajcaria) michal697

Mecz dość wyrównany. Statystyka strzałów na koniec to 12:12. O zwycięstwie zadecydowało to, że michal697 grał dość nerwowo co było widać od początku spotkania. Ja spokojnie kontrolowałem przebieg meczu, ponieważ już w 2min spotkania (1 akcja meczu) Delgado załadował na 1:0. Potem pod koniec 1 połowy podwyższył Tenorio po dobitce strzału Borjha. W drugiej połowie widać było, że Szwajcarzy jeszcze nie oddali zwycięstwa i podejmują ostrą walkę. Szybkie podania i natarcie udało się, bo Frey po dobitce strzela kontaktowego gola. Na nic się to jednak zdało, bo po pięknym podaniu od Kaviedesa, ładnym strzałem z głowy po koźle popisał się Tenorio obok wychodzącego bramkarza (obejrzyj!). Dzięki za mecz i powodzenia! Muszę wygrać jeszcze ostatni, żeby myśleć o wyjściu z grupy...
Śro 17:48, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 1- 0 Sebo2109

Mecz nieciekawy, Kostaryka nie mogla zlapac rytmu gry i ciezko jej bylo skutecznie atakowac. Szwajcaria natomiast grajac 2 napastnikami nie mogla przebic sie przez obrone rywali, ktorzy skutecznie blokowali wiekszosc strzalow. Do przerwy 0-0, druga polowa wygladala podobnie jak pierwsza, z ta roznica, ze w 89 minucie Kostaryka przeprowadzila skladna akcje, pilka powedrowala ze srodka na lewa flanke, po czym Centeno scial z nia do srodka i puscil lekkiego szczurka obok interweniujacego bramkarza. Wynik 1-0 nie ulegl juz zmianie, strzaly na koniec meczu: 7-9 dla Szwajcarii.
Śro 19:13, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

sebo2109- arek25 4-2

To Mój najciekawszy mecz w 2 fazie grupowej.
Rozpoczełem go kiepsko od straconej bramki,pożniej miałem 2 sam na sam które zmarnowałem.Wkońcu strzeliłem na 1:1 i od tego momentu zaczeło się ciekawie.Następnie stzreliłem na 2:1 a po chwili na 3;1 i myślałem że po meczu,ale przeciwnik błyskawicznie odpowiedział na 3:2 strzelając bramke kontaktową.To już końcówka meczu i Moja bramka na 4:2.

Pozdro
Śro 22:22, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Namiestnika Grupy - totomiX'a proszę o anulowanie wszystkich spotkań michala697 i wpisanie walkowerów na korzyść przeciwników.
Śro 22:26, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora

Mogę grać jutro od 14:45 do 18:00 lub 19:00
;]

Wyniki michala jak są liczone?

* * * * * P O D S U M O W A N I E * * * * *

Zdecydowanie wydarzeniem dzisiejszego dnia bylo zdemaskowanie przekretu Michala697 & Piotrka1989, obaj organizatorzy zostali usunieci z turnieju i trafili na Czarna Liste. Wszystkie mecze w naszej grupie z udzialem Michala697 zostaly anulowane, i wszystkim zostaly przyznane wyniki 3-0. Niestety Czarny i totomiX zdazyli zagrac dzisiaj z Michalem697(czyt. Piotrkiem1989 wink ), troche sie dodatkowo pomeczyli na marne, ale moze im to wyjdzie na dobre. W dniu dzisiejszym zmierzyli sie ze soba rowniez Czarny i totomiX, po wyrownanym i szybkim meczu podzielili sie punktami. Swoje kolejne dwa mecze rozgral dzisiaj Sebo2109, w pierwszym nie podolal totomiXowi, z ktorym przegral 1-0, a w drugim juz wygral 4-2 z Arkiem25, dla ktorego byl to pierwszy mecz w grupie B. Sebo2109 zakocznyl juz rozgrywki w grupie B, wygral 4 mecze i zanotowal jedna porazke, po takim rezultacie moze juz byc pewien awansu do fazy pucharowej. Reszta stawki bedzie jeszcze toczyla zaciete boje o awans, warto zaznaczyc, ze po wykluczeniu Michala697 zostalo 5 osob w grupie, a nadal awansuja 3 z nich!
Czw 0:00, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

panowie :Totomix i arek25 ODPISUJCIE mi ,na moje wiadomości gg...
Czw 16:37, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

totomiX 2-2 justyn

Pierwsza polowa tego spotkania wcale nie zapowiadala tego, ze w koncowce mecz bedzie tak pasjonujacy. Pierwsze 45 minut to wzajeme badanie mozliwosci rywala, nalezy zaznaczyc, ze w tej polowie justyn oddal wiecej strzalow: 3-6 dla niego. Poczatek drugiej polowy wygladal podobnie, jednak w 65 minucie R.Gomez silnie uderza w dlugi rog bramki, pilka trafia w slupek... toczy sie wzdluz lini bramkowej...wpadnie ? nie wpadnie ? Wpadla, a pomogl jej Izraelski obronca, ktory wjechal z nia do bramki. Po tej stracie gola, justyn przestwia formacje i nakazuje zespolowi atakowac. Dalo to efekt w 80 minucie, mamy wyrownanie 1-1. Justyn nie zmienia formacji, co oznaczalo, ze interesuja go tylko 3 punkty, w efekcie tego po chwili od straconej bramki Wanchope dobrze uderza pilke z dystansu i mamy 2-1 dla Kostaryki. Gdy juz wydawalo sie, ze tak zakonczy sie to spotkanie, Izrael zaczyna od srodka po straconym golu, wymienia kilka podan i jeden z pomocnikow zagrywa prostopadla pilke przez srodek obrony Kostaryki do napastnikow, zagrana pilka przechodzi bezpanska, po czym dopada do niej napastnik Izraela, ktory tak wybornej sytuacji nie marnuje i mamy remis 2-2. Taki wynik utrzymal sie do konca, a strzaly na koniec meczu to: 6-8 dla justyna. Dzieki za meczyk.

P.S. Nie odpisywalem na gg, poniewaz nie bylo mnie w domu.
Czw 19:27, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

czyli wyjde chyba z 1 miejsca szczęśliwy Jeszcze nie wiadomo wink

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Czw 21:46, 16 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

Czw 21:35, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora

Podczas 3 dnia rozgrywek poznalismy kolejnego zawodnika, ktory zapewnil sobie awans do nastepnej fazy: jego nickname to Arek25. Arek25 wygral w dniu dzisiejszym 2-1 z totomixem i 3-2 z justynem, dla tego drugiego byl to ostatni mecz w turnieju, justyn z pieciu rozgranych spotkan dwa przegral, dwa zremisowal i otrzymal jednego walkovera, jego dorobek punktowy wynosil 5 oczek, niestety to za malo by awansowac. Jak wiadomo do fazy pucharowej awansuja 3 zespoly z grupy, dwa miejsca sa juz obsadzone, jedno pozostaje wolne. Walczyc o nie beda totomiX i Czarny, totomiX zagral juz komplet spotkan, oprocz przegranej z Arkiem25 zremisowal on dzisiaj z justynem 2-2. Totomix ma 8 punktow na swoim koncie, Czarny ma tych punktow 5, ale ma jeszcze jeden(ostatni w grupie) mecz z Arkiem25. Arek25 zapewnil juz sobie awans wiec w jego szeregi moze wkrasc sie rozluznienie, natomiast Czarny bedzie walczyl o swoje byc albo nie byc w turnieju, tak wiec zapowiada sie swietne spotkanie, po ktorym bedziemy mieli juz jasna sytuacje w grupie!
Pią 0:36, 17 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)