Grupa F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

sebo2109 3:0 farek
po takim meczu człowiek traci chęci na gre w WE.. napierałem cały czas i przeważnie to wyglądało tak: atak Chilijczyków strzał w 200-stu procentowej sytuacji (np. z 5 metrów) i słupek ew. przestrzelony, po czym kontra i gol rywala. w strzałach 7-14 dla mnie :/

sebo2109 7:2 farek
chyba 7:2... początek tradycyjny.. moje akcje gol rywala. potem wyrównanie i kolejny gol rywala tym razem w pełni zasłuzony radosny. po chwili wyrównanie po strzale głową i nadzieja na jakieś punkty, lecz popełniłem w obronie dziecinny błąd i zrobiło sie 3:2 dla Szwaicarów. Chcąc okazać moje zdenerwowanie po rozpoczęciu gry ze srodka podałem górą do bramkarza i nie wiedzieć czemu on sie przyglądał jak piłka wpada do siatki zamiast łapać( w sumie bardzo ładny gol z połowy) teraz to już mi sie zupełnie odechciało grać i zacząłem strzelać samoboje kolejne i podawać do rywala aby ten mógł strzelać bramki. w strzałach było tylko 8-7 dla sebo2109.
pomijam fakt ze oba mecze były pokazem slajdów ale to nie przyczyna takich wyników. w ogole nie umiem grać reprezentacją chile i poza tym moja forma jest BEZNADZIEJNA!!! Należy mi sie ban za poziom jaki prezentuje w tym turnieju.

sebo2109-rogal 3:2

Początek miałem kiepski i tak do ostatnich 25 min bo to od tamtej chwili zaczełem przeważać na boisku i z 2:1 dla przeciwnika zrobiło się 3:2 dla mnie szczęśliwy

Dzięki za mecz,,,,czekam na rewanż
Pozdro
Śro 20:23, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 7 - 0 Rogal

Do przerwy wygrywałem 6 - 0 po czym nastąpił lost... w drugiej dokończonej połowie strzeliłem tylko jedną bramkę choć miałem sporo sytuacji.

Dzięki za mecz... drugi mecz w innym terminie ponieważ Rogal musiał iść.

Śro 20:51, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

CRonaldo13 za totalne olanie turnieju zostaje wpisany na czarną liste na okres 2 miesięcy, a na jego miejsce wchodzi gracz rezerwowy levanter, proszą namiestnika o wprowadzenie go do terminarza i tabeli.

Czw 0:08, 09 Sie 2007 Zobacz profil autora

Rogal (Walia) 0 - 4 (Ghana) ...Koshaolin...

Do przerwy wygrywałem 1:0 a oddałem aż 16 strzałów w drugiej połowie już poprawiłem bardziej skuteczność i strzeliłem 3 bramki na 7 strzałów. Ogólnie mecz grany w lagach.

Dzięki za mecze...

Czw 15:49, 09 Sie 2007 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

sebo2109-rogal 6:0

Mecz jednostronny,przewaga we wszystkich elemantach czego wynikiem jest 6 strzelonych bramek 0 straconych,w strzałach 16:4 dla mnie
dzięki za mecz
Czw 16:30, 09 Sie 2007 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Ghana) 2 - 1 (Iran) Levanter

Levanter (Iran) 1 - 2 (Ghana) ...Koshaolin...

Szczęśliwe zwycięstwa ponieważ w pierwszym jak i w drugim meczu zwycięską bramkę strzeliłem w loss time lecz z przebiegu meczów myślę że zasłużenie wygrałem.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej...

Czw 16:36, 09 Sie 2007 Zobacz profil autora

soniak 7:2 levanter

Mecz prowadzony pod moje dyktando. Zdarzyly mi sie postoje w grze co wykorzystal Iran zdobywajac 2 bramki.

soniak 5:2 levanter

Szybko strzelilem bramke. Po tej bramce w natarciu byl Iran i wkoncu w 33 minucie strzelil na 1:1. Wzialem sie w garsc i dolozylem jeszcze w pierwszej polowie 2 bramki. Druga polowa lepsza w moim wykonaniu. Duzo niewykozystranych szans np. strzal glowa na pusta btamke gdzie pilka uderza w slupek. Mecz konczy sie ladna bramka Iranu.
Czw 18:43, 09 Sie 2007 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

sebo2109-Sławek89 5-0
sławek89-sebo2109 0-6

Opisuje oba mecze ponieważ obydwa były identyczne,moja przewaga była widoczna od początku do końca w obydwu meczach,ogramna ilość kontr i strzałów.

dzięki za mecze
Czw 19:38, 09 Sie 2007 Zobacz profil autora

minio99-levanter 1-0

niewidoczni malijczycy przez wieksza czesc spotkania, Iran marnował niewyobraząlne sytuacje.

minio99-levanter 0-1

własciwie spokojnie mogło sie skończyć wyżej 3 poprzeczki irańczyków którzy przechodzą samych siebie, jeśli chodzi o niewykorzystane sytuajce, Ja moje dwie perełki miałem sam na sam radosny

Ogólnie dwumecz dla mojego przeciwnika, zero gry z mojej strony
Pią 1:25, 10 Sie 2007 Zobacz profil autora
farek

Posty: 66

Farek 5-1 Levanter

w końcu znalazłem rozwiązanie na grę drużyną Chile. trzeba to jeszcze przećwiczyc

slawek89 - levanter 4:1

oba mecze bardzo wyrównane, wygrałem drugi mecz tylko przez to ze przeciwnik dostał czerwoną kartke

Zakonczenie fazy grupowej!!!

Dziekuje wszystkim za rozegranie meczy w terminie i mam nadzieje ze fajnie sie grało Wink
Po tabeli widac ze ta grupa nie była wyrownana,chodz jedne wyniki były naprawde ciekawe Wink
Nie obyło sie bez wykluczen,i to nad tym boleje,ale Levanter szybko wzioł sie do pracy szkoda ze mu zabrakło bardzo niewiele do awansu(przegrane bezposrednie starcie z farkiem) Wink
Zycze tym co awansowali do dalszych grup powodzenia,a tym co nie awansowali dalszych prob i jak najwiecej grania w turach!!! radosny

Mysle ze wywiazałem sie z roli namiestnika,ale oczywiscie wy to musicie ocenic, był to moj pierwszy raz) Wink
Rozgrywki w grupie F ogłaszam za zakonczone!!

Nie 20:33, 12 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)