Mecz o 3 miejsce

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat
szyma

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 2703

Skąd: Koło

Post Mecz o 3 miejsce
Finał rozegrany więc czekamy już tylko na mecz o miejsce 3.

lukasso 0-3 totomiX

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 13:06, 02 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:53, 29 Sie 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

W MECZ O 3 MIEJSCE W TURNIEJU HOLIDAY CUP ZMIERZYLY SIE DWIE JEDYNASTKI:

Walie do boju poprowadzil trener lukasso!

Natomiast jedynastka Kostaryki dowodzil trener totomiX!

Walia zdecydowala sie na gre z ustawieniem 4-4-2, natomiast Kostaryka wyszla na to spotkanie w ustawieniu 4-3-3. Pierwsze minuty to badanie mozliwosci rywala, w 15 minucie Kostaryka ma rzut wolny na 35 metrze, Martinez decyduje sie na strzal, trafia w poprzeczke, a pilka trafia pod nogi Kostarykanczyka, ktory niestety trafia w slupek... Ale co sie odwlecze to nie uciecze, Martinez znowu wykonuje rzut wolny, tym razem na 30 metrze i tym razem juz trafia bezposrednio do bramki rywala. Mamy 1-0. Walia w pierwszej rowniez atakowala, jednak nie stwarzala wielkiego zagrozenia pod bramka Porrasa. Natomiast Kostaryka podwyzszyla jeszcze na 2-0 i do przerwy wygrywala w takim wlasnie stosunku.
Druga polowa to bardzo dobra gra Kostarykanczykow, dlugo i umiejetnie utrzymywali sie pod bramka rywala nie pozwalajac Walii na rozwiniecie skrzydel reprezentacji. Walia starala sie atakakowac, jednak dobrze grali obroncy rywala, a strzaly ktore oddwali Walijczycy nie znajdowaly dorgi do siatki Kostaryki. Kostaryka w ciagu drugich 45 minut podwyzszyla sie na 3-0, po strzale glowa z rzutu roznego. Strzaly na koniec: 11-6 dla Kostaryki.
Podsumowujac, Kostaryka zagrala bardzo dobre spotkanie, dobrze rozbijala ataki rywala przy czym sama skutecznie atakowala, trzeba przyznac, ze Walia nie miala w tym meczu wiele do powiedzenia.

Skąd: Łdz

Graulacje! Kurde, i z totomiXem i z szymą lepszy stossunek w grupie radosny Ale widać to była rzeczywiście grupa śmierci Wink

;D
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)