GRUPA D - GW

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA D - GW
__________

Witam w Grupie D Grup Większych turnieju Holiday Cup 2 i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK

Oraz regulaminem turnieju Holiday Cup 2:------->
CLICK

__________________________

Termin na rozgrywanie meczów mija dnia 21 lipca o godzinie 23:59.

Kakaesiak 3:3 Reksul

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 20:42, 22 Lip 2008, w całości zmieniany 16 razy
Wto 17:48, 15 Lip 2008 Zobacz profil autora

adek4 3-0 Prz3m4s

Mecz w moim wykonaniu bardzo dobry szczególnie w tyle.Przez cały mecz kontroluje grę i rozprowadzam coraz to groźniejsze akcje.W 17 minucie po rzucie rożnym i głowię mojego obrońcy wychodze na prowadzenie.Do połowy wynik nie uległ już zmianie.Drugą połowę zaczynam też bardzo udanie i szybko podwyższam wynik na 2-0.Poźniej już tylko spokojna gra w tyle i jeszcze jedna dołożona bramka z rzutu wolnego pod koniec meczu.

Strzały 13-0

Score:

Scharner 17
Wallner 47
Ivanshitz 86

Ps.Przez pomyłkę zagraliśmy dwa mecze szczęśliwy ,ale nie zrobiło to różnicy.

Dzieki i powo dalej
Śro 14:14, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul 1 - 0 Prz3m4s

Całkowita dominacja z mojej strony(co dziwne rywal nie był do tego przekonany).Tylko nie wiem jak inaczej nazwać ,to ,ze przez całe spotkanie rozgrywałem sobie przeróżne akcje i prawie nie schodziłem z połowy rywala. Prz3m4s oddał jeden niecelny strzał na......aut;/ Jeżeli to nie jest przewaga ,to co nią jest? Z tak trudnym przeciwnikiem wyraźnie odczuwałem ,ze mam kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Niestety strzały moich napastników pozostawały wiele do życzenia;/ Albo obok albo w bramkarza;/ Raz jednak się udało.

Reksul 3 - 1 Kris10

Przewaga w ilości oddanych strzałów i groźniejszych akcji znaczna. Więcej rozgrywałem i próbowałem coś sklecić aniżeli sam biegałem za rywalem. Myślę,ze 3 pkt trafiły do dominującej strony w tym meczu.

Śro 14:54, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:1 Adek4

W 1 polowie przewaga przeciwnika i prowadzenie 1:0 do przerwy. W strzalach 4:4 do przerwy.W 2 polowie zmobilizowalem sie i trafilem 2-krotnie Takahara.W koncowce adek mial 2 okazje lecz 1 strzal obronil moj bramkarz a drugi minal nieznacznie bramke.W strzalach 10:9

pierwszy bramke trafia Prz3m4s.Przed przerwa jeszcze wyrownuje.W 2 polowie trafiam 2 bramki i pozniej przeciwnik popelnia bledy ktore zamieniam na 3 nastepne bramki.2 padly po bledzie bramkarza 1 po bledzie obroncy.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Śro 18:53, 16 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:47, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

W 5 minucie wychodze na prowadzenie.Chwile pozniej Kakaesiak trafia w poprzeczke.Do przerwy prowadze 2:0.Postanowilem zmienic taktyke ale sie nie oplacilo bo nie moglem oddac strzalu a przeciwnik trafil bramke kontaktowa.Zmieniam spowrotem taktyke i odrazu akcja i gol.Pozniej podwyzszam na 4:1.W strzalach 14:4
Czw 13:10, 17 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul 3 - 3 Kakaesiak

Jak najbardziej pasuje tu stwierdzenie ,że mecz meczowi nierówny....Dla mnie zdecydowanie najtrudniejszy rywal z jakmi grałem do tej pory. A np. Kris zmiótł go 4:1. Dziwne to wszystko jest;/ Rywal miał więcej z gry ,był po prostu lepszy ,dobrze ze miałem troche zimnej krwi i za każdym razem udało mi się dogonić wynik,ale byłoby cieżko gdyby Kakaesiak poszedł za ciosem przy którymkolwiek prowadzeniu...Wydaje mi się ,zę mogę się cieszyć z remisu.

Reksul 2 - 1 Adek4

Napisze tak: 1 połowa należała nieznacznie do mnie,2 zdecydowanie do Adka,a wynik mógłby byc zupełnie inny;/ W 1 połowie wykorzystałem 2 okazje i prowadziłęm 2:0 ,miałem szanse na 3 bramke,ale napsatnik wolał strzelać do kibicówszczęśliwyszczęśliwy Adek w tej połowie odpowiedział jedną groźną akcją w końcówce,co zapowiadało ciężką przeprawę w 2 połowie......I tak też było;/ Zaczął cisnąć niemiłosiernie;/ Nie schodził z połowy;/ Ale ja równiż miałem setke po rzucie wolnym..... Wreszcie zrobiło się 2:1 i myśłałęm tylko o końcu tego meczu....Na końcu przyfarciłem plus nie wykorzystałem kontry!!! Ważne,że 3 pkt trafiają do Kostaryki ,choć sprawiedliwszy byłby remis....

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Czw 16:36, 17 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 14:21, 17 Lip 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 183

Skąd: Granica KĘTRZYN

Kakaesiak 4-2 Prz3m4s

Jak to zwykle u mnie bywa, przez pierwsze mecze się "rozgrzewam", niestety obawiam się, że teraz może być za późno.

Jeśli chodzi o sam mecz, to stał on na bardzo wysokim poziomie. Prz3m4s władował mi takie bramy, że bezapelacyjnie mogą one startować do najładniejszych goli turnieju. Przebieg spotkania w miare wyrównany. Warto dodać, że mój przeciwnik prowadził nawet 1-2, lecz wszystko zmieniło się jak w kalejdoskopie.
Pią 0:53, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

bushmen napisał:
1/4
Bushmen 1-0 pizmak
Mecz bardzo wyrównany, zdobywam bramkę na początku spotkania, a później kontroluje sytuacje.
Bushmen 4-1 pizmak
Do przerwy prowadziłem 3-1 (strzały 3-2), bardzo dobra skuteczność Maroka.

Ps. mecz był rozegrany dużo szybciej, ponieważ kolega wyjeżdża na wakacje , pozdro.

Cos mi sie zdaje ze go chyba nie bedzie,ale mozna poczekac.
Pią 19:17, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 364

Skąd: Słupsk

kris10 0:3 pizmak

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Nie 21:29, 20 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:40, 20 Lip 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Posty: 183

Kakaesiak 2-0 adek4

Miałem sporo szczęścia. Nie byłem dziś w zbyt dobrej dyspozycji fizycznej szczęśliwy Na początku meczu udaje mi się po wspaniałej prostopadłej piłce wyjść na prowadzenie i do końca połowy staram się utrzymać wynik. Na początku drugiej dobrym strzałem z rzutu wolnego podwyższam na 2-0 i bronie wyniku do końca. Ogólnie adek4 miał przewagę w tym spotkaniu.
Pon 14:02, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 2:5 pizmak

Już mam kompletnie dosyć tej gry. Szkoda słów...

Pierwsza połowa dla mnie, druga dla pizmaka. Na porażkę na pewno nie zasłużyłem, ale skończyło się jak zwykle... zagubiony
Pon 15:46, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

pizmak 5-2 Prz3m4s

W 1 minucie objąłem prowadzenie zaś po 4 znów mamy remis. Rywal dołożył jeszcze jedną bramkę w pierwszej połowie i mógł mnie jeszcze pokarać parokrotnie w tej części spotkania. W 2 połowie przechodzę transformację i to ja dyktuję warunki na boisku przy biernej postawie rywala. Jakby był remis to nikt by się nie obraził.

Dzięki za grę radosny
Pon 15:48, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora

adek4 3-1 pizmak

Mecz dla mnie o nic.I tak już niemiałem szans wyjśc więc grałem na lajcie i spokojnie zwyciężyłem.Powodzenia wszystkim dalej.

Pon 18:28, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora

Nierozegrane spotkania:

pizmak - Kakaesiak
pizmak - Reksul

Wklejki z wyjaśnieniem nie rozegrania meczu proszę wklejać w odpowiednim temacie Wink Pzdr.
edit by michal697

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 19:51, 21 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:51, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

pizmak 2-1 reksul

Gracz był lepszy pod względem gry bo mi się nie chciało szczerze grać. Dzięki i powodzenia radosny
Pon 21:04, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)