GRUPA E (I Faza Grupowa)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

UWAGA!!!!
Termin na rozgrywanie meczów mija dnia 14 lipca o godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 10 lipca do godz.23:59 nie będzie miał rozegranych min. 5 meczy, w jego miejsce wchodzi rezerwowy, a delikwent ten trafia na Czarną Listę Graczy.

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Pon 22:07, 14 Lip 2008, w całości zmieniany 10 razy
Pon 20:47, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

michal697 1:1 Grzehu92
Grzehu92 1:3 michal697

Myślę, że mecze z lekką moja przewagą. Ale ogólnie rywal czasami stawiał duże zapory nie do przejścia pod bramkę.

dzięki za mecze i powodzenia dalej...
Pon 21:56, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch - Korea Płn. 1:1 mackal-Polska

Mecz dość wyrównany.
Zarówno jedna jak i druga strona mogła pokusić się o zwycięstwo,ale myśle ,że remis zasłużony.

Tu miejscami tylko się broniłem.
Rywal przez sporą część spotkania posiadał piłkę.
Boruc miał sporo do roboty.
Pod koniec meczu niewiele brakło,a bym wygrał(całkiem niezasłużenie)
Można powiedzieć,że udało mi się zremisować.

Wto 0:40, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Obydwa mecze wyrównane. W pierwszym goniłem wynik. W drugim meczu wyszedłem na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. W drugiej połowie lepiej zaczął grać rywal, ale kilka razy miał pecha lub ja miałem szczęście szczęśliwy. 15 minut przed końcem rozpoczął się festiwal strzelecki korei

dzięki, powodzenia dalej
Wto 1:08, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

michal697 5:2 Tomaszek
Tomaszek 0:3 michal697

Dobre mecze. W pierwszym na początku zyskałem przewagę. Ale jednak w późniejszym etapie meczyk się wyrównał.
Natomiast w drugim meczu bramki zaczęły dopiero padać jak rywal dostał czerwoną kartkę.

Dodam, że w pierwszym meczu fajnie okiwałem bramkarza lobując go i biorąc potem na szybkość Wink
Szkoda, że nie miałem frapsa włączonego;/

Wto 11:40, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
galomen

Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 14

galomen 1:1 Tomaszek
W 1 połowie moja przewaga lecz nie udało się strzelić gola. W drugiej połowie już wyrównany mecz. Tomaszek strzelił gdzieś w około 84 minucie ale na szczęście zdążyłem wyrównać w 89 minucie.
Ten mecz też na początku z moją przewagą ale już mniejszą i szybko na początku meczu zdobyte prowadzenie, ale od razu po strzelonym golu tomaszek wyrównał. W drugiej połowie każdy miał swoje okazję na strzelenie gola ale nikomu się nie udało.

galomen 0:1 michal697
Tutaj szybko zdobyta bramka. I ja mogłem doprowadzić do remisu i michał mogł też podwyzszyc swoje prowadzenie.
galomen 1:2 michal697
Tutaj też strzelona szybko 1 bramka przez michała i potem strzelenie bramki na 2:0. W końcówce strzeliłem gola kontaktowego. Jeszcze na samym końcu mogłem zremisować, ale się nie udało.

Ostatnio zmieniony przez galomen dnia Wto 12:58, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

W strzałach 15:6 dla Mnie.
Szlak może człowieka trafić jak się widzi tak fatalnie grających piłkarzy w napadzie.
Psuli niemal wszystko co można było zepsuć.
Rywal pokazał w tym meczu jak się wykorzystuje bramkowe sytuacje.
Wynik końcowy odwrotnie proporcjonalny do tego co się działo na boisku.

mackal-michal697 4:0

W strzałach 9:6 dla Mnie.
Tu pokazałem ogromną waleczność,a przede wszystkim dobrą skuteczność.
Jedną z bramek strzeliłem dość efektownym wślizgiem(niebawem pojawi się na You tube)

Do Marv-a
Proszę poprawić mój nick

W pierwszym meczu może i miałeś więcej strzałów, ale już nie mów, że wynik powinien być odwrotny. Akcje twoje kończyły się albo na moich zawodnikach, albo strzałem niecelnym.
A co drugiego emczu nie mam do czego się doczepić. Rywal zagrał skutecznie i pewnie.
edit by michal697

Edit:

Po prostu zagrałeś bardziej konkretniej w pierwszym meczu.
Ja więcej atakowałem,ale nic z tego nie wychodziło.
Za to Ty jak już zaatakowałeś to przeważnie kończyło się golem.
W moim odczuciu każdy na moim miejscu czuł by się trochę zawiedziony tym meczem,ale taka jest piłka
wink

Luz. Wyślij flachę pocztą Wink

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 14:42, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:24, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Wszystko zaktualizowane i nick poprawiony jezeli sa jakies bledy to piszcie na [link widoczny dla zalogowanych]
Śro 10:06, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
galomen

Posty: 14

galomen 0:2 s-m-o-l-u-ch

Już od 1 minuty s-m-o-l-u-ch zyskał ogromną przewagę i zasłużone zwycięstwo.

galomen 3:2 s-m-o-l-u-ch

Tutaj też s-m-o-l-u-ch miał przewagę w całym meczu, ale ja strzeliłem bramke na 1;0 potem s-m-o-l-u-ch długo atakował i w końcu strzelił bramkę na 1;1 ale od razu po tej bramce ja strzeliłem na 2;1.
Następnie znowu długo atakował s-m-o-l-u-ch i w ostatnich minutach strzelił na 2;2. Ale już w doliczonym czasie ostatnia moja akcja przyniosła bramke na wagę zwycięstwa.
Śro 12:10, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Grzechu92 3:2

Mecz wygrałem w pełni zasłużenie ,choć jeszce w 80 minucie było 2:1 dla rywala;/ Hehe,ale ja zawsze gram do końca,wiec gdy strzelilem wreszcie! na 2:2 (wczesniej slupek i kilkakrotne niecelne strzaly),poczułem ze mozna jeszce nawet wygrac! Tak tez sie stalo,notabene rywal strzelil mi obie bramki po rzutach rożnyxh ,gdzie krew mnie zalala normalnie;/ Poza tym nie stworzyl sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej;/

Reksul - Grzechu92 1:0

Bardziej wyrownany mecz,rywal rowniez mial swoje szanse ,ale wg mnie czesto podpalal sie iza szybko probowal strzelac ,totez jego uderzenia były strasznie niecelne;/ A mial kilka szans. Ja rowniez mialem swoje ,a udalo sie strzelic jedynego gola na wage zwyciestwa;]

Dzienks

Reksul - Tomaszek 2:1

Ogólna dominacja w meczu ,rywal strzela na kontakt w 88'. Spokojnie sobie grałem nie rozumiejąc czemu w Pucharach idzie elegacnko ,a w Ranku gram paranoje:Dszczęśliwy Niewazne,chyba zwreszcie znalazlem optymalne ustawienie:D Choc co by nie powiedziec ,rywal mial swoje 10 minut gdzie mogl wczesnie zdobyc kontaktowego gola....ALe zasluzona wygrana.

Reksul - Tomaszek 4:0

No tu juz dominacja nie podlega kwestii:Dszczęśliwy Mam nadzieje ,ze bedzie coraz lepiej i zaczne normalnie grac na ''swym poziomie''.....,to chyba ustawienie:D Meczyk udany,oprocz goli byl jeszce jakis slupek plus spojenie:D Nawet gol z główki wszedł. Ogólem przyjemne zwycięstwo:D

Dzienks+-

Reksul - Smoluch 3:2

Przegrywałem 0:2 ,by zwyciezyc,pomogła zmiana ustawienia i od razu lepiej sie gralo;] Rywal byl lepszy w 1 polowie ,w 2 nie istnial;/

Reksul - Smoluch 3:0

No tutaj grałem praktycznie tylko ja,od razu z ustawieniem z wygranego meczu;] Bylo niezle ,wykorzystalem (WRESZCIE) ,to co mialem szczęśliwyszczęśliwy

CD. (Nie dodane w Tabeli)

Reksul - Galomen 1:1

Moja przewaga,z której w sumie nic nie wynikało. Rywal jakims cudem wyrównał,a ja grałem jakbym myślał o czym innym;/ Lipny mecz ogólnie.

Reksul - Galomen 4:2

Rywal ograniczał sie do wybijania piłki przez swoich obrońców i jezeli wygrał główkę,wtedy zaczynał tworzyc jaką akcje. Ja sobie klepalem i wyklepalem 4 gole:Dszczęśliwy

Reksul - Michał697 4:0

Wielce:Dszczęśliwy straszliwa moja przewaga w 1 połowie ,gdzie pyknąłem 4 gole:D Rywal nie mógł nic zrobić,sam nie wiedziałem czy gram z Michałem697 czy z jakims pierwszym lepszym leszkiem(sorry Michale,ale tak sie dziwnie czulem). W 2 polowie bylo juz znacznie lepiej ze strony rywala,ale gdyby moja skutecznosc byla jak z 1 polowy byloby z 8 bramek łącznie:Dszczęśliwy,bo akcje miałem ,choc rywal tez miał i napewno poinien coś ustrzelic;/

Reksul - Michał697 2:0

O wiele bardziej wyrównwny mecz. Padło by tu dużo więcej bramek ,gdybysmy obaj grali lepszymi teamami. Michał miał ze 2 sety plus groźne strzały,ja równiez procz 2 goli miałem okazje bramkowe,ale skutecznosc(fatalne strzały) nie pozwolily na trafienie do siatki;/;/

Dzieki Michał

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 16:51, 14 Lip 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 12:35, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul-mackal 3:0

Zdecydowana przewaga w strzałach dla rywala.
Tez miałem swoje okazje,lecz Reksul miał ich więcej i zasłużenie wygrał.

mackal-Reksul 5:2

12:10 dla Mnie w strzałach.
Było 2:0 dla mnie,potem rywal odrobił straty w 2 połowie.
Pod koniec meczu nastąpiła prawdziwa piłkarska egzekucja i strzeliłem 3 gole w 5 minut.
Wynik mógł być różny,ale zadecydowała skuteczność.
Rywal nie mógł się pogodzić z porażką,ale powinien zauważyć,że to on ciągle gonił wynik.

mackal napisał:

Mackal wariacie:Dszczęśliwy było 3:2 i egzekucja wynosila 2 gole:PP na 4:2 i 5:2zdzierP Nie zmienia to faktu,ze gonilem wynik i bylo BARDZO BLISKO na 3:3->dobrze sie gotowało pod bramka i nagle...po nieudanych wileu akicjach;. Placek (choć ciekawy) na 4:2;/ Było nieźle;]
Dzienks
Śro 18:34, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

W drugim meczu przegrywałem 0-2 i zdołałem wygrać radosny Dziękuje bardzo i życze powodzenia w dalszej części turnieju.

A niby dlaczego.
Do 10 lipca do godz. 23 59 mialo byc rozegrane 5 meczy a ja mam juz 6. To nie moja wina że tabela nie jest uaktualniana
Czw 16:53, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

Nie masz się co przejmować, namiestnik zaktualizuje i będzie git realnego zagrożenia nie ma.

---------
edit
--------

Obydwa mecze z moją przewagą. W pierwszym głupio straciłem bramkę po czym rywal zamknął się na swojej połowie nielicznie kontratakując. Grało się bardzo trudno. Bramkę zdobyłem dopiero w końcówce.
Drugi mecz układał się po mojej myśli pierwsza połowa to moja całkowita dominacja, z której udaje mi się ustrzelić bramkę. W drugiej połowie lepiej zaczął grać rywal, ale strzelali tylko moi zawodnicy.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Czw 19:46, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:00, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

Tabela zaktualizowana Wink Nikt nie jest zagrozony usunieciem Wink
Czw 21:13, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

Gratuluje!

Wszyscy rozegrali obowiązkową liczbę meczy w wyznaczonym terminie.

Pozdrawiam!

Pią 13:20, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)