leon84 1-1 19Ruch20
pRoMiL 0-4 xxolimpiaxx
Bielu 5-2 lookazh
Marv 3-1 cebula

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 17:40, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 17 razy

I połowa

Mecz zacząłem od sprawdzenia formy przeciwnika. Wywnioskowałem, że przeciwnik nie jest na tyle dobry, aby nie móc go pokonać, więc rozpoczęłem ofensywę mojej drużyny. Łatwo jednak nie było, nieźle funkcjonowała obrona Leona i często traciłem piłki przy polu karnym rywala. Leon także starał się przedostać pod moją bramkę, ale jego kontraataki wybijali zazwyczaj moi obrońcy .Szczerze mówiąc bałem się kontr rywala, bo nie chciałem stracić pierwszej bramki. Wreszcie ok. 20 minuty padł pierwszy gol dla Izraela. Uspokoiłem się. Widocznie jednak za bardzo, ponieważ ok. 35 minuty Leon wyprowadza kontraatak, ja bezsilny patrzę jak jego zawodnik ( bodajże Naohiro Takahara ) strzela z główki wyrównującą bramkę. Dobra. Znów trzeba strzelić gola. Udaje mi się to ok. 43 minuty. Balili dostaje piłkę przed polem karnym, kiwa jednego z obrońców i kieruje piłkę do siatki. Na przerwę Izraelici schodzą z jednobramkową przewagą .

II połowa

Początek drugiej połowy zdecydowanie pod dyktando rywala. Leon zaczął odważnie atakować i gdyby nie rozpaczliwe interwencje moich obrońców, mogłoby dojść ponownie do remisu. Postanowiłem, że nie będę pozwalał na ciągłe ataki Japonczyków, więc kierując się powiedzeniem : najlepszą obroną jest atak , sam rozpocząłem ponownie ofensywę. Około 60 minuty kontra skrzydłem ( wtedy to bramkarz wyszedł z bramki ), wrzutka i Balili kieruje piłkę do pustej bramki. Do końca meczu wyrównane spotkanie. Starałem się jeszcze strzelić gola ale nie udało się. Mimo wszystko cieszę się z końcowego rezultatu. 3-1 całkowicie mnie zadowala, choć muszę jeszcze popracować nad kontraatakami. Przeciwnikowi zaś zyczę większej wiary w swoje możliwości, ponieważ ma on potencjał i praca nad wyprowadzaniem akcji na pewno polepszyłaby jego grę. Dziękuje za mecz i życzę powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Marcin_Chelsea dnia Wto 16:06, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:39, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 374

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 Korea 2-0 Izrael Marcin_Chelsea

Mecz z moją przewagą miałem wiele okazji aby podwyższyć wynik ale sie nie udało.Przeciwnik próbowal w koncówce zmienić wynik ale bez skutecznie radosny

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Wto 20:20, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 17:40, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

II kolejka :

MarcinChelsea1-0xxolimpiaxx

Ogólny opis meczu :

Mecz toczył się pod dyktando Jamajki, xxolimpiaxx dłużej utrzymywał się przy piłce i można wręcz powiedziec, że miał kolosalną przewagę w posiadaniu futbolówki, jednakże nie potrafił konstruować akcji tak, aby ostatecznie oddać strzał na moją bramkę. Niemniej jednak był stroną dominującą w meczu i gdyby nie czasami szczęście i rozpaczliwe interwencje moich obrońców to wynik mógłby być całkowicie inny. W meczu oddałem jeden celny strzał , po którym padł gol dla Izraela ( Balili radosny ). Mecz zaczął się od ataku Jamajczyków i już w pierwszej minucie mogłem przegrywać, gdyby rywal trafil w bramke z 10 metrów. Zycze powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Marcin_Chelsea dnia Wto 16:03, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:59, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Skąd: Lublin

19Ruch20 0 - 2 Marv

Od poczatku kontroluje mecz. Przeciwnik nie jest w stanie mi za duzo zrobic jak zbliza sie do pola karnego to traci pilke. Dlugo utrzymuje sie wynik 0:0 co wywoluje we mnie nerwy bo mam przewage, a nie moge jej wykorzystac. Pierwsza groźna akcje mial Ebi, ale ten niestety najpierw uderzyl w bramkarza, a probujac sie poprawic trafil w slupek po czym pilka potoczyla sie po linii i niestety bramki nie bylo...Pod koniec 1 polowy Zurawski strzela 1 bramkę w lidze (7-0 w strzalach na moja korzysc). Druga połówka zaczęła sie od mocnego uderzenia bo znów na czysta pozycje wychodzi Smolarek. Uderza! Slupek i gol! Tlumy szaleja Wink Do konca wynik sie nie zmienił, ale szanse na podwyzszenie mieli bialo - czerwoni np. w przedostatniej akcji meczu Zurawski probowal przelobowac bramkarza niestety pilka o pare centymetow minela lewy slupek. Dzieki!
Pon 18:20, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

xxolimpiaxx Jamajka 0-2 Korea 19Ruch20

Od początku meczu xxolimpiaxx ruszył do ataku i miał przewagę ja odpowiedzialem tylko jednym strzalem i co?? GOL w strzalach 4-1 dla xxolimpiaxxa po 1 połowie zachowałem 100% skutecznośći.
Druga połowa to moja przewaga i kontraataki xxolimpiaxx po strzeleniu 2 gola przeciwnik chciał zmienić niekorzystny wynik ale zabrakło czasu. 3 mecz i 2 wygrana radosny

xxolimpiaxxa patrz na terminarz z kim grasz !!!!!! wygrany mecz ale anulowany

ANULOWANY!
edit by Tomek

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pon 20:09, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy

Opis meczu:
Początek spotkania to moja pierwsza groźna akcja którą zakończyłem strzałem w słupek, to by było praktycznie tyle z mojej strony w pierwszej połowie, potem na boisku dominował tylko Marcin_Chelsea. Mój rywal utrzymywał się praktycznie cały czas przy piłce, a mi szczęśliwie udawało się wychodzić z opresji. Tak zakończyła się pierwsza połowa. Druga wyglądała niemal tak samo, z tym wyjątkiem że udawało mi się skutecznie kontrować i to 3 razy. W końcówce spotkania miałem jeszcze sytuacje sam na sam której nie wykorzystałem. Dziękuję Marcinowi za bardzo dobry mecz w którym pokazał mi jak duże jeszcze muszę się uczyć, pozdrawiam!

Statystyki meczu:
Pon 19:38, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Leon84 był gospodarzem i jego obowiązkiem było dodanie meczu!!!Swoją drogą znając życie gdybym ja był gospodarzem i w ten sposób nie dodał meczu, to pewnie wtedy byłoby WO.
Kolejka II -

leon84 - pRoMiL 6:0
w strzałach 17:10

Zwycięstwo zasłużone dla rywala jednak nie aż tak wysokie, leon84 popisał się skutecznością przy strzałach, czego mi brakowało, gra wprawdzie była wyrównana w środku pola, jednak zadecydowała skuteczność strzelecka, leonowi wszystko wpadało jak zaczarowane, za to mi nic. Mam nadzieję że pech, który mnie prześladuje ostatnio w końcu raz na zawsze mnie opuści i zagram jak należy, tymczasem żal patrzeć na moją skuteczność. heh

dzięki i powo!!!

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Nie 22:53, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 8 razy
Wto 3:45, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Panowie stosujcie Flagi by PM z Tego Tematu Wink, ewentualnie inne. Umówmy się, że dzisiaj przymknę jeszcze na to oko, ale już jutro chcę widzieć posty z Flagami. (Starsze posty, też wyedytujcie o flagi)
Wto 10:11, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Japonia 1-1 Korea

Juz w pierwszych minutach stracona bramka!!Wiele akcji jednak brak skutecznosci!Rywal zaczyna sie bronic cofajac cala druzyne na swoja polowe i jedynie wybijajac pilke!!Ale w doliczonym czasie gry strzelam na 1-1

ps.NIE WIEM JAK WSTAWIC FLAGI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mogłeś chociaż numer kolejki podać. Flagi wstawiasz, kopiując link flagi z tematu od PM'a i wklejając go do postu. Kliknij na edytuj to zobaczysz jak to wygląda.

Ostatnio zmieniony przez leon84 dnia Wto 18:45, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:43, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 89

KOLEJKA III
lookazh - xxolimpiaxx 0-2
mecz ciezki, xxolimpiaxx mial przewage gdyz lookazh otrzymal pod koniec I polowy czerwona kartke,lookazh mimo to cisnal z kontr atakow lecz nie udalo mu sie.

19Ruch20 1 : 2 Bielu

"Niewykorzystane akcje się mszczą" tak oto mozna w skrócie ten mecz, bowiem Korea dominowala przez wiekszą część gry gdy Mali nastawiło sie na gre z kontry i to w 35minucie sie oplacilo fatalne wyjscie bramkarza korei i rownie kiepskie podanie ,piłka wpada pod nogi frederica Kanoute i ten z odleglosci ok 30 m zdobywa gola strzalem do pustej bramki. 5 minut pozniej juz bylo 1:1 blad obrońców mali wykorzystal napastnik strzelajac obok bramkarza jednak pilka dotkenla obrońce Mali diakate i to jemu powinna byc przypisana bramka. w doliczonym czasie 1 połowy po fatalnym błędzie obrońców korei do pilki dopada Diarra i bez namysłu uderza na bramke trafiajac w samo okienko.tuz po jego bramce sedzia konczy 1 połowe. W 2 połowie gra niezmienila sie Tj Korea atakowala Mali sie bronilo i wyprowadzalo kontr ataki...wynik juz nie uległ zmianie.. czy sprawiedliwy? pretensje mozna miec tylko do napastnikow korei ze zmarnowali okazje...Mali natomiast cieszy sie z pierwszych 3 ptk i to na swoja inaugruacje nikt nie popada w samozachwyt poniewaz z taka gra ciezko bedzie szukac ptk z innymi rywalami

Ostatnio zmieniony przez bielumistrzu dnia Wto 19:35, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

lookazh______0:2______xxolimpiaxx

Pierwsza połowa zaczęła się od groźnej akcji gości. I tak praktycznie pozostało do jej końca. Przeciwnik zamykał mnie często w polu karnym, szybko podając piłkę i dezorientując moich obrońców. Odgryzłem się jedną, może dwoma średnio udanymi kontrami i sędzie odgwizdał przerwę.

Druga połowa to kontynuacja pierwszej, z tym że gospodarze wreszcie zaczęli coś kopać. Przeprowadziłem świetną akcję, w której jeden z moich skrzydłowych wbiegł na czystej pozycji ze skrzydła w pole karne z futbolówką, uderzył bardzo monco, trafiając niestety w słupek. Desperacka próba dobicia skończyła się na bramkarzu, który z poświęceniem rzucił się na piłkę. Później nastąpiła dla mnie tragedia, wślizg w nogi napastnika przed polem karnym, czerwona kartka dla obrońcy i sito w ostatniej formacji. Nie załatałem tej dziury, bo chciałem jednak skupić się na strzeleniu bramki. Nie udało się, dezorientując moich obrońców goście strzelili pierwszą, a potem drugą bramkę.

Mecz zasłużenie przegrany.

---

Prosiłbym moderatora bardziej o pilnowanie powinności gospodarzy, co do opisywania meczów, niż o pilnowanie flag cool

Ostatnio zmieniony przez lookazh dnia Wto 19:46, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:45, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

I kolejka
xxolimpiaxx-cebula 3-1
3 szybkie gole strzelone przez xxolimpiexx ustawil mecz w strzalach 10-7 cebula wzial sie do odrabiania w II polowie zdolal strzelic gola w w 81min lecz nie starczylo mu juz czasu

KOLEJKA IV
xxolimpiaxx - Bielu 3-2
bardzo ciezki mecz pierwsza polowa 0-1 w drugiej polowie xxolimpiaxx wyrownal na 1-1 bardzo duza przewaga xxolimpixx strzal olompii pilka odbija sie od dwoch slupkow i nie wpada na 2-1 dla olimpii koncowka neczu robi sie 1-2 dla bieli nastepna akcja i 2-2 i ostatnie minuty nalezaly do xxolimpiixx ktory strzala na 3-2 i wygrywa mecz

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Wto 21:58, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:36, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 73

I kolejka

Bielu Leon84 2 : 6

Mecz zaciety mimo wyniku duzo sytuacji duzo kontr ataków... fatalnie prezentowala sie obrona MALI prawie kazda kontra wyporwadzona przez Leona zostala zamieniana na gola...no coz mimo wszystko minimalnie lepszy okazal sie Leon84 za to szacunek:) i powiedzenia dalej

Wto 23:33, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
DominiX

Posty: 37

II kolejka

DominiX 5 - 0 Bielu

Mimo że wynik tego nie pokazuje był to kolejny wyrównany mecz. Oboje rozpoczęliśmy od kilku akcji po których było gorąco zarówno pod moją jak i pod Biela bramką. Z czasem zaznaczała się moja przewaga, głównie w posiadaniu piłki co pozwoliło mi strzelić pierwszą bramkę która znacznie ułatwiła grę. Potem poszło już lepiej a z każdą strzeloną bramką wydało mi się ze Bielu przeszkadza mi coraz mniej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4-0 w drugiej dołożyłem jeszcze jedno trafienie. Mimo wyniku Bielu nie ma czego się wstydzić po pokazał momentami fragmenty naprawdę dobrej gry. Pozdrawiam i do następnego razu!

...

Ostatnio zmieniony przez DominiX dnia Śro 0:29, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:28, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 73

Bielu 5 :2 lookazh

Mecz od pierwszych minut ulozyl sie fantastycznie dla mnie po 10 minutach prowadzilem 2:0 pozniej kolejna bramka 3:0 i 4:0 poczulem sie pewiej niestety to mnie zgubilo pod koniec drugiej polowy trace bramke po przepieknym strzale lookazh'a pilka londuje w okienku bezradnego bramkarza Mali. Do przerwy 4:1
od poczatku 2 polowy meczu lookazh zaczol mocno atakowac... co przynioslo mu bramka na 4:2 do konca spotkania raczej przewazal lookazh ktory zdeterminowany pragnoł zdobyc kontaktowego gola... ja racej nastawialem sie na gre z kontry.. dopiero ok 86 min jedna z tych kontr przyniosla 5 bramke dla Mali i wtedy juz bylo jasne kto wygra spotkanie. mimo wszystko brawa naleza sie lookazh za walke ze przy stanie 4:1 niepodlamal sie..i atakowal on byl strona dominujacą w 2 polowie co przez ten fakt przynioslo sume strzalow 12 17 na korzysc lookazha Dzieki i powodzenia dalej
[/b]

Ostatnio zmieniony przez bielumistrzu dnia Czw 12:03, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 12:02, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
DominiX

Posty: 37

III kolejka

DominiX 3 - 3 Marv

Jak do tej pory był to najbardziej emocjonujący mecz jaki udało się rozegrać w lidze, przeciwnik bardzo wymagający więc podeszłem do spotkania raczej mało optymistycznie i tak właśnie się rozpoczęło. Szybkie prowadzenie mojego przeciwnika już na początku meczu. Po kilku minutach jednak jedno z moich dośrodkowań przyniosło mi bramkę na 1-1 co dało mi nadzieję na korzystny wynik. Jednak już chwilę później było 2-1 tym razem po dośrodkowaniu i strzale głową Marva. Mój rywal w tym momencie dał mi troszkę pograć piłką lecz moje akcje nie były zbyt składne, już w doliczonym czasie gry udało mi się jednak jedną z takich słabo zorganizowanych akcji zamienić na bramkę. Tak zakończyła się pierwsza połowa – wynik 2-2. Druga połowa to ataki Marva któremu udaje się w końcu zdobyć bramkę na 3-2. W tym momencie nie wierzyłem już w remis i szczerze powiedziawszy straciłem ochotę na grę, do tego stopnia ze jedno moje bezmyślne podanie otworzyło mojemu rywalowi drogę do bramki w sytuacji sam na sam. Lob Marva był jednak małoprecyzyjny i bramka nie padła. Na 10 minut przed końcem meczu ku mojemu zaskoczeniu padła bramka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, 3-3 i tak właśnie wynik utrzymał się do końca spotkania. Dziękuje mojemu rywalowi za mecz i pozdrawiam.
Czw 17:40, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

I kolejka

lookazh______0:3______DominiX

Mecz bardzo zacięty. Wydawało się, że gospodarze są w świetnej formie, jednak fizycznie ustępowali wielokrotnie przeciwnikowi, których ich po prostu przepychał i przechwytywał piłkę. Szybkie akcje przeprowadzane przez gości spowodowały pogubienie szyków obronnych gospodarzy i 2 bramki w pierwszej połowie. Mecz toczył się głównie na gospodarzy połowie, którzy usilnie starali się po przechwytach wyprowadzić piłkę, jednak gubili się na obronie dobrze grających Gwinejczyków. Oddali zaledwie kilka strzałów, na kilkanaście strzałów gości. Mecz praktycznie jednostronny, co podkreśliła jeszcze jedna bramka dla gości w 2 połowie

cebula 1:2 Dominix

Szybki mecz, nie dopisywało mi w tym meczu szczęście. Minimalna przewaga Dominixa. Szybko wyszedł na prowadzenie, nstępnie szybko wyrównałem. Nie mineło kilka minut, a już było 2:1 dla niego, ale mimo usilnych prób nie udało mi się wyrównać.

II kolejka

cebula 2:0 lookazh

W końcu jakieś punkciki w lidze. W pierwszej połowie wyraźna moja przewaga i kończy się wynikiem 2:0. W drugiej połowie lookazh zaatakował odważniej, ale nie zdołał stzrelić żadnej bramki.

III kolejka

leon84 3:6 cebula

leon84 jako gospodarz miał dodać wynik, ale tego nie zrobił.
Ze swojej strony dodam, że był to ciekway mecz z wyraźną przewagą Finów.

...

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Czw 22:02, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:18, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)