3 mecz: pmcsp 0 - 4 Martini 18

arek25 - 5109405 - Paragwaj / pmcsp - 2649688 - Norwegia
Martini18 - 5298026 - Iran / lukasso - 4485209 - Kostaryka

Powodzenia chłopaki przed sylwestrem macie się wyrobić zdzier

Ostatnio zmieniony przez Papaj dnia Pon 23:31, 01 Sty 2007, w całości zmieniany 3 razy
Czw 22:06, 28 Gru 2006 Zobacz profil autora
MartiniTSW

Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 752

Skąd: Gród Krk

Martini(Iran) 3:2 arek25(Paragwaj)

Mecz toczony w szybkim tempie. Pierwszego gola strzela arek, mnie sie dopiero udaje w koncowce 1 polowy. W 2 polowie strzelilem gola z wolnego Hashemianem z 22m. Arek wyrownuje w ostatnich minutach, a ja strzelam zwycieskiego gola w doliczanym juz czasie cool
Pią 17:14, 29 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

pmcsp (Norwegia) 1:0 (Kostaryka) lukasso

Jeszcze Polska nie zginęła...Do tej pory to arek ratował naszą parę, teraz to mnie udało się przedłużyć nadzieje. Mecz z lukasso to ten z typu "strzelisz wygrasz". Tak było w moim przypadku. Od początku zarysowała się moja przewaga co przyniosło kilka strzałów na bramkę Kostaryki. Po kolejnej akcji i strzale z prawej strony, bramkarz "wypluł" piłkę przed siebie co wykorzystał napastnik norweski i strzelił z woleja na 1:0. Pierwsza połowa zakończyła się stosunkiem strzałów 9:1 na moją korzyść ale w drugiej połowie to lukasso mógł tą statystykę poprawić bo to On przejął inicjatywę. Na moje szczęście zakończyło się tylko na tym, a rezultat nie uległ zmianie. Dzięki.
Sob 15:25, 30 Gru 2006 Zobacz profil autora
MartiniTSW

Posty: 752

Martini(Iran) 4:0 pmcsp(Norwegia)

Pierwszy mecz z pmcsp w ktorym prawie caly czas dominowalem, widac ze slabsza forma po sylwestrze(ciekawe dlaczego lool ) Opisu dzis nie jestem w stanie zrobic i pewnie kazdy to zrozumie wink