Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

1/8 finału rozgrywek zakończona. Na rozegranie meczy 1/4 macie czas do 07.11.08r. Proszę o rozgrywanie swoich meczy w terminie!!!

Ostatnio zmieniony przez konon123 dnia Wto 16:25, 04 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:24, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kris10 dostał czarną listę graczy, znaczy że przechodzę walkowerem?
Wto 17:25, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora
konon123

Posty: 95

Adrian1993 przechodzi walkowerem do następnej rundy, ponieważ kris10 trafił na czarną listę graczy.
Wto 18:39, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

1/4

Para2:Pietri vs Mutd

Para3:spox vs adek4

Interesują mnie w przypadku tych par jakieś wklejki z gg, bądź wyjaśnienia związane z nieodbyciem się tych meczy.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 17:35, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:34, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

Para 3:

adek4 1-0 Spox
adek4 4-1 Spox

Sorki ale kompletnie mi wypadło z głowy, że mam wpisa te wyniki, zwyczajnie zapomniałem
Wto 18:38, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

moglibyście już ten tur zakończyć? ocb?

co jak co ale mój zaczął się 10 dni po tym a już się zakończył... ocb?

a ten turniej trwa już ponad miesiąc... zszokowany

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Czw 11:30, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 11:29, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

Sinus napisał:

Czy ty musisz się wszędzie wpieprzać? Nie twój tur, to nic nie pisz w tym temacie.
Czw 17:30, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

jesteś za młody by tak się do mnie odzywać... tak to możesz mówić do kolegi w piaskownicy i tak muszę się wpieprzać bo to między innymi moja sprawa, że niekompetentni ludzie prowadzą nieoficjale blokując ruszenie kolejnego tura...
Czw 17:46, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
konon123

Posty: 95

Nie moja wina że każdemu tak się śpieszy żeby rozegrać swoje mecze!!!

Adrian1993 - adek4 1:0 0:0

Pierwszy mecz bardzo wyrównany, gola zdobywam po bramce Szewczenki w 80 minucie meczu. Drugi mecz za to miażdżąca przewaga adka, ale nie mógł udokumentować tego golem. 2 razy rywal trafił w poprzeczkę.

Macie na rozegranie go 3 dni czyli do 18.11.08r. do godz. 20.00

Ostatnio zmieniony przez konon123 dnia Sob 16:27, 15 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 16:27, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

___________________________________ FINAŁ

_______________________

__________________________wasiak 3 : 2 Adrian1993

Mecz rozpoczyna sie swietnie, pierwsze pare podan, dokladna pilka do Walcotta na skrzydla - ten dosrodkowuje idealnie na glowe Adebayora i mamy 1:0 !! Kibice nie czekali dlugo bo 10 minut pozniej podobna akcja, Walcott wjezdza w dwoch obroncow Milanu mija ich, lekko podcina pilka, ktora znow znalaznal Adebayora w polu karnym. 11 minuta i juz 2:0 dla Arsenalu !! Po tej bramce Milan sie obudzil i zaczal atakowac, ale pod koniec pierwszej polowy Van Persie dostaje pilke na 16 metrze i mierzonym strzalem umieszcza pilke w bramce. Milan rozpoczyna od srodka i 60 sekund pozniej Kaka wychodzi sam na sam z Fabianskim i nie daje mu zadnych szans. Mamy bramke na 1:3 i koniec pierwszej połowy

Druga polowa zaczyna sie od mocnego uderzenia Milanu, znow Kaka miesza moich obroncow w polu karnym i nie daje szans polskiemu bramkarzowi. Po tej bramce mecz sie wyrownal i obie druzyny mial wiele sytuacji aby zmienic jeszcze wynik. Na szczescie dla moich pilkarzy wynik sie nie zmienia i ARSENAL ZOSTAJE MISTRZEM EUROPY !!

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 21:08, 17 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 20:57, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora