Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny

Grupa C

michal697 2:0 Grzehu92
Grzehu92 1:1 michal697

1 mecz przewaga michala(20-3 w strzałach), 2 mecz moja minimalna, ale znowu nie potrafię wykorzystac sytuacji zagubiony .

Kicek- dzidzi 2:5

Niewierzyłem sam ze z 0:2 wyciągnałem na 5:2!!
Duza w tym zasługa Eto i kicka ktorego obrona była dziurawa.

Dzidzi-kicek 7:2

Heh pomyslałem ze cos takiego co w 1 meczu nie zdarzy sie juz nigdy!
A tu bramki moje na 2:0 szybkie,zmusiły kicka do bardzo ofensywnego stylu gry!
rzucił wszystko na jedna karte i moje kontry dały wysokie zwyciestwo!

p.s
W koncowkach juz odpuscilismy i kicek czesto lubiał wyjsc bramkarzem! Wink

dzieki za mecze kicek i wciaz nie moge uwierzyc jakie wyniki z toba zdobyłem Wink radosny
Wto 17:11, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA D

...Koshaolin... 0 - 3 inko

inko 3 - 1 ...Koshaolin...

Zasłużone zwycięstwa graczy USA, fatalne mecze w moim wykonaniu.

Dzięki za mecze...

Wto 21:29, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

Inko 3:0 Koshaolin

Juz w 8 minucie strzeliłem gola , pozniej był lost , po wznowieniu gry nasilała sie moja przewaga , do przerwy udaje mi sie jeszcze strzelić bramke na 2:0 , po przerwie Koshaolin starał sie jakos przebic przez moja obrone , ale nie udało Mu sie to Wink W koncowce dorzucam jeszcze 3 bramke , wynik mógłby byc wyzszy ale Wolff troszke przekombinował w dwóch akcjach sam na sam z bramkarzem Wink

Koshaolin 1:3 Inko

Do przerwy 1:0 bo bramkce Wolff'a , po przerwie w 55 minucie strzelam na 2:0 , Koshaolin zmienia ustawienie na bardziej ofensywne co w 70 minucie przynosi skutek w postaci bramki na 2:1 , na szczescie w USA jest niezawodny Wolff ktory wykorzystał blad obrony Rumunskiej i pokonał "Bodzia" szczęśliwy

Heh , cieszy zdobyte 6 pkt i to z takim graczem jak Koshaolin Wink Dzieki za mecze i powodzenia dalej
Wto 21:34, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

Giuly 4-2 Grzehu92
Grzehu92 3-3 Giuly

W obu meczach miałem przewagę (szczególnie w 2 połowie) i było widać róznice w drużynach (ja Szwecja, Grzehu Rosja), jednak Grzehu też miał swoje okazje. (np. nie trafił na pustą bramkę). W 1 meczu gol-marzenie Albacka (z ok.35 metrów z pod bocznej lini w okienko). W 2 meczu przegrywałem 3-0 i ustawiłem się ultra ofensywnie co przyniosło cenny 1 pkt (wywalczony w losstime).

Giuly 2-1 piotrek1989
piotrek1989 4-3 Giuly

W 2 meczu 2 gole zdobyłem w ostatnich 3 minutach, a mogłem 3 tylko brakło trochę farta jeszcze ;D
Wto 21:35, 07 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa A:

50ml-dzidzi 0:1

zwyciestwo dopiero w ostatniej minucie!!

szyma 1-0 machel

Powienienem wygrac z 4-0 minimum, Kezman dwa razy na pusta nie trafil, sam na sam zmarnowałem co najmniej 4... Kezman juz nigdy nie zagra w ataku mojej druzyny.
Śro 0:46, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

Kicek - karol_pomarańcza 1:1 i 2:1

Mecze wyrównane. Co tu więcej napisać.....

Kicek - 50ml 1:2 i 4:1

W pierwszym spotkaniu minimum powinienem ugrać remis ale 50 ml miał więcej szczęscia. W drugim meczu juz zasłużona wygrana.

Śro 1:19, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

GRUPA A

pmcsp (Kamerun) 3:2 (Kamerun) dzidzi

W pierwszym meczu już po 18 min prowadziłem 2:0. Wchodziło dosyć gładko (Eto, Olembe). Dzidzi jednak pokazał, że wygrana z Kickiem nie była przypadkiem. Szybko porozgrywał piłkę na mojej połowie i jak tylko nadarzyła się okazja przymłócił Eto z ok. 25 metrów. Tą połowę określiłbym jako futbol radosny, bo zdołaliśmy wbić jeszcze po jednej bramce. 3:2 do przerwy i w całym meczu.
Drugi zaczyna się od mocnych ataków dzidziego, który strzela zasłużenie na 1:0. Jednak to mnie udaje się strzelić trzy bramki z rzędu i wygrać ten mecz. Pod koniec drugiej połowy dzidzi strzela gola kontaktowego, jednak na więcej nie było go stać w tych starciach. Dzięki.
Śro 10:15, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA D

...Koshaolin... 0 - 4 MartiniTSW

MartiniTSW 3 - 0 ...Koshaolin...

Zasłużone zwycięstwa Martiniego... wszystkie bramki strzelił Utaka. Miałem swoje szanse lecz nie udało mi się strzelić nawet honorowej bramki.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej

Śro 12:52, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA D

Inko 2:2 MartiniTSW

Hmmm , pierwsza polowa raczej pod dyktando Martiniego i jego Nigerii , swój mecz rozgrywał Utaka :/ był nie do zatrzymania , za to w 45 minucie jakis Amerykanin zdobył kapitalna bramke z nozyc po wrzutce z rzutu roznego radosny Druga polowa to poczatkowe ataki Martiniego i ponownie Utaka strzelił bramke , od 70 minuty zaczelo sie oblężenie bramki Nigerii , najpierw Donovan uderzył w poprzeczke w sytuacji sam na sam , kilka minut pozniej Wolff urwał sie dwóm obronca ale jego strzał zatrzymał sie na slupku , w 90 minucie blad obroncy Nigerii wykorzystał Donovan ktory minał bramkarza i strzelił do pustej bramki ...

MartiniTSW 6:1 Inko

Hehe , szybko wyszedłem na prowadzenie , bo kapitalnej asyscie ze wslizgu ... obroncy Nigeri ktory wybił pilke wprost pod nogi Johnsona , chwile pozniej Martini doprowadza do remisu , a asystuje mu moj obronca ktoryyy ... wybijał pilke wslizgiem i podał wprost pod nogi Nigeryjczyka , do przerwy Martini prowadził 2:1 , a po przerwie gral tylko 1 pilkarz Agahowa ... Mijał moich obronców jak tyczki , był nie do zatrzymania :/

W pierwszym meczu Martini w koncowce miał duuuuzo szczescia , zas w drugim meczu nie dał mi zadnych szans radosny Dzieki za mecze i powodzenia dalej
Śro 13:43, 08 Sie 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

GRUPA A

pmcsp (Kamerun) 1:1 50ml (Irlandia)

pmcsp (Kamerun) 3:1 50ml (Irlandia)

Mecze szybkie, wyrównane ze sporą ilością strzałów. W drugim, połowa mojego zespołu miała czerwone strzałki radosny i już przed meczem wiedziałem, że musi być dobrze. Gol honorowy mojego przeciwnika z ok 25 metrów zasługuje na uwagę...po za tym mało z tych meczów już pamiętam, bo rozgrywaliśmy je w nocy. Dzięki.

pmcsp (Kamerun) 4:0 (Turcja) Kicek

pmcsp (Kamerun) 3:1 (Turcja) Kicek

Cóż, te mecze Kickowi po prostu nie wyszły. Szybko strzelane przeze mnie bramki w pierwszym jak i w drugim meczu ustawiały spotkania. O ile w drugim dość długo utrzymywał się wynik 2:1, o tyle pierwszy mecz to totalna dominacja Kamerunu. Z tego co widzę, to Kicek jest cieniem siebie z przed ok. 2-3 miesięcy. Dzięki.

1:0

W 2 meczu strzelam bramkę w loss time... Ogólnie piotrkowi ciśnienie pewnie podskoczyło po tych meczach

machel 1-1 maja

Mogłem wygrać oba a udało sie tylko jeden, ale co tam zdzier.

maja 2 - 1 szyma

Pierwszy mecz.. mimo moich akcji szyma co wrzutka to gol :/.. sam na sam z bramkarzem waliłem prosto w niego zdzier.. cóż powinno się powiedzieć, ze w Serbii ten olbrzym to porażka.. co wrzutka to wszystko na niego.. :/ Szyma wygrał zasłużenie chociaż liczba goli nie oddaje przebiegu spotkania zdzier
Drugi mecz również wyrównany.. chociaż udało mi się ograniczyć wrzutki szymy i wykorzystać nadążające się okazji.. 3pkty zdobyte zasłużenie zdzier