Nie 16:49, 12 Sie 2007 Zobacz profil autora

Nie 17:54, 12 Sie 2007 Zobacz profil autora

mecz wyrownany,nikomu nie udaje sie strzelic zwycieskiej bramki!!

Ten mecz to moj napor ,zatrzymało sie na 5:0! Wink

dzieki za mecze,powodzenia dalej Wink
Nie 20:14, 12 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa G:

Iras (Słowacja) 2:0 [2:0] (Bułgaria) Marv

Mecz całkowicie zdominowany przez Słowaków, w strzałach 22:2. Niestety jakoś bramki nie chciały wpadać...

Marv (Bułgaria) 1:4 [1:2] (Słowacja) Iras

Po raz kolejny dużo lepsza była Słowacja, jednak tym razem Bułgaria stworzyła sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki i wykorzystała jedną z nich. W strzałach 5:18
Nie 21:42, 12 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa B:

minio99-Mackal 2-2

Moje głupie zachowanie w 12 minucie kosztowało mnie utrate zawodnika i rzut karny, mimo wszystko udało mi sie zremisowac

Minio99-Mackal 2-0

Angolczycy mieli wiecej sytuacji, zasłużone zwyciestwo

Minio99-Dr Idea 2-1
mecz rozegrany na dwa razy.

Minio99- Dr Idea 1-2

Udany rewanż Ideii choć gdyby Love wykorzystął swoje "sam na sam"...

Kicek - Gallus 1:1 i 2:1

Pierwszy mecz wyrównany.Wynik 1-0 utrzymywał się od 10 do 80 minuty. Potem Gall wyrównał i miał jeszcze setke na objęcie prowadzenia,ale sie nie udało. Drugi mecz z moją przewagą.Troche brakło skuteczności. Gdyby Gallus nie zagrał tylko z jednym napastnikiem(chyba) to moze mecze byłyby ciekawsze.

pozdr. i dzięki za mecze
Pon 1:51, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA G

totomiX IZRAEL 0-1 SLOWACJA Iras

Iras SLOWACJA 4-1 IZRAEL totomiX

Ze Izrael nie bedzie moja ulubiona druzyna wiedzialem juz po meczach z marvem, a teraz tylko to sie potwierdzilo. Iras w obu meczach mial potezna przewage w strzalach, moze w pierwszym meczu tak nie bylo tego widac, ale i tak to on zdobyl 3 punkty. Iras na prowadzenie wyszedl juz w 5 minucie po strzale glowa, a taki wyniki utrzymal sie az do konca spotkania.
Do drugiego spotkania przystapilem juz na luzie, poniewaz wiedzialem, ze nie mam szans na wyjscie z grupy. Iras od poczatku oddawal mnostwo strzalow, jeden z nich znalazl droge do siatki w 30 minucie. Izrael zdolal jeszcze wyrownac w 40 minucie. 1-1 po pierwszych 45 minutach. Druga polowa to juz skuteczniejsze strzaly Slowacji, az trzy z nich trafily do siatki rywala, a wynik koncowy to 4-1 dla Slowacji. Strzaly cos okolo 22-6 dla Slowacji, ogolnie Slowacy mogli wygrac wyzej Wink

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

EDYTA: A no faktycznie grales Slowacja lool

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 12:44, 13 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz

Pon 13:52, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

Kiedy będą wchodzić rezerwowi, widzę że dwóch graczy ma zero rozegranych meczy a jutro mija termin ich rozegrania.
Pon 13:53, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

michu napisał:

Jeżeli dzisiaj do 24 te osoby nie rozegrają żadnego meczu to wejdą rezerwowi.
Najwyżej dam im o jeden dzień dłużej....

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Pon 14:36, 13 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:28, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

Rezerwowi przez jeden dzień też mogą nie nadrobić wszystkiego radosny Co do gracza o nicku bodek, z mojej grupy, to pisał, że będzie mógł grać całą niedzielę, a nie odezwał się wczoraj ani razu mimo, ze ja do niego pisałem. Dzisiaj również zero odpowiedzi od niego.
Pon 14:33, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

Giuly napisał:

ja tez pisalem do niego i nadal pisze codziennie. Tylko raz mi odpisal ze bedzoie w niedziele okolo poludnia. Specjalnie bylem, czekalem na niego a on nie przyszedl.
Pon 14:58, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa G:

Iras (Słowacja) 1:1 (Irlandia Północna) Tom21

Mecz zdecydowanie pod dyktando Słowacji, wiele niewykorzystanych sytuacji, gra w przewadze jednego zawodnika, obroniony karny przez Toma, słupek, 25 strzałów i wiele wiele innych... Wszystko byłoby fajnie gdyby Tom nie wyrównał w końcówce meczu wybijając piłkę z własnej połowy dokładnie za obrońców, wprost pod nogi napastnika Irlandii, który oddając 5 strzał dla swojej drużyny doprowadził do remisu zdzier

Tom21 (Irlandia Północna) 1:2 (Słowacja) Iras

W pierwszej połowie znowu Słowacja przeważała. Bramka zdobyta bezpośrednio z rożnego na pewno podłamała Irlandczyków, gdyż chwilę później stracili kolejnego gola... W drugiej połowie to Irlandia przejęła inicjatywę, jednak udało jej się strzelić tylko honorową bramkę. Byli blisko wyrównania...

Bramka bezpośrednio z rożnego

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Wto 21:17, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 19:42, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

GRUPA G

totomiX IZRAEL 0-2 IRLANDIA PŁN. Tom21

Tom21 IRLANDIA PŁN. 1-2 IZRAEL totomiX

Mecze o pietruszke, takze wielkich emocji nie bylo. Jedyna atrakcja bylo to, ze obaj trenerzy grali ze soba po raz pierwszy. Mecz numer jeden mimo, iz byl wyrownany zakonczyl sie wynikiem 0-2 dla Toma21, obie bramki padly po wrzutkach ze srodka pomocy, za Izraelskich obroncow, ktorzy dwukrotnie sie pomylili, a Irlandczycy z Polnocy skrzetnie to wykorzystali.
Drugi mecz, to w pierwszej polowie przewaga Izraela, wystarczy powiedziec, ze Irlandczycy nie oddali w ciagu pierwszych 45 minut zadnego strzalu. Druga czesc gry byla juz bardziej wyrownana, jako pierwsi gola zdobyli Irlandczycy. Izrael, jednak nie chcial przegrac kolejnego meczu i wzial sie do roboty. W 80 minucie bylo 1-1, a w 85 juz 1-2, w 90+3 minucie Irlandia Połnocna miala szanse na wyrownanie, jednak obronca Izraela znakomicie wyblokowal ten strzal.

Po tym jak turniej sie dla mnie juz skonczyl moge smialo napisac, ze reprezentacja Izraela gral nie bede :] no chyba, ze zmusi mnie jakis turniej. Dzieki za mecze i pozdrawiam.
Pon 21:03, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

Tom21 - Marv 2:0
Marv - Tom21 1:3

Mozna powiedziec, ze to byl taki spar bo i tak nie ma szans na wyjscie.

2:0

Mecz wyrownany ataki z obu stron za to ja bardzo nie skuteczny, a tom wykorzystuje jedna ze swoich akcji. Druga polowa byla z lekka przewaga toma. Oddalem pare strzalow zaliczylem 2 czerwone kartki
Kolo 80 minuty grajac w 9ke staralem sie zdobyc bramke postawilem wszystko na jedna karte. Atakuje, napieram tom w sumie tylko sie broni. Rozprowadzam jedna skladna akcje strzelam slupek pilka toczy sie po linii bramkarz lapie! Natychmiastowy wykop i golem ze szczupaka popisuje sie jeden z pilkarzy Irlandii.

3:1

Pierwsza polowa calkowicie dla mnie lecz pod koniec znow nieszczesna czerwona kartka naszczescie przed czerwem zdobywam gola. Teraz to wsumie tylko obrona, lecz odrazu po otrzymaniu kartki mialem 2 bardzo grozne akcje jedna zostala obroniona na rozny, a druga z 2 m szczupakiem wybronil bramkarz. Tom21 zmienia ustawienie co skutkuje jego ciaglymi naporami strzela bramke na 1:1 i 2:1. Koncowka sie troche wyrownala nawet groznie zaatakowalem lecz to tom jak i w drugim meczu strzela w koncowce.

Dzieki!
Pon 22:06, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora

Do gry za gracza Bodek wchodzi michu, Oczekuje od Bodka wyjaśnienia sytuacji wykrzyknik
Wto 0:02, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

Giuly 0-2 michu
michu 1-3 Giuly

W pierwszym meczu od momentu, w którym michu dostał czerwoną kartkę, paradoksalnie zacząłem grać bardzo słabo i zasłużenie przegrałem.
W drugim spotkaniu odwrotnie ;D Po czerwonej kartce dla micha udało mi się dość szybko strzelić dwa gole, a w końcówce dołożyć 3 i wygrać.
Wto 0:08, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora