Justice Cup by Sinus & coyote85
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

coyote85 napisał:
Damian232 napisał:
Wy sobie w h*** lecicie piszecie ze termin jest do 30.10 do 23.59 czyli jeszcze dzis mozna grac a wy zakonczylismy runde 1 wtf????

termin od srody do srody to 7 dni ,no bez godzin fakt ale nie pisalismy ile dokładnie godzin bedzie trwała 1 faza ( 7 dni a nie 168 godzin ). Nie denerwuj sie tak trzeba było wczesniej grac a nie zostawiac mecze na ostatni dzien o to pretensji do nas nie miej

ps. te niecenzuralne słowo pisze się przez "ch"

Ja niemam pretensji bo w tym turze napewno bym niechcial rgać dalej ale jak piszesz ze termin jest do 30.10 23.59 to wybacz ale pretenjse moge miec ze konczysz 1 dzien wczesniej....

dyzy i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Czw 16:59, 30 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

3 pkt w 6 meczach - katastrofa:)

jednak jedno co moge powiedziec to bramkarze nigeryjscy nie maja jaj - interewencje sa tragiczne, gralem znow wyjatkowo nieskutecznie.... w ostatnim meczu udalo mi sie dopiero totalnie zdmoninowac rywala ale i tak gralem tragedie:)
Czw 17:27, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

Piero mam podobnie z meksykiem :/ strasznie nieskuteczni :/ niscy, jedyny plus to szybkosc ale to nie wszystko

andrzejxx 0-4 (0-3) Owca
Strzały 2 - 23, moja wyraźna przewaga, ogromne lagi i słaba skuteczność, tak można ten mecz najkrócej opisać.
andrzejxx 1-2 (0-0) Owca
Tutaj andrzej nieco się przebudził, ale to na mnie nie starczyło szczęśliwy , tak mała cyferka przy moim nicku oznacza to, że lagi bardzo przeszkadzały w wykańczaniu akcji.

andrzej xx 0:2 Ben_Ass
Nie umiałem sie wstrzelać w tym meczu, pomimo 14 strzałów na bramkę ciężko było Chorwatom znaleźć dogodną pozycję do strzału za sprawą obrońców tureckich. Rywal miał jeszcze trudniej na mojej połowie... o czym świadczy zaledwie 1 strzał w stronę bramki Pletikosy.

andrzej xx 0:7 Ben_Ass
Szybko strzelam dwie czy trzy bramki na początku meczu i powoli zaczyna się parodia.. przez ok. połowę meczu czułem sie jakby był "out of sync" bo rywal albo nie reagował albo biegł w przód na strzałę, aż zaglądałem czy czasem nie ma lagów i nie gram już sam, ale wszystko było w porządku najprawdopodobniej, bo widziałem że umiał "skręcać" i podawać, co pokazał na końcu podając przez ostatnie 5 minut meczu na klepe. Najwidoczniej olał sprawę albo problemy sprzętowe?! ale nic sie nie odzywa po meczu, "dropnął" z serwera i ucichł - szkoda...

strzały 21:8

cóż... przewaga moja. Zaoszczędziłbym sobie nerwówki gdybym kilka dogodniejszych sytuacji wykorzystał wcześniej niż w loss time pod koniec Chivu z lewej torpede wali, że siatkę przerywa. Co prawda miałem gorszy skład bo Rumunia przeciwko Portugalii i do tego skład mi się posypał (brak formy) udało się sprawiedliwie zagarnąć kolejne 3 pkt co raczej daje mi już awans oops

Sob 1:20, 01 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

memp 2:7 Ben_Ass
Wynik hokejowy. 0:4 do przerwy, rywal ocknął sie dopiero w drugiej połowie i zaczął stwarzać groźniejsze sytuacje. Strzały 10:20

memp 0:1 Ben_Ass
Tu już mecz wyrównany, chociaż to ja marnowałem na początku 'lepsze' okazje. Bramka dopiero ok 70 minuty R.Kovaca - bania po rzucie rożnym. Rywal po stracie miał jeszcze kilka dogodnych okazji na doprowadzenie do remisu. Jednak nie udało mu się. Strzały 8:6.

Dzięki
Sob 1:29, 01 Lis 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Aktualka Tabelki A & B done, także proszę nie edytować swoich postów poprzednich tylko dalej wpisywać wyniki. Chłopaki pośpieszcie się bo nie będzie przedłużania, zwłaszcza Grupa A Wink

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Sob 1:40, 01 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:39, 01 Lis 2008 Zobacz profil autora
Owca

Posty: 752

Skąd: KrK

Ben_Ass 0-0 Owca
Strzały 8-9, fatalny mecz moich piłkarzy, ogromna nieskuteczność, i głupie błędy. W 44 minucie czerwona kartka dla Recoby i musiałem sobie dać rady z 2 napastnikami. Ale do końca jednak wywiozłem wynik, mając przy tym jednak swoje nieliczne okazje.
Ben_Ass 2-4 Owca
Strzały 9-11. Mecz rozpoczyna Ben, odrazu piłkę na połowie jego boiska przejmuje Garcia, piękne podanie prostopadłe do Recoby, a ten pięknie uderza sam na sam w górny róg bramki Bena, i tak oto pada mój najszybszy gol w karierze, czyli 1,18 minuty szczęśliwy .Ben odrazu rzuca się do dorabiania strat, mając przy tym 2 słupki, ale to ja zdobywam bramki, wypracowując sobie dogodniejsze sytuacje.
Ogólnie oba mecze wyrównane zadecydowała gra w obronie i skuteczność bardzo zły diabeł .

Banan1707- coyote85 2-2

Mecz wyrównany w strzałach 8-8. Jak zawsze tracę pierwszy bramki.

Banan1707 - coyote85 6-2

Mecz z moja lekka przewaga w strzałach 19-6 oczywiście tracę 2 bramki na samym początku meczu .

memp 1:0 andrzej xx

Bez sensu mecze... rywal wybijał piłki, strzelał z połowy, klepał piłkę bez przerwy miedzy 2 zawodnikami... totalna strata czasu z mojej strony... nie wiem po co w ogóle ktoś gra skoro nie walczy o zwyciestwo tylko sobie jaja robi z gry... andrzej, nastepnym razem poprosze o zmiane grupy jesli na Ciebie trafie w jakims turze... nie dziękuje za gre... NARA

dzięki

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Nie 19:16, 02 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

marky niestety sie nie odezwal

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 19:08, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Wto 13:48, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)