Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

faza pucharowa rozpisana czas na rozegranie spotkań mija w czwartek o 23:59.
Powodzenia

P.S git plakat masz w pokoju bushmen Wink

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 1:45, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 1:19, 23 Cze 2008 Zobacz profil autora

Minio (Lech Poznań) 0-1 (Ruch Chorzów) lincoln

Minio (Lech Poznań) 1-5 (Ruch Chorzów) lincoln

Minio (Lech Poznań) 1-2 (Ruch Chorzów) lincoln

Dobre mecze, w każdym udaje mi się wygrać, chyba tylko dlatego że miałem więcej szczęścia. Dzięki Minio.
Pon 13:40, 23 Cze 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10(Polonia Bytom) 2:0 Raku(Górnik Zabrze)
kris10(Polonia Bytom) 2:1 Raku(Górnik Zabrze)
kris10(Polonia Bytom) 1:0 (po dogr.) Raku(Górnik Zabrze)

Pon 13:52, 23 Cze 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Inko 1:3 po dogr.

Bardzo wyrównany mecz,strasznie niewiele sytuacji do zdobycia bramki;/ Wiecej zimnej krwi zachowuje rywal strzelając bramke na 2:1 w drugiej połowie dogrywki;[ Wiadomo już się odpuściło i wpada jeszce 3 jakiś placek;/

Reksul - Inko 2:1

Wyraźna przewaga graczy z Bytomia,ale nie da się nimi wygrywać meczów ,jeżeli zawodnicy maja takie strzały;/ Spokojnie powinno być więcej ,co sugeruje liczba strzałow 17 do 5. Tym razem jakoś się udało ,ale Jagiellonia mogła zremisować. Sam na sam jednak wspaniale obronił Zmija:Dszczęśliwy

Poźniej kolejne mecz ,bo tera musze spadac.

stan 3-2 awans Bushmen
Męczyłem się niesamowicie, to ja miałem raczej przewagę, kolega marnował duzo setek. A ja cały czas obijałem słupki.

Reksul - Inko 1:0

Cały mecz ze wskazaniem na Inko,który zmarnował chyba ze 3 kapitalne akcje m.in dobitka ze strzału,prosto w bramkarza,zas ja strzelilem jedynego gola z błędu rywala (moj napastnik odbiera piłkę ostatniemu z obrońców). Dużo szczęscia,nie ukrywam.

Reksul - Inko 2:0

Mecz zgoła inny.Moja dominacja ,szybkie otowrzenie wyniku i rywal na deskach..Nie mineło 30 min ,jest juz 2:0. Wtedy mecz staję sie juz nijaki. Jeszcze kilka jako takich okazji,ale bez fajerwerkow.

Można grać następną rundę termin mija we wtorek o 23:57

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pią 22:41, 27 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Dzięki narazie:]

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Sob 0:02, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:27, 27 Cze 2008 Zobacz profil autora

Dlaczego jest WO przeciwko mnie?
Piero nie napisał do mnie nawet słowa.
Ja także.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pią 23:47, 27 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

witam kiedy bedziesz mogl zagrac?

masz racje samo sie to napisalo, a ja sobie to zmyslilem bo chcialem abys dostal walkowera

ale teraz napiszesz nie przedstawil sie i nie powiedzial do jakiego tura, hmmm to widzisz to ja wychodze z zalozenia, ze nawet ani razu nie patrzyles kto jest twoim przeciwnikiem... a to nie jest moj problem. ewidetnie osrales sprawe i nie odpisales

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Sob 10:17, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

lincoln (Ruch Chorzów) 4-0 (Zagłębie Sosnowiec) Damian232

Dobre mecze, mocno wyrównane a momentami nawet z przewagą rywala... Miałem więcej szczęścia i troszke lepszych zawodników. To jednak było chyba wszystko na co było stać mnie Ruchem bo teraz przyjdzie również mocny rywal tyle, że z mocną drużyną...

Dzięki Damian.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 13:55, 30 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

2:3
po zaciętym meczu zwyciężył rywal w regulaminowym czasie gry :) zasłużone zwycięstwo
Drugi mecz : zwycięstwo Shatka
3:3(ex.5:4)
fantastyczny mecz,wiele dramaturgii oraz wspaniałych bramek!
Przegrywalem 3:1 w meczu , lecz cudem doprowadziłem do remisu w końcówce meczu .
Dogrywka była nie mniej emocjonująca niż 90 minut meczu . Do przerwy bramkę strzelił rywal, gdzie już myślał że wygrał . W 5 minut strzeliłem 2 bramki i przechyliłem szale zwycięstwa na swoją stronę !

Trzeci mecz : zwycięstwo Shatka
4:1
Zasłużone zwycięstwo, zbyt dużo błędów rywala pod własną bramką

Czwarty mecz : zwycięstwo Lincolna
0:0(ex.0:1) 106minuta;]
mecz do jednej bramki , niestety to rywal strzelił tą złotą bramkę :P ja grając w 10 nie potrafiłem już odrobić strat.

Piąty mecz : Zwycięstwo Shatka
3:0(0:0)

Nic nie wychodziło do przerwy,gracz jak we wszystkich meczach grał 5 obrońcami i trudno było mi strzelić bramkę środkiem.2 Polowa to gra na wrzutki i dało to skutek aż 3 krotnie :)
Pierw znakomite nożyce Robaka z 11 metra umieszcza piłkę w bramce, później od słupka z dyniacza przypiepsza Zganiacz a dzieła dokańcza Kowalczyk z uderzenia także głową po krótkim słupku.

Dzięki Lincoln za gre ! PozdrO!

Stan Meczów 1/2 Finału : Shatko 3:2 Lincoln

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Śro 1:41, 02 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 1:00, 01 Lip 2008 Zobacz profil autora

1/4

Reksul (Polonia Bytom) vs. andzi (Zagłębie Lubin)
2:1
0:2
1:2
0:1

Miałem lepszą drużynę i dużo szczęścia. Dzięki.

0:1

Dzięki za szczerośćszczęśliwyszczęśliwy Po prostu takim gównem ,jak Bytom nie da sie przejsc pewnego etapu;/ Ostatni moj Tur ,gdzie gram takim badziewiem;/ Chocbym nie wiem ile mial setek ,moi zawodnicy to spartaczą;/ 3 mecz ,moja przewaga b.wyrazna ,a przegrywam 2:1,malo tego nie nstrzelam KARNEGO! w 90m gry;/ I to piłkarz z czerwona strzalka przestrzela!!!!!;/ No osłabił mnie ten fakt;/ Powo andzi w 1/2szczęśliwyszczęśliwy Narx

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Wto 17:41, 01 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:38, 01 Lip 2008 Zobacz profil autora