Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

___________________Grupa 1 - baraże

(Włochy) Leszczu - soniak (Anglia)
___________________________4:0
Wyrównany mecz, zarówno pierwsza jak i druga połowa. Na szczęście ja miałem w swoim składzie Pirlo oraz dwóch świetnie grających w powietrzy napastników - Gilardino i Toniego. Właśnie po podaniach tego pierwszego z rzutów rożnych, gole głową strzelili dwaj ostatni. Pod koniec pierwszej połowy Becks wychodzi sam na sam, ale Materazzi po swojemu - kosa. Tylko żółta kartka i wolny dla Anglików. Wolny na krótko, ale Rooney minimalnie chybi. Po przerwie znowu wyrównana gra, w końcówce wrzutka Di Natale, tam jest Toni i znowu głową kieruje piłkę do bramki. Jednak ten 3. gol nie jest bez zasługi James'a, który przepuścił futbolówkę pod ramieniem. Już w loss time rajd prawą stroną zakończony strzałem w długi róg Camoranesiego, a James już myślał o prysznicu i podnoszeniu mydła w szatni i rzucił się jak piłka już była w siatce. W strzałach 10-5, do przerwy 6-2. Dzięki za mecz.
Pon 15:28, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

DZISIAJ O 16.30 NA CHATCIE ODBEDZIE SIE LOSOWANIE 1/8 FINALU. Pomagal mi bedzie RONALDO1. Rozstawieni gracze:

POWODZENIA!!!

Ostatnio zmieniony przez kolar dnia Pon 17:42, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pon 16:52, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

1/8 FINAŁU

wasiak (Francja) 1 : 0 (Niemcy) ...Koshaolin...

Mecz wyrownany od poczatku do konca. Jedyna bramke strzela Malouda po zamieszaniu w polu karnym

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 21:33, 17 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:32, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

(Włochy) Leszczu - rogas (Holandia)
___________________________0:1
Przewaga rogasa w środku, gol po odbiciu Amelii, w 88. minucie Gilardino nie strzela sam na sam... W strzałach 4-11, do przerwy 2:2. Nie mogli zagrać Pirlo, Buffon, Del Piero i wyszło jak wyszło radosny
Pon 23:16, 17 Gru 2007 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 1 soniak (po dogrywce)

W regulaminowym czasie gry sytuacji jak na lekarstwo. Pierwszy trace bramke, potem w drugiej połowie dałem all off. i wyrównałem. Do końca meczu utrzymał się rezultat 1:1.
W strzałach 4:6
W pierwszej połowie dogrywki dołożyłem dwa groźne strzały i 6:6 w tej statystyce.

Pod koniec drugiej dogrywki udaje mi się strzelić bramke Robinho w sytuacji sam na sam.
Mało brakowało a byłyby karne radosny

dzięki za fajny mecz
Wto 0:56, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

Inko 1:1 ( karne 4:2 ) Bushmen

Wyrownany mecz , choc oddałem 4x wiecej strzałow to jednak dopiero w ostatnich 3-ech minutach udało mi sie doprowadzić do remisu , wczesniej ok. 50 minuty Bushmen wykorzystał blad mojego bramkarza i wyszedł na prowadzenie ... Dogrywka raczej nudna , w 27 minucie Eduardo dostał prezent od Jarosika ale w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Cechem Wink W karnych okazałem sie skuteczniejszy strzelajac wszystkie 4 karne Wink Dzieki za mecz
Wto 20:06, 18 Gru 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW 8:0 Justyn

Mecz toczony w dosc ciezkich warunkach. Wynik taki z powodu czerwonych strzalek polowy mojej druzyny i braku formy justyna.

Śro 12:50, 19 Gru 2007 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

Przypominam ze do dzisiaj do 19.59 jest czas na rozegranie 1/8 finału!

Posty: 335

Przedłużam termin do godz. 22! Pozostały jeszcze dwa mecze!

___________________________2:1(2:0)

Mecz toczony w kiepskich warunkach. Za co chciałbym przeprosić mojego rywala. Początek należał do Argentyny. Szybkie ataki skrzydłami oraz dokładne rozgrywanie piłki w środku pola siało zamęt jjednak tylko do 16 metra przed bramką Francji. Strzały były umiejętnie blokowane i wyłapywane "po bloku". W końcu w 22 minucie Francja wyszła z kontrą. Saha stanął "oko w oko" z bramkarzem totomiX'a i pokonał go bez trudu. Pierwszy strzał i 1:0. Dobrze. Teraz zszokowanie sparaliżowało poczynania południowców. Francja ruszyła z atakami i w 28min podwyższyła wynik na 2:0. Duet Herny, Saha to jest to!! Saha strzela drugą bramkę. Kolejne minuty przynoszą walkę w środku pola. Każda z ekip ma sytuacje do strzelenia gola. Sztuka ta udaje się ekipie totomiX'a w 85 minucie. Dokładnie rozegrana piłka i Tevez nie daje szans bramkarzowi. Francja końcówkę przespała i gdyby nie bramkarz byłaby dogrywka. Jednak świetna obrona strzału w akcji "sam na sam" i Francja wzniosła ręce w geście triumfu. Dzieki totomiX za mecz.

P.S.Przepraszam kolar za opóźnienie. Myślałem, że w brażach wychodzi tylko wygrany.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 0:29, 20 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Czw 0:12, 20 Gru 2007 Zobacz profil autora

Para:

Iras - Marv

Specjalne zaproszenie dla Was musi być?
Zero zainteresowania turniejem,nawet niełaska jakichś wyjaśnień napisać.

Czas do jutra do godz.18. Reszta może już grać,jak organizator rozpisze następną faze.

Nie zagracie. Obaj OUT.

Pozdrawiam!
Czw 0:18, 20 Gru 2007 Zobacz profil autora

pisalem do kolara w tej sprawie. Wiec moglbys chociaz z nim sie skontaktowac w tej sprawie...Lecz jezeli taka twoja decyzja to ja juz nic nie pisze wiecej na ten temat Wink
Czw 14:01, 20 Gru 2007 Zobacz profil autora

Wiadomo rano szkoła, ale teraz cały czas jestem...
Czw 16:17, 20 Gru 2007 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

1/4 juz wczoraj byla rozpisana mozna grac, mecz Iras-marv tak jak kicek napisal do 18 czas, pozniej OUT. POWODZENIA!

Iras 2:2 (4:2 po dogr.) Kicek

Mecz na szczycie, w dodatku z najlepszymi drużynami. Zacięte spotkanie do ostatniej minuty. We Francji jak zwykle błyszczał Henry, który strzelił chyba wszystkie 4 bramki. W regulaminowym czasie gry było 2:2, w dogrywce Henry strzela z główki, Brazylia daje wszystkich do ataku, Francja cofa się do obrony. Jednak to Henry strzela bramkę na 4:2 po błędzie bramkarza i zapewnia awans swojej drużyny do kolejnej rundy.

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Czw 17:59, 20 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:31, 20 Gru 2007 Zobacz profil autora

rogas 2-1 wasiak

Mecz dobry z większą przewagą wasiaka. Mocno mnie przycisnął i już na początku meczu wychodzi na prowadzenie po chwili błąd w jego obronie i 1-1. Pod koniec połówki wbijam na 2-1 i tak zostało do końca. Dzięki radosny
Czw 19:46, 20 Gru 2007 Zobacz profil autora

Witam. Właśnie wróciłem z pracy. I od razu mam prośbę o wydłużenie terminu. Jeden dzień to stanowczo za mało na "ustawkę". MartiniTSW pewnie teraz śpi (GG nie odpowiada z jego strony) na forum wróci jak będę jutro w pracy (wracam o 22). I będzie po terminie na granie. kolar przedłuż 1/4 o jeden dzień. Proszę.
Pią 0:14, 21 Gru 2007 Zobacz profil autora